E FUNDIT/ Pas Durrësit, Gjykata e Tiranës nuk njeh zgjedhjet në Vorë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

filmon

Dibër, policia bën për spital gazetarin (VIDEO) Policia e Dibrës ka dhunuar korrespodentin e News24 Enver Doçi gjatë kohës që ai ushtronte detyrë. Doçi po filmonte d
Pse po filmoni shtëpitë? Biseda mes italianit dhe dy shqiptarëve bëhet virale (VIDEO) Një video ku janë fiksuar dy shqiptarë teksa filmojnë shtëpitë në një qytet të Italisë është bërë virale tashmë në rrjet
Kameramani filmon vdekjen e tij (VIDEO) Kadas Theodorakakis, një kameraman i mediave lokale në Kallamata të Greqisë humbi jetën dje në mënyrë tragjike pasi një
Gjest i ulët i Neymar, grushton tifozin i cili po e filmonte (VIDEO) Ylli i Paris Saint Germain, Neymar JR, ka bërë mbrëmë një gjest aspak të hijshëm, pas përfundimit të finales së Kupës së
Kamera e prishur i filmon gruan në shtëpi duke e tradhëtuar me kryetarin e bashkisë (VIDEO Një burrë nga Kina ka zbuluar aksidentalisht se gruaja e tradhëtonte me kryetarin e bashkisë. Ai e zbuloi tradhëtinë
Bariu filmon me celular vrasjen e tij (VIDEO) Bariu Mikail Dural fimoi vrasësin e tij ndërkohë që po konfliktohej me familjarët e tjerë për vendin ku do të kullosnin
"Mos filmoni se jua theva në kokë", vrasësi i gruas dhe kunatës kapet me gazetarët Gjyqi për kujdestarinë e dy fëmijëve të shtetasit Gazment Mustës është shtyrë. Kjo ka ardhur pasi personi në fjalë i
Foto që po mahnit botën, mjekja shqiptare filmon fenomenin e rrallë nga barku i një nëne (FOTO LAJM) Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto nj
Filmon të dashurën gjatë intimitetit, në fund i kërkon para që të mos nxjerrë pamjet Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 21-vjeçar që shantazhonte një vajzë duke i kërkuar para për të mos i publikuar d
Manjaku shqiptar hiqej si adoleshent dhe filmonte vajzat e zhveshura, në fund e pëson shumë keq Shtirej sikur të ishte në moshë adoleshence, por në fakt ishte plot 68 vjeç. Ka marrë dënimin e merituar një pedofil
Nuk e dinte se po filmonte vrasjen e të fejuarit (VIDEO) Nisi të filmonte një zënkë të të fejuarit të saj me fqinjët për mbeturinat, por nuk e dinte se do të filmonte vrasjen e
I riu filmon veten duke vrarë dhjetëra strucë Një i ri filmoi veten duke ngarë me shpejtësi mjetin e tij dhe duke vrarë 10 emus (strucë australianë). Jacob Macdona
Qytetari po filmonte lojtarët e Unitedit, Fellaini tenton ta godasë (VIDEO) Maruane Fellaini është filmuar nga një qytetar i cili ishte duke pritur trenin për të udhëtuar. Lojtari i Manchester Uni
Mësuesi filmon nxënëset duke ndërruar rrobat Një mësues në një shkollë të mesme në Florida është arrestuar pasi ka regjistruar në mënyrë të fshehtë nxënëset e tij du
Foshnja 9 mujshe futet në pishinë, prindërit filmojnë pa e ndihmuar (VIDEO) Lajmet e trishta për fëmijët që mbyten, kanë mbushur shpeshherë faqet e para të lajmeve duke shkaktuar dhimbje te familj
Macroni dhe kryeministri danez hipin në biçikleta ndërsa kamera i filmon (VIDEO) Sa herë që mendojmë për politikanët, nuk kanë se si të mos na dalin para syve xhipat me xhama të zi. Megjithatë, kjo
O Zot! A ka njeri gjallë këtu? Del videoja e tragjedisë në Xhenova (VIDEO) Një tjetër video e dhimbshme po fillon të qarkullojë në lidhje me tragjedinë e Xhenovas. Videoja amatore është filmu
Zjarret në Kaliforni, droni filmon pamjet "horror" të dëmeve (VIDEO) Kjo video e filmuar me dron tregon dëmet që shkaktoi zjarri në Kaliforninë veriore . Më shumë se 1 mijë ndërtesa janë sh
“Fantazma” që shikon fëmijët nga ballkoni (VIDEO) Një grua pretendon se ka filmuar një fantazmë që qëndron pa lëvizur duke parë nga ballkoni. Ngjarja ka ndodhur në Oldway
Donte të filmonte avionin, turisti e pëson shumë keq në Greqi (VIDEO) Një turist britanik në ishullin Skiathos të Greqisë tentoi të filmonte momentin kur një avion nisej nga aeroporti, por a