999 rezultate për

financiar

Werderi i Rashicës në krizë financiare, kërkon ndihmë edhe nga shteti Werder Bremen po përballet me një krizë ekonomike, përveç krizës së rezultateve në Bundesligë. Ekipi i Milot Rashicës
Bare dhe Sadiku në ankth, thellohet kriza financiare te Malaga Ndërprerja e gjatë e kampionatit si dhe problemet e shumta financiare e kanë detyruar klubin e Malagës ku luajnë dy futb
Mbretëresha në vështirësi financiare? Familja mbretërore rrezikon 18 milion paund Mbretëresha mund të humbasë plot 18 milionë paund të ardhura për shkak të krizës nga koronavirusi. Me mbylljen e pall
Sandër Lleshaj zbulon kriteret: Si do të largohen policët mbi 55-vjeç Ministri i Brendshëm, Sandër LLeshaj, ka përcjellë detajet se si do zbatohet reforma për largimin e punonjësve të polici
Do merrni pagë lufte? Sot afati i fundit për të aplikuar Dita e sotme është edhe dita e fundit për të aplikuar dhe përfituar ndihmën financiare prej 26 mijë lekëve të reja nga p
Zgjidh një nga kurorat e arta dhe zbulo të ardhmen financiare që të pret Të gjithë duam të jemi në një mendje me universin dhe, pak nga pak, ta drejtojmë jetën tonë në rrugën e duhur, e cila do
Për herë të parë pas 23 vitesh jasht Europës, Lyon çon në gjykatë ligën e parë franceze Për herë të parë pas 23 vitesh Olympique Lyon nuk do të marrë pjesë në kompeticionet europiane dhe për këtë arsye klubi
Miratohet “paga e luftës” për 37 000 punonjës Pagat e luftës janë një nevojë e madhe për njerëzit të cilët kanë mbetur mbyllur në shtëpi. Drejtoria e Përgjithshme
COVID-19/ Udhëzimet se si mund të aplikoni për ndihmën e qeverisë Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve iu ka ardhur në ndihmë të gjithë të interesuarve, për mënyrën se si duhet të aplikoj
Te Arsenal nuk ka qetësi, 3 lojtarë përfshirë dhe Ozil nuk pranojnë të ulin pagat Arsenali njoftoi të hënën se është arritur një marrëveshje vullnetare me futbollistët dhe stafin e skuadrës së parë për
Kriza financiare, Eurodeputeti: Mbappe vlen vetëm 40 mln euro! Kriza ekonomike për shkak të koronavirusit ka ndikuar jashtëzakonisht edhe në futbollin elitar duke ulur ndjeshëm vlerat
Jo vetëm mjekët dhe infermierët, edhe stafin mbështetës do të marrë pagë shtesë në Kosovë Qeveria në detyrë e Kosovës, në mbledhjen e mbajtur mbrëmjen e së premtes, ka miratuar vendimin për ndryshimin dhe plotë
Aplikimet për "pagën e luftës" nisin të martën: Kush përfiton 40 000 lekë dhe kategoritë e përjashtuara Drejtoria e Tatimeve ka nxjerrë udhëzimin që tregon në lidhje me procedurat e aplikimit për punonjësit e bizneseve që ka
Miratohet vendimi: Kategoritë që përfitojnë dhe nuk përfitojnë shumën 40 mijë lekë Atë që e premtoi ditë më parë për ndihmën financiare prej 400 mijë lekësh të vjetra, qeveria e ka kthyer në vendim duke
Horoskopi i të premtes, fati ka rezervuara të papritura pë shenjën tuaj Dashi Dite edhe me mosmarrëveshje, por edhe me pasion te zjarrte kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocio
Kriza financiare, Real Madridi gati të shesë dy yjet e ekipit Koronavirusi ka shkaktuar një krizë financiare për klubet e mëdha të futbollit. Për shkak të kësaj situate Reali i Ma
Kriza financiare pas COVID-19: Këta janë lojtarët që mund të blihen falas COVID-19 ka sjellë shumë probleme për të gjitha klubet e futbollit. Derisa disa i frikësohen falimentimit, disa tje
Kriza financiare nga koronavirusi, bien ndjeshëm vlerat e futbollistëve (FOTO LAJM) Kriza financiare në futboll për shkak të emergjencës së koronavirusit ka patur efekt të menjëhershëm edhe te vlerat e fu
​Veseli: Më 14 prill Kuvendi do të miratojë paketën e re financiare Institucionet e Kosovës duhet të ofrojnë mbështetje më të madhe për komunat e vendit, me qëllim të parandalimit të përha
Kreu i KLSH dhuron gjysmën e pagës deri në dhjetor, shkurtimet financiare për ''luftën'' ndaj Covid-19 Kreu i Kontrollit të Lartë të Shtetit dhuron gjysmën e pagës së tij në kuadër të situatës së shkaktuar nga koronavirusi,