999 rezultate për

filluan

Mos i humbisni: Pas zyrtarizmit të Piolit, "shpërthejnë" sërish memet (FOTO LAJM) Stefano Pioli u zyrtarizua ditën e sotme te Milani duke zëvendësuar të larguarin Gianpaolo, shkruan Albeu.com. Por fa
Filluan kunjat, pas ndarjes Kylie ja hedh larg e larg fjalët Travis (VIDEO) Në vorbullën e gjatë të lajmeve për prishjen e marrëdhënies, Kylie Jenner sapo shtoi edhe një argument tjetër që vërteto
Qytetet e mahnitshme fshehur poshtë këmbëve tona (FOTO LAJM) Ndoshta jeni njohur me pjesën më të famshme të qytetit nëntokësor të Parisit, dhe kjo për faktin se janë mahnitëse dhe t
Doli të pinte një cigare, gruaja befasohet kur sheh se çfarë kishte hipur në shtëpinë e fqinjit (FOTO LAJM) Një mëngjes të hëne një grua në Oregon doli jashtë për një moment dhe pastaj ia mbathi me të katërta pasi pa diçka të pa
Filluan dhuratat, Luana Vjollca suprizohet 2 ditë para ditëlindjes (FOTO LAJM) 2 shtatori nuk ka ardhur ende e megjithatë kjo nuk do të thotë se Luana Vjollca nuk mund të marrë dhurata dy ditë para d
Të famshmit që kanë qenë të pastrehë dhe e filluan nga zero (FOTO LAJM) Teksa dëgjojmë shpesh lajme për yjet e Hollivudit që bëjnë festa marramendëse dhe blejnë sende qesharake të shtrenjta, m
Ka ardhur dita e dasmës së Sergio Ramos, zbuloni disa detaje Më në fund ka ardhur dita e dasmës së shumëpritur të Sergio Ramosit dhe Pilar Rubois, e cila do të mbahet në Sevilla të
A e gjeni dot se cila është mami në këtë foto? (FOTO LAJM) Një grua 57-vjeçare është bërë e famshme në rrjetet sociale, për shkak të pamjes së saj si të ishte një vajzë e re. S
Ka tension në Korçë, tifozët e Skënderbeut gjuajnë me topa bore Ibrahimin (VIDEO) Super sfida e javës së 19-të në Superiore, mes Skënderbeut dhe Partizanit, u ndërpre për rreth 60 sekonda, pasi në drejt
Robertson: Simulimet e Neymar janë irrituese Mbrojtësi i Liverpool Andy Robertson nuk e ka kapërdirë dot humbjen 2-1 që i shkaktoi PSG. Roberton mbeti më i zhgënj
Filluan shirat, pritet përmbytja sërish e autostradës Tiranë-Durrës Autostrada Tiranë-Durrës rrezikon të përmbytet edhe këtë vit. Shkak për këtë situatë është mospastrimi i tombinove, që d
Kryeministri i Malajzisë: Problemet në Lindjen e Mesme filluan me krijimin e Izraelit Kryeministri 90 vjeçar i Malajzisë ka mbrojtur deklaratat e tij kundërthënëse duke iu referuar hebrenjve, ndërsa pohon s
Zyrtarisht në vjeshtë! Moti bën kthesën e madhe Nëse kishit planifikuar t'i vazhdonit pushimet edhe për disa ditë të tjera, moti do t'ju suprizojë. Si duket vjeshta
Kujdes, në rrugën e Bit Pazarit filluan punimet Nga dita e sotme filluan punimet për rikonstruimin e bulevardit përgjatë Bit Pazarit. Në këtë pjesë është i paraparë
Me emër e mbiemër, biznesmeni publikon pamjet se si e dhunojnë zyrtarët (VIDEO) Shtetasi Xhaferr Lami ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha me pamje se si dy punonjës shteti kanë tentuar t’i
Mançveski: Pasi e shpallën Selën të vdekur filluan të festonin mbi trupin e tij Për dallim prej kryeprlamentarit Talat Xhaferi, i cili ka njohur vetëm pesë prej 10 sulmuesve të akuzuar, ministri për s
Filluan premtimet, për 6 muaj hiqen vizat Ministria e Integrimit Evropian shprehet e bindur se procedurat për liberalizimin e vizave për Kosovën nuk do të marrin
Pasi e rrahën, Fero kërcënon ata që e kanë sulmuar (VIDEO) Një shëtitje e tij në Albi Mall u bë mollë sherri mes këngëtarit Fero dhe një grupi prej katër personash të panjohur der
Kujdes, filluan reshjet e borës në Prishtinë Në Prishtinë tashmë kanë nisur reshjet e para të borës në ditën e pranverës. Sipas parashikimeve, reshje pritet të ketë
Interistët filluan të mendon ku do ta vendosnin në formacion, por Ciy ua prish planet Man City nuk po e lë Interin të mendojë i qetë për Martinezin. Prej kohësh përflitej se Lautaro Martinez ishte afër k