999 rezultate për

filmat

Nga Meryl Streep tek Uma Thurman, 4 mënyra për të kombinuar pardesynë (FOTO LAJM) Kur mungon inspirimi për të kombinuar një pardesy, bëni mirë të hidhni shikimin tuaj nga ikonat e kinemasë. Në të gj
Rastet kur në filma të ndryshëm është veshur i njëjti kostum (FOTO LAJM) Kostumet janë pjesë themelore e shumë filmave, veçanërisht atyre të zhvendosur në të kaluarën dhe shpesh kontribuojnë në
Si ta shprehni dashurinë këtë Shën Valentin? 10 shprehjet më romantike nga filmat (FOTO LAJM) Shprehje që mund t'ju frymëzojnë këtë Shën Valentin? Vogue Italia ka kërkuar dhe i ka gjetur në filma, ne jua sjelli
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Filmat ikonë të festave, çfarë duhet të shihni patjetër këtë fundvit (FOTO LAJM) Kur jemi larg nga të dashurit, ndonjëherë shikimi i përvojave familjare në ekran është një gjë shumë e mirë. Për këtë vi
"Fitoj më shumë", 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat +18 (FOTO LAJM) Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.
Një delfin robot mund të ndihmojë në përfundimin e robërisë së kafshëve Delfini robot mund ti zëvendësojë kafshët që mbahen të mbyllura në parqe të ndryshme. Delfinin ultra-realist kushton
Fevziu i nxori pamjet e kanabisit, Rama: Fillove me filmat ti, ky muhabet ka vdekur Kryeministri Edi Rama, në studion e “Opinion” tha mbrëmjen e djeshme se fenomeni i kanabisit në Shqipëri ka vdekur. K
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Ju kujtohet? Gjyshi i Ava Max ishte aktor tek një ndër filmat e preferuar të shqiptarëve Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Ava Max, ka humbur një ndër njerëzit më të dashur për të, gjyshin e saj.
Guxuan si askush tjetër: 3 shqiptaret që fitojnë miliona nga filmat për të rritur (FOTO LAJM) Për këto të trija është folur shpesh. Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave p
"Fitoj më shumë", 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat +18 (FOTO LAJM) Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.
E penduar për filmat +18, fansat dalin jashtë parashikimeve për Mia Khalifën (FOTO LAJM) Një peticion i krijuar nga fansat e Mia Khalifa për të hequr filmat e saj për të rritur nga faqet pornografike, ka arrit
Nostalgji, provat se filmat vizatimorë thyejnë çdo ligj të realitetit (FOTO LAJM) E bukura në filmat vizatimorë është se nuk kanë as barriera dhe as rregulla. Në botën e tyre as fizika, as matemati
E penduar për filmat +18, fansat dalin jashtë parashikimeve për Mia Khalifën (FOTO LAJM) Një peticion i krijuar nga fansat e Mia Khalifa për të hequr filmat e saj për të rritur nga faqet pornografike, ka arrit
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Vendet ku janë frymëzuar filmat e Disney janë reale (FOTO LAJM) Animatorët e Disneyt kanë marrë frymëzim nga spote të jetës reale për të krijuar mbretëri ikonike të filmave. Filmat e D
Si duken në 2020 aktorët e preferuar të fëmijërisë (FOTO LAJM) Kur ndaleni dhe i mendoni filmat e së kaluarës ju duket sikur ka qenë dje. Të gjithë gjatë kohës së fëmijërisë dhe ad
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k