999 rezultate për

fillova

"Fillova të djersitesha kur e takova për herë të parë Ronaldon" Andy Cole ka rrëfyer se kishte filluar të djersitej kur e kishte afër Ronaldo Nazarion para se të fillonte përballjes me
E shanin për peshën, 18 vjeçarja i bën të pendohen me "shëndrrimin" (FOTO LAJM) Një 18-vjeçare ka pushtuar faqet e mediave të huaja falë sukesit që ka arritur për të humbur shumë kilogramë. Është f
E shanin për peshën, 18 vjeçarja i bën të pendohen me "shëndrrimin" (FOTO LAJM) Një 18-vjeçare ka pushtuar faqet e mediave të huaja falë sukesit që ka arritur për të humbur shumë kilogramë. Është f
Rrëfehet 25-vjeçarja me nanizëm: Kur fillova palestrën, ka qenë një turp për mua Marigona Përvetica. 25-vjeçarja nga Kosova dhe është e apasionuar pas të bukurës dhe modës. Ajo që e bën speciale Ma
ELBASAN/ Rrëfimi tronditës i 22-vjeçares: Fillova të vrapoj, por ai më kapi nga krahu Historia e sotme në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, është një denoncim i fortë. Për herë të parë, 22-vjeçarja Roven
Lewis Hamilton rrëfen fëmijërinë e vështirë: Më kanë bullizuar derisa fillova të ulem në vendin e shoferit Lewis Hamilton është bullizuar vitë më parë, për shkak se ishte fëmija më i vogël në klasë. Ylli i "Formula 1" ka rrë
5 vjeçari mbijeton në shkretëtirë duke ngrënë bar Një ngjarje aspak e zakonte ka ndodhur në Argjentinë ku një djalë 5 vjeçar humbi në një shkretëtirë në Argjentinën Peren
Humbi në shkretëtirë, ja si mbijetoi vogëlushi Një djalë 5 vjeçar është shpëtuar 24 orë pasi humbi në shkretëtirë në Argjentinën perëndimore. Benjamín Sánchez u zhd
Flet njeriu që pi urinën si ujë: Jam i lumtur dhe më i shëndetshëm (FOTO LAJM) Fabian Farquharson, 37 vjeçar që punon si dizajner i ineriorit nga Sheffield, Yorshire. Fabian së pari ka filluar ta
Fillova të zgjohem në 5.30 të mëngjesit dhe jeta ime ndryshoi komplet Sipas statistikave, mesatarisht njerëzit zgjohen diku ndërmjet orës 6:00 dhe 7:30. Unë nuk kam qenë kurrë një përjashtim
Si më ndryshoi jeta pasi fillova të zgjohesha në 05:30 Sipas statistikave, mesatarisht njerëzit zgjohen diku ndërmjet orës 6:00 dhe 7:30. Unë nuk kam qenë kurrë një përjashtim
Këngëtarja shqiptare për '2018': E fillova në polici Këngëtarja e njohur e muzikës live, Xhesika Polo ka treguar një situatë me të cilën mbylli vitin. Gjatë një intervis
Buffon tregon rreth rinisë dhe pasionit për të ndjekur Interin Gianlugi Buffon ka thënë se një kohë e ka ndjekur Interit dhe e gjithë kjo ishte për shkak të dashurisë që kishte për tr
Dasmë të dielën, e fejuara e denoncoi për përdhunim, flet Juliani: I gjeta në telefon... Të dielën e 20 gushtit, Julian H, do ti jepte fund beqarisë e do të lidhte kurorë me R., dhe do t’i premtonte asaj dashu
Migjen Basha: Ja pse nuk kemi frikë në Francë Mesfushori i Kombëtares sonë, Migjen Basha në një intervistë për FSHF-n është shprehur shumë entuziast për aventurën që
Rrëfimi rënqethës i 26 vjeçares: Shisja drogë për të shpëtuar nënën e sëmurë Në një rrëfim rënqethës, Sonila Dinoshi, e arrestuara e bandës së kokainës në Tiranë, ka thënë se iu fut kësaj rruge për
Jessica Simpson i rikthehet muzikës pas 5 vjetësh Pas një shkëputje 5 vjeçare, Jessica Simpson do t’i kthehet këngës. Këtë lajm mjaft të mirë për të gjithë fansat e ka bë
De Biasi: Ja pse nuk e fillova ndeshjen me Gashin dhe Lenjanin Gianni de Biasi ka sqaruar gjithë opinionin shqiptar, përse nuk aktivizoi titullar Shkëlzen Gashin e Ermir Lenjanin, të
Angelie Jolie: Serbët janë kriminelë Në filmin “In the land of blood and honey” aktorja Angelie Jolie ka një rol dhe në të flitet për luftën në ish-Jugosllav
Bleona: Karkaleci më bëri të zhvishem në skenë Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti ka folur për revistën prestigjioze "Gossip", ku ndër të tjera ka treguar se nuk do t