999 rezultate për

financa

Miratohet buxheti për vitin 2021 Buxheti i vitit 2021 është votuar me 84 vota pro, 14 kundër dhe 1 abstenim. Në buxhetin e vitit të ardhshëm, Ministria e
Ministrja e Financave infektohet me COVID-19 Ministrja e Financave, Anila Denaj ka rezultuar pozitive në testin e koronavirusit. Në një postim në Facebook, minist
Ministria e Financave "ngrin" klubet: Ligji për Sponsorizimet nuk ndryshon, njerëzit që sjell Duka mendojnë ndryshe nga ai Armand Duka dha sinjale pozitive nga takimi me kreun e qeverisë, Rama, mirëpo pasditen e sotme ishte edhe një herë minis
Largohet nga Shqipëria, kjo është arsyeja pse u lirua nga detyra zv/ministrja e Financave Në mbledhjen e sotme të qeverisë, u lirua nga detyra zëvendësi ministrja e Financave, Belinda Ikonomi. Vendimi u mor nga
Nisin lëvizjet në qeverinë Rama, shkarkohet zv/ministrja e Financave Zv. Ministrja e Financave, Belinda Ikonomi është shkarkuar nga detyra. Vendimi është marrë ditën e sotme në mbledhjen
Ministria e Financave jep detaje për "zhdukjen" e mbi dy milionë eurove Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka mbajtur konferencë urgjente për media pas ‘zhdukjes’ së dy milionë euro nga T
Zhduken 2 milionë euro, Ministria e Financave bën konferencë të jashtëzakonshme Ministria e Financave e Kosovës ka thirrur konferencë për media në orën 15:45, lidhur me raportimet për avullimin e 2 mi
Mbledhja te Ministria e Financave, Fidel Ylli: Ja kur do t’i japim zgjidhje përfundimtare problemeve Ka përfunduar para pak minutash, takimi te Ministria e Financave, mes përfaqësuesve të Ligës Profesioniste dhe qeverisë.
BOJKOTI/ Ka afrim mes palëve, pritet përgjigja përfundimtare nga kryeministri U zhvillua raundi i dytë i bisedimeve mes Ligës Profesioniste të Futbollit, e përfaqësuar nga presidenti Edvin Libohova,
HOROSKOPI/ E diel, 20 shtator: Kjo shenjë; do të ketë probleme me financat Dashi Ju pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do t
BOJKOTI/ Reagon Liga Profesioniste: Nuk morëm përgjigje Liga Profesioniste ka reaguar për konferencën e zhvilluar ditën e djeshme nga ministrja e Financave, Anila Denaj dhe Fid
HOROSKOPI/ Po përpiqen t’jua hedhin, bëni kujdes ditën e sotme Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri nesër. Nuk do të keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin. Financat do të jenë
HOROSKOPI/ E hënë, 24 gusht: Si do të nisë java për secilën shenjë Dashi Dite e zymte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ju realizohet si e keni dashur. Partneri
Horoskopi i të hënës, shenjat që do ta nisin javën zymtë Dashi-Dite e zymte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ju realizohet si e keni dashur. Partneri do
HOROSKOPI/ Bëni kujdes, financat nuk do të jenë në favorin tuaj Dashi Jeni aq shumë të impenjuar saqë ju duket se edhe për gjërat më të vogla të gjithë t’ju drejtohen juve. Duhet të d
HOROSKOPI/ Për beqarët do të ketë surpriza, kujdes me financat Dashi Priten disa probleme të vogla gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift, megjithatë gjithçka do të zgjidhet shumë
HOROSKOPI/ Bëni kujdes me financat, po prishni më shumë sesa përballoni Dashi Për të dashuruarit priten kontradikta të mëdha. Gjendja e financave do të vijë duke u përkeqësuar dhe nuk do të
HOROSKOPI/ Mbani në kontroll financat tuaja, e ardhmja mban disa sfida Dashi Sot mund ta gjeni veten të përfshirë në ndonjë debat ose mosmarrëveshje. Mund të tingëllojë e çmendur, por vetë
Zbardhet vendimi i ri i ministrisë së Financave: Anulohen gjobat e vendosura! Ministria e Financave ka lajmëruar heqjen e gjobave për mospagimin e kësteve paraprake të Tatimit mbi Fitimin për 3-mujo
HOROSKOPI/ Financat dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet këtë fillim jave E hënë, 6 korrik 2020 Dashi Është tepër e rëndësishme që të qëndroni brenda kufijve këtë jave. Me Mërkurin që larg