999 rezultate për

filmi

Pas shumë vitesh, Brad Pit mer çmimin e parë Oscar (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kësaj të diele u mbajt në Los Angeles, edicioni i 92-të i Academy Aëards, ku u shpërndanë çmimet më të pritur
"Më është rritur çmimi", Arjola flet për pagesën e majme që i dha Ermali për filmin (VIDEO) Së fundmi u mbajt në Kosovë premiera e filmit "I love Tropoja". Në këtë premierë morën pjesë disa nga aktorët e filmit
Petrit Malaj kundër Ermal Mamaqit: Gjë e tmerrshme! Mjeshtri i Madh i Kinematografisë njëherazi aktor dhe Rektor i Universitetit të Arteve, Petrit Malaj, ka ndarë me shikue
Regjisori rrëfen prapaskenat e filmit "Hijet që mbetën pas", tregon kur Rama vinte në xhirime “ǒtë them më parë për Xhevdet Ferrin? Ka kaq shumë për të treguar, por dhimbja i merr frymën fjalës. Xhoda kishte ende
Tri netë pa gjumë, aktori zbulon sikletin e Ramës për filmin e Ermal Mamaqit Kryeministri Edi Rama mesa duket e kishte marrë me siklet pjesëmarrjen e tij në filmin e Ermal Mamaqit. Një prej aktorëv
Tirana i përgjigjet Teutës: Deklarata raciste ndaj Majkëll Ngo Klubi durrsak para disa orësh reagoi duke kërkuar nga komisionet e FSHF-së që të shikojnë pamjet filmike dhe të dënoj Ng
Merr fund shoqëria e Ermalit dhe Elvanës? Çfarë po ndodh me miqësinë që të gjithë e kishin zili (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi shfaqi këtë javë premierën e filmit të tij më të ri, ‘I love Tropoja’, ku mes shumë të ftuarve VIP ra në sy
Ish-deputeti socialist sulmon ashpër Ermal Mamaqin e Edi Ramën pas filmit "I Love Tropoja" Ish deputeti i PS-së Taulant Dedja ka sulmuar ashpër aktorin Ermal Mamaqi, pas filmit të fundit "I love Tropoja". Me
Si u shtrembërua historia e filmit "Vajzat me kordele të kuqe", Nexhmija e bëri shoqen e saj spiune Tomorr Dosti është i biri i Hasan Dostit, ish-kreut të Komitetit për Mbrojtjen Kombëtare të dalë nga Konferenca e Mukje
Në premierën e filmit të Ermalit, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit të Ermal Mamaqit, "I Love Tropoja". Pallati i K
Nuk e pranoi, Ermal Mamaqi tregon ç’rol do të kishte Berisha në filmin “I love Tropoja” (VIDEO) Aktori Ermal Mamaqi sot ka zhvilluar primierën e "I love Tropoja". Mamaqi ishte i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “So
"Enca është paguar më shumë", akoma pa dalë filmi, plas sherri mes Xhodës dhe Ermalit (VIDEO) Këngëtarja e njohur Enca dhe aktori i humorit Irgen Çela janë dy ndër personazhet që luajnë në filmin shumë të përfolur
Si koronavirusi po vret çdo ditë, publikohet filmi i parë i një djaloshi të infektuar (VIDEO) Koronavirusi i rrezikshëm në Kinë, i cili po përhapet edhe në shtete të tjera, ka shënuar deri tani 106 humbje jetësh dh
Ermali tregon prapaskenat e nxehta të filmit, Encën e pritën më rënkime në Tropojë Moderatori Ermal Mamaqi, bashkë me një pjesë të aktorëve të tij në filmin “I love Tropoja”, kanë zbarkuar sot në zyrën e
Pas "sherrit" të bujshëm, zbulohet nëse do jetë Besi në premieriën e filmit të Ermalit (VIDEO) Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku në fund të vitit që lamë pas patën një përplasje publike që bëri bujë në media. Shkak u bë
Thanë se mbeten miq, Ermal Mamaqi kritikon publikisht filmin e Besit: Kishte probleme (VIDEO) Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit", përveç filmit të tij më të ri "I Love Tropoja", ka folur edhe p
Jo me "Xing me Ermalin", Mamaqi rikthehet në "TV Klan" me projekt të ri (FOTO LAJM) I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Ermal Mamaqi tregoi arsyen që e detyroi të shkëputet nga “TV Klan” dhe emisioni
Sot aktori i madh shqiptar ka ditëlindjen, mësoni sa vjeç mbush Sot ishte ditëlindja e një prej aktorëve më të spikatur të kinematografisë shqiptare, Ndriçim Xhepa, i cili ka mbushur 6
S'u pagua asnjë lek, zbulohet roli i Ramës tek filmi i Ermal Mamaqit Aktori i humorit Ermal Mamaqi i ftuar në “ëake Up” ka folur për filmin e tij “I love Tropoja”. Teksa fliste për filmin e
A do shkojë Bes Kallaku në premierën e filmit të Ermal Mamaqit? Përgjigjet moderatori (VIDEO) Debati në rrjetet sociale i dy miqve Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, duket se u shua, por tani që po afrohet premiera e fi