999 rezultate për

finalen

Karius kujton finalen e Champions-it: Ramos nuk më ka kërkuar ndjesë Finalja e Championsit të fundit pa dyshim që nuk mund të harrohet lehët pas episodeve të ndodhura. Atë përballje mes
Shkëndija fiton bindshëm dhe prek çerekfinalen e Kupës Shkëndija është me një këmbë në fazën çerekfinale të Kupës së Maqedonisë. Kuqezinjtë tetovarë bënë detyrën në sfidën e p
Ndërpreu finalen e Botërorit, gjendet i helmuar aktivisti rus Te gjithë mund ta mbajmë mend momnetin kur një grup aktivistësh rus, u fut në fushë gjatë finales së Botërorit, mes Fran
Mbappe "parashikon" finalen e Champions Leagues Ylli i PSG Kylian Mbappe, së fundmi është pyetur në lidhje me Champions Leaguen ku ka thënë se dëshira e tij do të ishte
Mbappe i bën "presion" CR7: E dua në finalen e Champions-it Talenti francez, Kylian Mbappé është quajtur si e ardhmja e futbollit dhe këtë gjë po e vërteton më së miri me paraqitje
Ra në "grup ferri", por Roma synon finalen e Madridit Mbrëmjen e djeshme është hedhur shorti i Champions Leagues, ku janë ndraë 32 skuadra në 8 grupe. Kjo ndarje pati shu
Ylli i Tottenham 90 minuta larg ushtrisë Son Heung Min është shumë pranë përjashtimit nga shërbimi ushtarak në Korenë e Jugut. Kjo pasi sulmuesi i Tottenham Hots
Griezmann i "mbuluar" me ar! A do e fitojë edhe Topin e Artë? Superkupa Europiane është trofeu më i freskët, që tani shkëlqen në listën e triumfeve të Antoine Griezmann. Ky sukse
Alarmohet Argjentina! Messi kërkon një "lamtumirë" të dytë E përditshmja “Clarin” ka dalë me një artikull dedikuar yllit të kombëtares së Argjentinës duke shpjeguar se ai i ka thë
Ky është arbitri që do të vendos drejtësinë në finalen e Superkupës së Evropës Arbitri polak Szymon Marciniak do të ndaj drejtësinë mes Real Madridit dhe Atletico Madrid në finalen e Superkupës së Ev
Zyrtare: Pierluigi Collina jep dorëheqjen si kryetari i arbitrave në UEFA Legjenda e arbitrimit, Pierluigi Collina ka dhënë dorëheqje nga roli i tij si shefi i arbitrimit në UEFA. Një deklara
Zbulohet "sekreti" i Francës, Mbappe rrezikoi finalen Kylian Mbappe është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në të gjithë botën dhe shihet si zëvendësuesi i Lionel Me
10 lojtarët që kanë humbur finalen e Championsit dhe të Botërorit në të njëjtin vit (FOTO LAJM) Një nga njerëzit më të pafat të këtij sezoni, pa dyshim që është Dejan Lovren. Mbrojtësi kroat, humbi finalen e Cham
Fëmijët përsërisin finalen e Botërorit, po sulmohen nga ndjekësit (VIDEO) Disa futbollistë të vegjël kanë krijuar një ide gjeniale për të përsëritur finalen e Botërorit identik ashtu siç është b
Fjalimi i Deschamps që motivoi djemtë e tij në finalen e Kupës së Botës (VIDEO) Në pushim të finales së Kupës së Botës, trajneri Dider Deschamps filloi t’i jepte një mesazh kyç futbollistëve të Francë
Këto kuriozitete të finales së Botërorit nuk duhet ti humbisni Franca dhe Kroacia u ndanë me një rezultat 4-2 në finalen e Botërorit "Russia 2018", ku pas kësaj ndeshje francezët pas
Shpërthen legjenda angleze: Arbitër idot, prishi finalen Legjendat angleze e ka cilësuar si “idiot”, gjyqtarin e ndeshjes finale mes Francës dhe Kroacisë, Nestor Pitana, për per
Ndiqni LIVE finalen e madhe të Botërorit (VIDEO) Sapo ka nisur ceremonia e madhe e finales së Botërorit. Një organizim mahnitës po shfaqet vetëm disa minuta para nde
2 mijë tifozë kroatë shtesë për finalen Kupës së Botës Rreth 4 milionë kroatë janë mbledhur sot para televizorit dhe në sheshe për të ndjekur finalen e Botërorit “Rusi 2018”,
Kroacia mund Francën 8-4, këto janë vlerësimet rol pas roli për finalen Sot luhet akti i fundit i Kupës së Botës. Përveçse një finale e pazakontë, sfida paraqet edhe një duel mes dy ekipeve di