999 rezultate për

filmua

Lakuriq në mes të Tiranës, videoja shkakton debate në rrjetet sociale (VIDEO) Një video e shpërndarë dje ku duket një çift që ka dalë nudo për të parë protestën e opozitës ka bërë bujë në rrjetet so
"E filmuan vajzën dhe ja vendosën nënës në gji", familjarët protestojnë pas vdekjes së Rexhinës Një ngjarje e rëndë ndodhi para dy ditësh në maternitetin e Elbasanit. Rexhina Debrova 25-vjeç, ndërroi jetë në sall
U filmua duke kënduar me Saimir Tahirin, flet Eneda Tarifa (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri më datën 5 prill u filmua duke performuar së bashku me këngëtaren e njohur Eneda
Polici i Shkodrës pritet të lirohet, u filmua në shtëpi nga gruaja Efektivi i policisë së Shkodrës, Berhan Bajrakurti pritet të lerë qelinë ditën e sotme për shkak se denoncuesja që u tha
Vajza vret veten pasi u përdhunua dhe filmua nga dy djem U përdhunua dhe rrah nga dy meshkuj, të cilët e filmuan të gjithë skenën me telefon. 27-vjeçarja skoceze Jenna Johnso
E p*rdhunuan dhe e filmuan, nëna e dy fëmijëve vret veten Një nënë e dy fëmijëve u vetëvra pasi u drogua dhe u përdhunua nga dy burra që më pas edhe e filmuan sulmin. Jena Joh
Gazetares i nxjerrin videon duke bërë seks në redaksi (VIDEO) Gazetarja e një radioje eshte sulmuar publikisht pasi pamjet e asaj duke bere seks me te dashurin në redaksi kane bere x
S'ka denoncim për Berhanin, videoja u filmua në shtëpi: Policia reagon për skandalin Policia bën me dije se askush nuk i është drejtuar komisariatit të Koplikut apo Drejtorisë së Policisë së Shkodrës për t
Momenti kur shqiptari shkon në shtëpinë e studentes që vranë me grekun (VIDEO) Mediat greke kanë publikuar pamje të reja të kamerave të sigurisë kur shqiptari Aleksandër Luca shkon në banesën e stude
Zbulohet identiteti i bjondes misterioze që u filmua me Flor Mumajesit Kur Flori Mumajesi u shfaq në orët e para të së dielës në një pub me një vajzë misterioze, të gjithë fansat e tij nisën
Përgjuan me dron 7 vajza të zhveshura në jaht, e pësojnë Dronët janë dora e fundit e teknologjisë. Sa të dobishëm, ata janë edhe shkelës të privatësisë. Në Spanjë disa femra lak
Video e rrallë: Pep Guardiola, siç nuk e keni parë kurrë (VIDEO) Një video që po qarkullon në internet po bën xhiron e botës . Spanjolli është filmuar teksa tregonte aftësitë e tij si
Gjithçka e filmuar, terroristi grek qëlloi për të vrarë negociatorin e RENEA-s prandaj u neutralizua Prokuroria e Krimeve të Rënda po verifikon në imtësi pamjet e filmuara nga RENEA gjatë vrasjes së Kostandin Kaçifës në B
Me video, RENEA ka filmuar çdo gjë nga sulmi me armë ndaj tyre tek neutralizimi i terroristit grek Të dielën në Bularat, policia zbatoi të gjitha procedurat standarte. Të paktën ky është konkluzioni paraprak i analiz
Video e tmerrit, tërmeti shkund dyqanin dhe nuk lë asnjë mundësi mbijetese (VIDEO) Kamerat e sigurisë të instaluara brenda një dyqani, kanë filmuar momentin kur tërmeti i fuqishëm i bëri qytetarët që ish
Ora Apple Watch mund të ketë filmuar gjithçka mbi torturat dhe vrasjen e gazetarit Njoftimet e medias thonë se gazetari saudit Xhamal Kashogi mund të ketë regjistruar vdekjen e tij në orën inteligjente A
Del video, kamerat e sigurisë filmuan shembjen e urës në Xhenova (VIDEO) Mediat italiane kanë publikuar pamje të reja nga tragjedia e shembjes së urës në Xhenova. Kjo video e marrë nga kamerat
Ndodh në Angli, e rrahin dhe e grabisin në mes të rrugës (VIDEO) Një grabitje me dhunë është filmuar në Derbyshire, të Anglisë, teksa policia kërkon ndihmën e publikut për të identifiku
Lanë kamerën në pyll për të filmuar kafshët, gjahtarët tmerrohen nga pamjet Imazhi i një vajzë të vogël fantazmë të filmuar në një pyll të New York-ut ka tmerruar banorët e zonës. Kamera u vend
Arrestohen dy shqiptarë, përdhunuan turisten finlandeze dhe filmuan aktin në Kretë Dy shqiptarë janë arrestuar nën akuzën se kanë përdhunuar një turiste 23 vjeçe në Kretë, raportojnë këtë të mërkurë medi