999 rezultate për

fiona

"Fiona dhe Shreku", Seldi thumbon keq ish-të fejuarën (FOTO LAJM) Ndarja e Seldit dhe Mimoza Shkodrës bëri bujë të madhe në mediat rozë, kjo pasi çifti kaloi shumë pak kohë së bashku.
Vajza e ish-Presidentit Nishani, foto nga pushimet në Maldive (FOTO LAJM) Vajzat e politikanëve të Shqipërisë tashmë janë gjithnjë e më shumë duke marrë vëmëndjen e mediave rozë dhe gjithashtu j
Fiona Mcilwham viziton Maqedoninë Fiona Mcilwham, Drejtore për Ballkanin Perëndimor dhe Zgjerim në Ministrinë e Punëve të Jashtme në Londë viziton Republi
Ja dhurata e fëmijëve për 60 vjetorin e Fullanit (FOTO LAJM) Ish guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, ka marrë një dhuratë tejet speciale nga fëmijët e tij në 60 vjet
"Vizitë" te Fullani, Fiona u përplas derën gazetarëve Shtëpia e ish Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, ndodhet shumë pranë "Bankës Credins", në zonën pranë
Topi-Mekiluam: Tensionet, prishin imazhin e vendit Presidenti Bamir Topi takoi sot ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar në Tiranë Fiona Mekiluam. Objekti i diskutimit të
Fiona Mclwham: Oferta e fundit e PS, premtuese Ambasadorja britanike në Shqipër, Fiona McIwham riafirmoi mbështetjen e fuqishme të Mbretërisë së Bashkuar për Zgjerimin