999 rezultate për

finalja

Në këtë stadium do të luhet finalja e Kupës së Botës në Katar (FOTO LAJM) Më 21 nëntor të vitit 2022 do të nisë Kupa e Botës në Katar. Tashmë është bërë e qartë se cili do të jetë stadiumi i nde
Finalja me River Plate, Boca kërkon fitoren në tavolinë, çon çështjen në CAS Kanë mbetur rreth 48 orë nga starti i finales së dytë të Kupës së Libertadores mes River Plate dhe Boca Juniors, sfidë q
Zyrtare: Shtyhet finalja e Kupës Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate (FOTO LAJM) Finalje e Kupës Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate është anuluar për shkak të reshjeve të dendura të shiut.
E konfirmon UEFA, në këtë stadium do të luhet finalja e Championsit të vitit 2021 Si çdo vit UEFA konfirmon stadiumet që do të luhet finalja e kompeticionit më të madh për klube, UEFA Champions League.
Champions League në SHBA? Ceferin tregon të vërtetën Kohët e fundit është përfolur shumë për një zhvillim të mundshëm të finales së Champions LEagues në SHBA, në kuadër të p
Finalja e Championsit në New York? Reagon presidenti i UEFA-s Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, ka insistuar duke thënë se ideja për një finale të Champions Leagues në New Yor
​Finalja e Champions Leagues do të luhet në New York? Drejtori ekzekutiv i kompanisë Mediapro, Jaume Roures, ka bërë të ditur se ata janë në bisedime me UEFA-n për ta caktuar
Finalja e Superkupës mes Skënderbeut dhe Laçit, ja çmimet e biletave Ditën e nesërme në stadiumin “Selman Stërmasi” do të zhvillohet Superkupa e Shqipërisë. Në fushë do të zbresin skuadra e
FSHF merr vendimin, në këtë datë do të luhet finalja e Superkupës Skënderbeu-Laçi Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se është vendosur që finalja e Super
Finalja e të papriturave, tifozët futen në stadium (VIDEO) Në finalen mes Francës dhe Kroacisë ka pasur një incident, ku janë futut disa tifozë në fushë. Në një aksion të Kroa
Finalja e parë që shënohen tre gola në 45 minutat e para Një finale që ske kishte menduar asnjë që do kishte tre gola rreth një harku kohor prej 21 minutash. Kjo është finalj
"Mini-finalja" e Botërorit, Belgjika dhe Anglia kërkojnë "nderin" Vetëm një ditë na ndan nga finalja e Botërorit, "Rusia 2018" që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin "Luzhiniki" të
Finalja e Kupës së Botës 2018 nga këndvështrimi francez Dr. Diana Skrapari Kjo finale e Kupës së Botës 2018 do të mbahet të dielën, më 15 korrik, në orën 17 orë dhe do të vë
Finalja e “Rusi 2018”, Kupa e Botës mbetet në Europë Tashmë të gjithë sytë e botës së futbollit janë drejtuar nga finalja e Botërorti të Rusisë që do të zhvillohet ditën e d
Ky është orari i finales së Botërorit (FOTO LAJM) Edhe dy ndeshje kanë mbetur për t’u ulur sipari i Kampionatit Botëror “Rusi 2018”. Të shtunën e 14 korrikut do të luh
Kulla Eiffel mbyllet befasisht, fajin e ka finalja e Botërorit Kulla Eiffel do të jetë e mbyllur gjatë ditës së shtunë edhe të dielë. Kjo erdhi si pasojë e masave të sigurisë që ka ma
Finalja e Champions-it nuk harrohet lehtë, Klopp shpjegon gabimet e Karius Përpara ndeshjes së parë të sezonit të “Merseysiders”, Klopp ka folur për herë të parë, për gabimet e portierit të Liver
Finalja e parakohshme, Brazil-Belgjikë gjithçka që duhet të dini Po shihet si finale e parakohshme ajo mes Brazilit dhe Belgjikës, ku do të përballen mbrëmjen e nesërme në "Kazan Arena"
Finalja e parakohshme, në Francë i tremben Messit Ditën e sotme do të nisë faza e "nxehtë" e Botërorti, aty ku githçka luhet për gjithçka dhe një gabim kushton eleminimin
Reali probleme para se të startonte finalja, ja çfarë ka ndodhur me Balen Para fillimit të ndeshjes janë shfaqur disa probleme për Real Madridin. Edhe pse ai nuk ishte në formacionin titullar