999 rezultate për

filmat

"Babai nuk e besonte dot", Drilon Hoxha tregon sa fiton nga filmat (FOTO LAJM) Aktori i njohur dhe regjisori i dy filmave "Drejt Fundit" dhe "Dashuria s'mjafton", Drilon Hoxha ishte i ftuar së fundmi
Filmat që do t'ju ndihmojnë të qetësoheni dhe harroni çdo gjë (FOTO LAJM) Filmat komedi shpesh herë trajtohen si më të lehtët për tu konceptuar. Por ato lenë shijen filozofike te secili shiku
I bënë të gjithë për të qarë, filmat romanik që janë bazuar në histori të vërteta dashurie 1. 50 First Dates Filmi mund të jetë një komedi romantike e sheqerosur, por në fakt, është bazuar në historinë e Mich
Dizanjet dhe teknologjitë që ju bëjnë të ndiheni shumë vite në avancë (FOTO LAJM) Pajisjet shtëpiake vijnë në forma të ndryshme, dhe disa dizenjo bëjnë të ndihesh vërtet në të ardhmen. Kjo ndodh pasi
Njësoj si në filmat horror, 10 psikopatët më të famshëm në histori (FOTO LAJM) A dini se disa prej filmave horror janë ndërtuar mbi histori të vërteta?! Në histori janë të shumtë psikopatët që kan
Filmat komedi ndër vite me aktorët më të njohur që nuk duhet t’i humbisni Filmat janë mënyra më e mirë për të ngritur disponimin, por ndonjëherë është e vështirë të zgjedhni një – na ka ndodhur
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Vendet ku janë frymëzuar filmat e Disney janë reale (FOTO LAJM) Animatorët e Disneyt kanë marrë frymëzim nga spote të jetës reale për të krijuar mbretëri ikonike të filmave. Filmat e D
4 filmat e animuar që nuk mund ti lëmë pa i parë, bëni gati kokoshkat (VIDEO) Kohët e fundit filmat e animuar janë kthyer në obsesion për të gjithë. Mënyra e realizimit dhe personazhet që përdori
5 filmat që duhet të shihni me patjetër këtë verë (FOTO LAJM) Ditët janë shumë të nxehta dhe sigurisht që nuk mund të mos mendojmë për detin,plazhin apo dhe për pishinat. Edhe pse gj
Filmat që nuk duhen humbur në të 20-at Të njëzetat janë momentet më të rëndësishme të jetës. Gjithsecili nga ne, është i aftë të kuptojë se çfarë është e dre
Nga marka me emrin e saj te filmat erotikë, jeta e Aurela Hoxhës në Spanjë (FOTO LAJM) Rreth më pak se një vit më parë, në maj të viti 2018, Aurela Hoxha arriti të lançojë biznesin e saj personal, linjë ling
Harroni filmat, këta janë agjentët e vërtetë që ruajnë Trumpin (FOTO LAJM) Shërbimi Sekret i Shteteve të Bashkuara është i rrethuar me mistere e mite të ndryshme. Në filma, këta njerëz janë gj
Si në filmat horror, në këtë fshat njerëzit flenë vetëm gjumë Pas njohjes me shkakun e epidemisë, autoritetet kazake kanë vendosur evakuimin e plotë të fshatit Kalachi. Fshati Kalac
Habiti botën me filmat e tij, shuhet legjenda e kinematografisë Ka qenë vajza e tij që ka lajmëruar se i ati ka ndërruar jetë dhe kaq ka mjaftuar që e gjithë kinematografia të jetë në
Harroni filmat, këto janë pamjet e para nga jeta e Eskobarit (FOTO LAJM) Fqinjët nuk e dinin se kjo grua me një theks të gëzueshëm kolumbian ruante sekrete të dhunës dhe të vdekjeve. Sekrete
U sëmur nga filmat vizatimorë, kjo vajzë kurrë nuk i lan flokët (FOTO LAJM) Një Rapunzel në jetën reale me flokë të gjata deri të këmbët ka zbuluar se ajo nuk i ka larë flokët e saj për gati 20 vj
Lajm i mrekullueshëm, vjen "Rambo 5" (FOTO LAJM) Filmi Rambo është një nga filmat e preferuara të shqiptarëve. 4 filmat e parë janë shikuar jo pak tek ne, e kështu prit
Këto janë filmat që duhet t'i shikoni gjatë nëntorit Filmat janë një pjesë e rëndësishme për adhuruesit e tyre. “Maniakët e filmave” sigurisht që presin çdo herë të ketë
Harroni filmat, kjo pamje e vërtetë po tmerron botën (VIDEO) Dikush ishte aq i guximshëm sa të injoronte paralajmërimet e shërbimeve emergjente dhe të qëndronte në shtëpinë e tij ku