999 rezultate për

filma

Habit aktorja italiane: Mora një refugjat në shtëpi dhe kreva marrëdhënie seksuale (FOTO LAJM) Aktorja italiane Valentina Nappi ka bërë një rrëfim të pazakontë në emisionin “La Zanzara” në Radio. E famshme për di
Një listë me filma për t’u parë këtë fillim viti 10. The Intouchables – I shkruar dhe drejtuar nga dyshja Olivier Nakache dhe Eric Toledano, “The Intouchables”, është nj
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Filmat ikonë të festave, çfarë duhet të shihni patjetër këtë fundvit (FOTO LAJM) Kur jemi larg nga të dashurit, ndonjëherë shikimi i përvojave familjare në ekran është një gjë shumë e mirë. Për këtë vi
Pa mëshirë: Qëndronte këmbëkryq, policia e shoqëron "zvarrë" si në filma (FOTO+VIDEO) Policia ka nisur menjëherë me shoqërimet e protestuesve. Pak momente më parë një qytetar tërhoqi vëmendjen, duke prot
Messi këshillohet të transferohet tek Napoli E ardhmja e Lionel Messit mund të jetë larg Barcelonës. Manchester City dhe Paris Saint Germain interesohen për 33-vj
2 truke të thjeshta për një buzëqeshje si nëpër filma Shumë ëndërrojnë dhëmbë të shëndetshëm dhe të bukur, por pak njerëz guxojnë të provojnë zbardhjen kimike. Bright Side
Si nëpër filma: Prezantuesi shqiptar i bën propozimin përrallor Miss-it (FOTO LAJM) Të ftuar tek "Rudina" kanë qenë, Erald Farruku një bloger shumë i njohur dhe prezantues dhe partnerja e tij, Xhenisa. E
Karantina do na lërë në shtëpi? Një listë me filma për t’u parë këtë fundvit 10. The Intouchables – I shkruar dhe drejtuar nga dyshja Olivier Nakache dhe Eric Toledano, “The Intouchables”, është nj
Për një zgjim të bukur filmash çdo mëngjes: 6 gjëra që duhet të bëni çdo mbrëmje! 1 – Hidratoni lëkurën Ju ndoshta hidratoheni, por jo aq sa duhet. Nëse jeni duke vënë locion hidratues, pasi e ndjeni
Grabitje si në filma, hajdutët vishen si punonjës e vjedhin 50 mijë euro mall në shtëpinë e shkodranit Një shtëpi 2-katëshe në njësinë Dajç të bashkisë Shkodër është grabitur në mënyrë spektakolare. Gjithçka u zbulua tre di
Skenë filmash nga të shtënat në Elbasan, në sherr u përfshinë tre makina Të shtëna me armë janë regjistruar këtë mesditë në Elbasan, pranë stadiumit të qytetit. Në konflikt janë përfshirë 4
Si në filma: I vendoset eksploziv bankës, hajdutët grabisin bankomatin Grabitësit e një banke në Prishtinë kanë pritur orën 5 e 30 të mëngjesit për tu hedhur në veprim. Policia njoftoi se per
Braktisën sportin, njihuni me 4 motrat që po bëjnë namin në filma +18 (FOTO LAJM) Eli, Holi, Boni dhe Rubi janë katër sërfiste australiane, ose më saktë ishin deri para disa kohësh, pasi motrat tashmë k
Aksion si në filma ndaj "Audit" në Lungomare, kapet një person me rrezikshmëri të lartë Policia ka zhvilluar një operacion në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Tre fuoristradat e forcave operacionale ka
Blogerja bëhët virale, krijon veshje ikonike të frymëzuara nga filma dhe shfaqje (FOTO LAJM) Kate është një blogere hungareze e cila ka niur në rrjet një sfidë mjaft interesante. Ajo krijon veshje elegante dhe
"Fitoj më shumë", 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat +18 (FOTO LAJM) Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.
Historia që shkaktoi jo pak bujë, aktorja e filmave për të rritur që u bë princeshë Sofia Hellqvist ka qenë një pornostare shumë e pelqyer nga meshkujt. Me hiret dhe fotot e saj kjo vajzë e lindur në
Aksion si në filma në Greqi, roli i shqiptarit në trafik Një operacion i Policisë greke ka arrestuar katër persona mes tyre një shqiptar, pasi u kapen me 6.5 kg drogë dhe 6150 e
Punë kolosale! Transformime shokuese nëpër filma (FOTO LAJM) Filmat fantastiko-shkencorë apo qoftë dhe ata historikë kanë fuqinë që për tiu përshtatur sa më tepër përmbajtjes, shndë