E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

filtrat

Një gënjeshtër e madhe: Filtrat e cigareve nuk parandalojnë kancerin Filtrat plastike të cigareve janë ndotësi numër 1 i botës dhe nuk parandalojnë as kancerin, thotë CNN. Pipat dhe qese
Xhemi Shehu e mrekullueshme edhe pa grim (FOTO LAJM) Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar dhe mosha duket
Një gënjeshtër e madhe: Filtrat e cigareve nuk parandalojnë kancerin Filtrat plastike të cigareve janë ndotësi numër 1 i botës dhe nuk parandalojnë as kancerin, thotë CNN. Pipat dhe qese
Analisti Lepja tregon zgjidhjen e problemit me ajrin në Kosovë Analisti Fadil Lepaja ka komentuar ndotjen e ajrit në Prishtinë dhe për ndalimin e qarkullimit të veturave në kryeqytet.
Po filmonte të birin, tmerrohet kur pranë tij shfaqet një fantazëm (FOTO & VIDEO) Një mama e frikësuar ajo beson se ka kapur një fantazmë me kamera teksa përdorte një filtër për herë të parë nga iPhone-
Ami heq dorë nga filtrat dhe poston një foto natyrale (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar është padyshim Amarda Toska. Ajo është e martuar me aktorin e
Ameti: Jugohromi nuk hapet pa u vendosur filtrat Kombinati metalurgjik "Jugohrom", i cili u mbyll pas shumë protestave të qytetarëve, nuk do të rihapet deri sa të përmbu
“Jugohrom” kërkon afat shtesë për filtrat, punëtorët kërcënojnë me protesta Kombinati i Jugohromit sipas gjitha gjasave do të mbetet i mbyllur deri në fund të muajit prill, ndërsa procedura për ve
Drejtori i Jugohromit kërkon afat shtesë për filtrat, punëtorët paralajmërojnë protesta Pas mbylljes së kombinatit të Jugohromit 700 punëtorët paralajmërojnë protesta për të kërkuar nga Qeveria dhe drejtuesit
Drejtori i Jugohrom kërkon afat shtesë për filtrat Rreth 700 punëtorët e kombinatit të Jugohromit kanë paralajmëruar se do të protestojnë që qeveria t'i sigurojnë paga gja
Rihhana eksploron Snapchat-in (VIDEO) As Rihhana nuk i ka shpëtuar magjisë që Snapchat po shpërndan tek përdoruesit e saj. Si fillim duket sikur ajo nuk po
Facebook, së shpejti me filtra (VIDEO) Të gjithë jemi familjarizuar me mënyrën si Snapchat apo rrjetet e tjera të ngjashme me bazë fotografinë funksionojnë, po
Risia më e fundit në "Facebook Live" Rrjeti social Facebook ka shtuar një mori të karakteristikave të reja për transmetimin "Live", duke lejuar përdoruesit t
Mjeku Tateshi: Rrota në Shkup, më e shtrenjtë se filtrat për oxhaqet e Jugohromit Tetova vazhdon luften e saj me helmin. Nata midis të hënës dhe të martës regjistroi shifra rekord persa i perket ndotjes
Fuga "ulëret" me të madhe ndaj Veliajt: O mashtrues ordiner, gjysma e Tiranës pa ujë Profesor Artan Fuga ka bërë një shkrim kritik, me tone të ashpra drejtuar Veliajt, ndërsa analizon një problematikë shum
Studimi: Ne filtrat e cigareve gjenden produkte derri Në të gjitha filtrat e cigareve në botë gjendet një lëndë e marrë nga gjaku i de