999 rezultate për

finalizuar

Basha mbledh në 20:00 kryesinë për të finalizuar listën e kandidatëve Në orën 20:00 kryedemokrati Lulzim Basha pritet të mbledhë kryesinë ku do të bëjë me dije edhe emrat e kandidatëve që do
Dizanjerët që kanë "nderuar" botën me shpikjet e tyre (FOTO LAJM) Dizanjuesit e shohin botën si një arenë të pafund kreativiteti dhe krijimi. Ata gjithmonë e gjejnë rrugën për të fina
Dizanjerët që kanë "nderuar" botën me shpikjet e tyre (FOTO LAJM) Dizanjuesit e shohin botën si një arenë të pafund kreativiteti dhe krijimi. Ata gjithmonë e gjejnë rrugën për të fina
Ibrahimovic e bën rrugë në SHBA, gol dhe asist (VIDEO) Skuadra e Zlatan Ibrahimovic La Galaxy fitoi 2-1 ndaj Montreal Impact. Dhe protagonisti kryesor i këtij takimi nuk mu
Mata kalon në avantazh Manchester United (VIDEO) Juan Mata ka zhbllokuar rezultatin ndaj CHelsea-t në Old Trafford në minutën e 12’ të takimit. Mesfushori spanjoll k
Albin Kurti: Pa u finalizuar marrëveshjet, e gjitha është një lojë mediatike Kryetari i Lëvizjes ‘Vetëvendosje’, Albin Kurti e vlerësoi të rëndësishme mbledhjen e qeverisë shqiptare me atë kosovare
Pogba te Barcelona? Raiola udhëton në Manchester për të finalizuar transferimin Kjo do të jetë një javë vendimtare për të ardhmen e Paul Pogbas. Barcelona do që ta vendosi lojtarin në projektin e së a
Everton shumë afër transferimit të mbrojtësit të Barcelonës Sipas "Sky Sports", Evertoni pritet që ta finalizojë marrëveshjen për transferimin e mbrojtësit të Barcelonës, Lucas Dig
Mogherini: Asgjë nuk është finalizuar por jemi afër Përfaqësuesja e lartë për punë të jashtme në BE, Federika Mogherini ka komentuar zhvillimet e bisedimeve për emrin ndërm
Super Eriksen, Tottenham barazon rezultatin ndaj Juves (VIDEO) Tottenham ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Allianz Stadium". Është mesfushori danez, Christian Eriksen që
Mourinho nuk resht së foluri për Sanchezin Jose Mourinho nuk ndalet së foluri për transferimin e Alexis Sanchez. Pas ndeshjes ndaj Burnleyt, Mourinho ka thënë se e
Mediat italiane hedhin hipoteza mbi fjalët e Canit: Tregoi respekt por do ta lërë Liverpoolin Calciomercato.com raporton se fjalët e Can për të rinovuar kanë të bëjnë vetëm me respektin që ai e ka për Liverpoolin.
Qeveria nuk e ka finalizuar kontratën për “Kosovën e Re” Qeveria e Kosovës nuk e ka bërë publike kontratën e nënshkruar me “Contour Global” për ndërtimin e termocentralin “Kosov
E fundit/ Nesër mbahet seanca e kuvendit të Kosovës Vazhdimi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës pritet të ndodhë të enjten. Krerët e koalicionit PAN kanë kërku
Barcelona do të heqë dorë nga Coutinhon për të finalizuar marrveshjen me Dembelen Në Gjermani kanë filluar ethet, Barcelona është nga momenti në moment në tërheqje për brazilianin Coutinho. Katalanasve
Brozovic mund t’i thotë “po” Arsenalit E ardhmja e Marcelo Brozovic mund të jetë larg Interit. Sipas ‘The Sun’, mesfushori kroat mund t’i bashkohet Arsenali
Zaev, me shpresën që deri në fund të javës të jenë finalizuar negociatat “Shpresoj që deri në fund të javës do të finalizojmë negociatat për qeverinë dhe do të përfundojmë më shpejtë që është e
Kapot e mafias famëkeqe "Ndragheta" në pranga, fshihnin kokainë në peshk të ngrirë (VIDEO) Policia italiane ka finalizuar me sukses një super operacion kundër një organizate kriminale të lidhur me organizatën fa
Nicole Scherzinger me surpriza të reja Vitin e ardhshëm do të shohim të konkretizuara projektin e ri të Nicole Scherzinger. Këngëtarja është shprehur se ka pun
Chelsea shënon 5 herë (VIDEO) Chelsea ka shkatëruar në shtëpinë e vet skuadrën gjermane të Schalkes me rezultatin 0-5, duke mos pranuar asnjë gol.