999 rezultate për

finales

E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO) Pas vazhdimit në shtesa Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Sevillas. Për katalanasit realizoi sulmuesi Martin Brait
U eliminua një javë para finales, Xhesi flet për herë të parë (FOTO LAJM) Xhesi Peraj u eliminua të hënën nga "Love Story". Saimiri nuk i dhuroi trëndafil, por theksoi se ajo është një vajzë shu
Sheiku vepron ndryshe me gjyqtaret femra, shikoni çfarë ndodh pas finales në Katar (VIDEO) Kupa e Botës për Klube vazhdon të prodhojë lajme dhe këtë herë kemi të bëjmë me një përfaqësues të familjes mbretërore t
Dopieta e Ronaldos dërgon Juven një hap drejt finales (VIDEO) Juventus hakmerret ndaj Interit për humbjen në Serie A . Bardhezinjtë fituan 1-2 në gjysmëfinalen e parë të Kupës së
FA Cup/ City triumfon me vështirësi ndaj Cheltenham Manchester City ka triumfuar me dy gola të shpejtë në minutat e fundit të ndeshjes për tu kualifikuar në 1/8 e finales s
Gatuzo para finales nuk kursen humorin: Pirlos i kam dhënë më shumë shpulla se babai Napoli dhe Juventusi do të përballen nesër në një ndeshje ku në lojë nuk janë më 3 pikët, por Superkupa e Italisë. N
Messi tremb para finales, Koeman tregon gjendjen e argjentinasit Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka folur para ndeshjes ndaj Athletic Bilbao që do të luhet të dielën e vlefshme për
Shet medaljen e finales më të "çmendur" të Champions për të paguar borxhet Ju kujtohet Steve Finnan, lojtari i Kombëtares së Republikës së Irlandës, pjesë e brezit të artë të Liverpoolit në vitin
Pasojat e humbjes së finales, Neymar uron skuadrën e gabuar (FOTO LAJM) Pikëllimi i humbjes së trofeut prestigjioz të Ligës së Kampioneve duket se e ka shpërqëndruar yllin e PSG-së Neymar.
PSG një hap larg finales, shënon dhe golin e 3 (VIDEO) PSG është një hap larg finales së madhe. Me fillimin e pjesës së dytë francezët kanë shënuar dhe golin e 3 me Bernat
Interi drejt finales, shënon golin e dytë ndaj Shakhtar (VIDEO) Interi ka shënuar golin e dytë përballë Shakhtar. Është D'Ambrosio ai i cili tundi rrjetën me kokë. /albeu.com/
Pas më shumë se dy dekadash, ekipet angleze dhe spanjolle mbeten jashtë gjysmëfinales së Champions Ligue 1 dhe Bundesliga kanë pushtuar Ligën e Kampionëve. Katër skuadrat gjysmëfinaliste vijnë nga dy vende. Dy nga Gj
Basel kalon lehtësisht Frankfurtin, e mposht edhe në ndeshjen e dytë (VIDEO) Basel do të luajë në 1/8-ën e finales në Ligën e Evropës. Skaudra zvicerane, Basel, ka shënuar fitore kundër Eintrach
Ishte protagonist i finales, Meret: Buffon është idhulli im Portieri i Napoli-t, Alex Meret, ka qenë protagonist në fitoren e Kupës së Italisë nga ana e skuadrës së tij kundër Juve
Tërbohen tifozët e Napolit, i vendosin arkivol Ronaldos para finales Finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit e Napolit do të zhvillohet pa tifozë brenda fushës, por jashtë saj pritet të
Zgjidha anti-koronavirus, substanca me të cilën Serxhio Ramos doli pozitiv pas finales me Juven Një studim i Universitetit të Oksfordit ka arritur në një përfundim shumë të rëndësishëm shkencor sa i përket medikament
Tension te Napoli një ditë para finales, Gattuso përzë nga stërvitja Lozanon Hirving Lozano ishte blerja më e bujshme e Napolit verën e kaluar, por pas thuajse një sezoni në kampionatin italian, du
Formacionet zyrtare: Napoli-Inter, të dyja skuadrat në kërkim të finales së 17 qershorit Napoli dhe Interi kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinalen e Coppa Italia. Ndeshj
Vendi i finales dhe formati i Champions në vazhdim, ja data kur do vendos zyrtarisht UEFA UEFA do të vendosë javën e ardhshme se si të përfundohet stinori 2019-20 në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës. Këto
"Futbollistët e United sherr përpara finales së Moskës", Hargrivs zbulon prapaskenat e çuditshme Ouen Hargrivs ka zbuluar se lojtarët e Mançester Junajtidit për pak sa nuk u përleshën me njëri-tjetrin në prag të final