999 rezultate për

filluar

"El Clasico" vendos rekord ende pa filluar Super "El Clasico" mes Realit dhe Barcelonës, do të jetë eventi më i rëndësishëm dhe më spektakolar i kësaj fundjave. Ga
SHBA-të prezantojnë super-predhën që shkatërron çdo gjë, shqetësohen rusët (FOTO LAJM) Ushtria amerikane është duke punuar me një projekt tepër ambicioz për të zbuluar një super armë, si kundërpërgjigje ndaj
Ja si mund të dalë Maqedonia nga kriza sipas ambasadores gjermane Ka rrugë për të dalë nga kriza politike. Kemi rezultat zgjedhor, do të duhet të formohet qeveri, së pari të zgjidhet
Dikur president i SHBA-ve, ja çfarë pune ka filluar Barack Obama (FOTO LAJM) Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, la Shtëpinë e Bardhë pas 8 vitesh në krye të saj.
VMRO bën apel për të filluar dialogun për qeverinë e re Deputeti i VMRO-DPMNE-së Kërste Mukovski, i ka bërë apel deputetëve të shumicës së re parlamentare duke i kërkuar që të
Kapen 1.5 ton drogë afër Korfuzit, arrestohen 3 skafistë Një tjetër gomone me lëndë narkotike është kapur nga Policia e Shtetit. Roja Bregdetare dhe QNOD kanë njoftuar për një m
Historia frymëzuese e 29 vjeçares: "Me 15 dollarë dhe një enë bosh u bëra një biznesmene" Sandra Letio ka filluar biznesin e saj me vetëm 15 USD. Sot, ajo është 29 vjeç dhe biznesi është vlerësuar në 700,000 US
Ja si i përgatit ISIS fëmijët për luftë (VIDEO) Në një video propaganduese të të ashtuquajturit ”Shteti Islamik” shihen disa të mitur duke u trajnuar për t’u kthyer në
Ëndërr e bërë realitet, interneti po hyn edhe në shtëpitë kubane Në Kubë, teknologjia po përfshin jetën e përditshme të banorëve të ishullit: shërbimi i internetit në shtëpi ka filluar
Cana si "fenomeni" Ronaldo, ish-kapiteni ka filluar të vërë bark ... (FOTO LAJM) Prej disa muajsh Lorik Cana ka braktisur fushën e blertë duke ju përkushtuar vetëm familjes dhe djalit të ti, Bojken. Is
Pas ndarjes nga Drake, Jennifer Lopez arratiset me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez duket se ka filluar një lidhje të re me një nga yjet e sportit meksikan. Ylli i
Kremlini: E pafalshme që SHBA dhe Rusia nuk kanë filluar dialogun Zëdhënësi i Kremlinit ka thënë se duhet të ketë më shumë kontakte mes Shteteve të Bashkuara dhe Rusisë për përmirësimin
8 shenja që tregojnë se partneri juaj ka filluar të humbasë interesin ndaj jush Marrëdhënia juaj ka qenë paksa e komplikuar së fundmi, keni filluar të mendoni se parteri juaj ka humbur interesin ndaj
Montella mendon për merkaton, ja emri i parë që kërkon të afrojë Milani ka filluar që tani të mendojë për merkaton e verës. Trajneri Montella kërkon përforcime për repartin e mesfushës,
Qytetarit i vjen në "majë të hundës": Po e mbajti Rama edhe 4 vite do e shihni ç'do ju gjejë Kryeministri Edi Rama u ka kthyer përgjigje disa komentuesve ne profilin e tij ne Facebook, te cilët i kane komentuar ne
NATO nis stërvitjet në mot të keq pranë kufirit rus (FOTO LAJM) Rreth 8 mijë ushtarë të NATO-s kanë filluar stërvitjen e përbashkët me "Vikingët" në rajonin e Finnmark në veri të Norve
Për Erjonën e Dzemailit sezoni i verës ka filluar (FOTO LAJM) Edhe pse duhen rreth 3 muaj për të filluar sezoni i plazhit, për bashkëshorten e fut
Alketa Vejsiu me një tjetër profesion (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur Alketa Vejsiu ka filluar të ilustrojë ide të reja kreative edhe në fusha të tjera. Duket se ekr
Nuk pranoi lidhje direkte, Ylli Rakipi shpërthen ndaj Lulzim Bashës: Shan ata më të cilët ishe by*** e brekë (VIDEO) “Vetting, i dashur vetting”. Kjo është tema që po diskutohet sot në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24, që nisi dis
Shpërthimi i vullkani Etna do ketë pasoja në Shqipëri dhe Kosovë, merrni masat duke filluar që nesër Pak ditë më parë, vullkani Etna filloi të nxjerrë llavë dhe hi, ndërsa mendohet se pasojat e shpërthimit të tij do të nd
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së