999 rezultate për

filmi

Trondit artistja: Më hoqën emrin nga filmi se nuk fjeta me regjisorin Tashmë është bërë e udhës që në programin ‘Trokit’ të ftuarit të ndajnë në studio rrëfime ekskluzive. E tillë ishte edhe
'Disney' sjell filmin e animuar kushtuar bebes mbretërore (VIDEO) Vetëm pak ditë pas lindjes, bebja mbretërore gëzon filmin e parë kushtuar tërësisht ardhjes së tij në jetë. Në video
Ylli i Hollyvoodit shkëlqen në tapetin e kuq, mahniten të ftuarit ( FOTO LAJM) Ylli indian i filmit, Priyanka Chopra ka shkëlqyer në dalejne e saj si e ftuar në mbrëmjen e Billboard Awards. E ve
"Më erdhi turp", Ledina Çelo perlotet në emision E ftuar në “Xing me Ermalin” ishte Ledina Çelo, këngëtarja që ka mbetur prej vitesh e preferuara e publikut dhe këngët e
Blerim Destani i rrethuar nga yjet hollivudian në filmin e rradhës (VIDEO) Aktorin tashmë të njohur shqiptar, Blerim Destanin, shumë shpejtë do ta shohim në një film hollivudian. Filmi i takon
Histori të çmendura që pa i parë me sytë tuaj nuk i besoni (FOTO LAJM) Historia ndërtohet nga ngjarje të ndryshme dhe disa prej tyre janë vërtet për të qeshur dhe të çuditshme, si të ishin sk
Sekondat e fundit të 25-vjeçares në Elbasan: Filmimi në lindje, takimi me beben dhe kërkesa për ndihmë Një i afërm përshkruan sekondat e fundit të Anxhela Debrovës që humbi jetën në maternitetin e Elbasanit menjëherë pas li
Dalin prapaskenat e filmit të Ermalit dhe Elvana Gjatës (VIDEO) Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin. Një
Trump, reklamë falas për filmin Game of Thrones Game of thrones e HBO, mori 25.2 milionë dollarë publicitet falas të enjten pasi presidenti trump, iu referua shout në n
Filmi ruso-serb tensionon marrëdhëniet Kosovë-Serbi “The Balkan Line”, apo kufiri i Ballkanit, një produksion filmik ruso-serb që pritej të prezantohej edhe në kinemanë e B
I gjejnë filmin e famshëm në shtëpi, ku u frymëzua Admir Murataj për grabitjen? (FOTO LAJM) Vijojnë hetimet në lidhje me grabitjen e miliona eurove në Rinas ditë më parë. Hetimet për të rënë në gjurmët e grup
Fyen shqiptarët, nuk shfaqet në Bujanovc filmi ruso-serb për luftën e 1999 Filmi “Ballkan Border” prodhim serb-rus, që realizuesit pretendojnë se është bazuar në ngjarjet e luftës së fundit në K
Gangsteri shqiptar në SHBA, në një film për krimin dhe dhunën (FOTO LAJM) Do të ishte një zgjedhje e zgjuar për ata që jetojnë në pjesë të caktuara të Bronksit t’i referoheshin djalit muskuloz d
Shefi i Ujësjellësit në Tiranë "gjumë tull", kolegët i bëjnë dhjetra filmime (VIDEO) Llazar Zoi, shef sektori për logjistikën në Drejtorinë e Përgjithshme të Ujësjellësit në Tiranë, nga Frakulla e Fierit,
Një mesazh nga të rinjtë për të rinjtë - Realizohet Premiera e filmit “Ana Tjetër” (VIDEO) Tiranë, 10 prill 2019, në ambjentet e Akademisë së Filmit dhe Multimedias Marubi, u zhvillua premiera e filmit më të ri
Përse Ermali e zgjodhi për '2 gisht mjaltë'? Elvana jep përgjigjen epike Filmi "2 gisht mjaltë" po bën namin në kinema dhe ka thyer rekorde në shitjen e biletave brenda 3 ditëve, duke ia kaluar
Serbët humbjen në Koshare e dokumentojnë me film Në Serbi vazhdon glorifikimi i humbjeve serbe dhe krijimi i miteve për to. Ky është stili i mbijetesës historike të Serb
Injoroi Tunën? Reagon me pak fjalë Elvana Gjata (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Kosovë premiera e filmit më të komentuar të vitit "2 gisht mjaltë" i cili ka thyer r
Ermal Mamaqi fut në sherr aktorët e filmit “Dy Gisht Mjalt” Të ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” janë disa nga aktorët e mirënjohur shqiptar të filmit “2 gisht mjaltë” i
Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun, nuk i flet në premierën e filmit (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” në Cineplexx, ishte ngjarja mbrëmë në Prishtinë që mblodhi shumë fytyra të njohura pë