999 rezultate për

filmin

Filmi parashikoi pandeminë, flet aktori protagonist: Isha i përgatitur për Covidin që para 10 vitesh (VIDEO) ktori Jude Law ka folur së fundmi për filmin “Contagion” (Infektimi), i cili flet për historinë e një virusi vdekjeprurë
Hollywood-i në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur Aktori i njohur Ben Cross është ndarë nga jeta në moshën 72 vjeçare. Përfaqësuesit e aktorit, të njohur për rolin e atl
"Film reaksionar e armiqësor", ngjarja në Kinostudio që alarmoi udhëheqjen dhe kryqëzoi 12 kineastë Publikohen disa dokumenta arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit të cilat i përkasin
"Deri këtu arrita", Ermal Mamaqi rruan kokën live në Instagram (VIDEO) Ermal Mamaqi ka publikuar së fundmi një video në profilin e tij të instagramit, në të cilën flet për komentet që njerëzi
"Më është rritur çmimi", Arjola flet për pagesën e majme që i dha Ermali për filmin (VIDEO) Së fundmi u mbajt në Kosovë premiera e filmit "I love Tropoja". Në këtë premierë morën pjesë disa nga aktorët e filmit
Tri netë pa gjumë, aktori zbulon sikletin e Ramës për filmin e Ermal Mamaqit Kryeministri Edi Rama mesa duket e kishte marrë me siklet pjesëmarrjen e tij në filmin e Ermal Mamaqit. Një prej aktorëv
Nuk e pranoi, Ermal Mamaqi tregon ç’rol do të kishte Berisha në filmin “I love Tropoja” (VIDEO) Aktori Ermal Mamaqi sot ka zhvilluar primierën e "I love Tropoja". Mamaqi ishte i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “So
Thanë se mbeten miq, Ermal Mamaqi kritikon publikisht filmin e Besit: Kishte probleme (VIDEO) Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit", përveç filmit të tij më të ri "I Love Tropoja", ka folur edhe p
S'u pagua asnjë lek, zbulohet roli i Ramës tek filmi i Ermal Mamaqit Aktori i humorit Ermal Mamaqi i ftuar në “ëake Up” ka folur për filmin e tij “I love Tropoja”. Teksa fliste për filmin e
Encës nuk i del inati me Bes Kallakun: I kam bërë bllok “Për ballkon mund të bëjë Enca, për profesionalizëm mund të bëjë Bleona.”- ishte kjo deklarata e Bes Kallakut që ndezi d
Ermali i drejtohet për herë të fundit Besit pas konfliktit, sulmon edhe Luanën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Ermali reagoi pas deklaratës së Besit i cili në "Shiko kush luan", tha "Ermali bën biznes, unë bëj ko
Mori pjesë vite më parë, Trump flet për filmin "I vetëm në shtëpi" Sot, presidenti amerikan Donald Trump mbajti një konferencë me rastin e festës së Krishtlindjeve, në të cilën morën pjes
Luajti në filmin "Kapedani", ndahet nga jeta aktorja Eva Pëllumbi Aktorja e njohur shqiptare Eva Pëllumbi ka ndërruar jetë ditën e sotme. P ër publikuan shqiptar ajo është e njohur pë
Bes Kallaku i zbulon sekretin, Ledri Vulën së shpejti do ta shohim në një film? (FOTO LAJM) Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar për muzikën që ai ka bërë ndër vite. Reperto
Kinematografia në zi: Ndërron jetë aktori i "The Godfather" (FOTO LAJM) Aktori i famshëm Danny Aiello, i njohur për rolet e tij në filmat “Do The Right Thing” dhe "The Godfather Part II" , ka
Olsi Bylyku dhe Albano Bogdo puthen në buzë në filmin e Bes Kallakut (FOTO LAJM) Dy ditë më parë filmi "Falco" nga Bes Kallaku pati premierën dhe të ftuar ishin shumë personazhe VIP. Po ashtu edhe në f
"Fast & Furiuos 9" do të rikthejë të ndjerin Paul Walker në filmin e ri? (FOTO LAJM) "Fast & Furious 9" mund të rikthejë të ndjerin Paul Walker për filmin e ri. Edhe pse kjo nuk është konfirmuar ende ng
"Joker" filmi i parë në kategorinë "R", thyen rekord në shitjen e biletave "Joker" ka kaluar 1 miliardë dollarët në shitje biletash në mbarë globin, këtë fundjavë, duke u bërë i pari film i vlerë
Shmanget tragjedia, Angelina Jolie xhiron filmin sipër tokës së "minuar" Filmi i ri i Angelina Jolie për pak është kthyer në tragjedi. Kjo pasi një e vërtetë e frikhme është zbuluar për vendin
Jennifer Lopez, 50-vjeçarja që i bën të gjithë ta kenë zili për format perfekte (FOTO LAJM) Menjëherë pas realizimit të filmit ‘Hustler’ që rezultoi të jetë një sukses, Jennifer konfirmoi se po merret me një film