999 rezultate për

filmash

Luana Vjollca së shpejti aktore filmash (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një prej vajzave më të suksesshme të showbizit shqiptar e cila po kor suksesë si në projektet televi
Skenë filmash: Si u arrestuan banda e shqiptarëve në Britani (VIDEO) 17 anëtarë të një bande janë dënuar, pas një operacioni sekret në Britani. Në mesin e të ndaluar janë edhe dy shqipt
Pamje filmash! Biznesmeni qëllohet me 7 plumba, por ia hedh (VIDEO) Një sulmues i maskuar në mes të ditës në Balashihi të Rusisë, i ka shkrepur 11 plumba mbi biznesmenin rus Dimitri Sarova
“Perandori” Adriano nënshkruan me një kompani filmash (FOTO LAJM) Adriano Leite Riberio ose i quajtur ndryshe si “Perandori” tashmë i ka dhënë drejtim jetës së tij, duke u futur në botën
Arti në zi, ndërron jetë aktori legjendar (FOTO LAJM) Arti botëror ka morë në një lajm të hidhur pasi aktori ikonë i viteve 1950, Tab Hunter ka ndërruar jetë në moshën 88 vje
Hannes Halldorsson, nga regjisor filmash në portierin i priti penalltinë Messit në Botëror Përfaqësuesja e Argjentinës e filloi me barazim Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’. Argjentinasit nuk arritën më shumë
I ikën mjekët në grup, Rama kërkon rregullim imazhi me regji filmash Dorëheqja në grup e mjekëve të urgjencës së QSUT-së ishte një goditje e rëndë për sistemin shëndetësor të ngritur nga qe
Kryeministri sqaron deklaratën e Lu-së: “S’ka krim të organizuar filmash këtu” Kryeministri Rama i ftuar në News 24 sqaroi vec të tjerash edhe deklaratën e ambasadorit Donald Lu i cili tha se në Shqi
Skenë filmash në Spille, tregtari rrëfen tmerrin: Më morën peng 3 të rinjë Një tregtar ambulant, i cili shiste bukë me qofte në plazhin e Spillesë në Kavajë, është mbajtur peng për gati 2 orë dhe
Jeni lodhur kot! Ja çfarë filmash duhet të shihni që të dobësoheni Mund të keni mbajtur dieta nga më të ndryshmet për të humbur peshë, dhe në fund keni humbur vetëm pak kilogramë. Është m
SKENAR FILMASH/ Zbulohet skema e grabitjes së bankomatit në Tiranë Një makinë tip Mercedes është përdorur në grabitjen e bankomatit të një banke në orët e para të mëngjesit të së shtunës
SKENAR FILMASH/ “Seks sipas mënyrës sime”, 20-vjeçarja godet me thikë disa herë të dashurin Një 20-vjeçare nga Mirdita ka përfunduar në gjyq, pasi akuzohet për “Vrasje me dashje, mbetur në tentativë” dhe “Mbajtje
SKENAR FILMASH/ Kjo grua sajoi grabitjen për t'i tërhequr burrit vëmendjen Dalina Azuni, 29-vjeçare në fshatin Pinet të Ndroqit, është arrestuar nga komisariati nr. 6 i kryeqytetit pasi ka sajuar
Ja me cilët futbollistë ngjasojnë Shreku dhe Simpson (FOTO LAJM) Futbollistët janë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ata “skanohen” jo vetëm për aftësitë profesionale në fushën e lojës,
Skenë filmash hollivudianë në Stamboll, policia përplaset me terroristët (FOTO-VIDEO) Tre policë dhe shtatë civilë kanë mbetur të plagosur pas një sulm me bombë të kryer mbrëmë, një orë pas mesnate, ndaj nd
Skandal, vret shokun, i ha trupin Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës,ndodhi një ngjarje makabër, kur një i ri vrau shokun e tij të dhomës e i hëngri pjesë