999 rezultate për

filmonte

Nuk e dinte se po filmonte vrasjen e të fejuarit (VIDEO) Nisi të filmonte një zënkë të të fejuarit të saj me fqinjët për mbeturinat, por nuk e dinte se do të filmonte vrasjen e
Qytetari po filmonte lojtarët e Unitedit, Fellaini tenton ta godasë (VIDEO) Maruane Fellaini është filmuar nga një qytetar i cili ishte duke pritur trenin për të udhëtuar. Lojtari i Manchester Uni
“Fantazma” që shikon fëmijët nga ballkoni (VIDEO) Një grua pretendon se ka filmuar një fantazmë që qëndron pa lëvizur duke parë nga ballkoni. Ngjarja ka ndodhur në Oldway
Donte të filmonte avionin, turisti e pëson shumë keq në Greqi (VIDEO) Një turist britanik në ishullin Skiathos të Greqisë tentoi të filmonte momentin kur një avion nisej nga aeroporti, por a
Ngriti celularin ta filmonte, Tahiri ironizon Berishën: Shko filmo synetlliqe! Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri u rikthye shumë fuqishëm dhe i mori mediat me rrallë dhe me një vrull të habitshë
Tahiri rikthehet fuqishëm në politikë, nxjerr foto me Berishën në Facebook Deputeti Saimir Tahiri ka reaguar për herë të tretë sot duke shënuar rikthimin e tij të fortë në politikë. Pas nja pa
''Lëvizjet më të bukura produksioni nuk i filmonte'', rrëfehet Ana dhe Roza Lati Ana Lika, e ftuar në emisionin ''Why Not'' të Rozës ka rrëfyer pakënaqësitë e ''Dance With me''. Ajo ka rrëfyer se k
Militanti i ISIS filmon “padashje” vdekjen e vet (VIDEO) Ky është momenti kur një militant i ISIS-it i armatosur me mitraloz të kalibrit të madh, filmon vdekjen e vet pasi godit
Po filmonte të birin, tmerrohet kur pranë tij shfaqet një fantazëm (FOTO & VIDEO) Një mama e frikësuar ajo beson se ka kapur një fantazmë me kamera teksa përdorte një filtër për herë të parë nga iPhone-
Filmonte çiftin me dron te “Lungo Mare”, zhduket në një pusetë kameramani (VIDEO) Një kameraman që po flimonte një çift të sapomartuarish me dron në “Lungo Mare” të Vlorës është “zhdukur” në një pusetë
Momenti tmerrues, ariu sulmon gjuetarin që po e filmonte (VIDEO) Momenti i tmerrshëm ku një gjuetar u sulmua nga një ari i zi në Kanada, po bën xhiron e rrjetit. Richard Wesley, nga
Fidel Castro filmonte vrasjet si ISIS që në vitin 1959 Fidel Castro u ka vënë prangat dhe ka torturuar të burgosurit politikë në një shkallë shumë herë më të lartë sesa Stalin
Sherr kangurësh (VIDEO) SHerri midis këtyre dy kangurëve duket se nuk përfundon pa një fitues. Përmes kësaj video ju do të shikoni se si kangurë
Ja si reagon Balotelli kur kërcen Sterling (VIDEO) Daniel Sturridge ka shtuar në llogarinë e tij në Instagram ku tregon pamje nga dhoma e zhveshjeve të Liverpool. Pas fito