999 rezultate për

fillon

Kushtetuesja tani mund të funksionojë, por sfida fillon me betimin para Metës Marsida Xhaferllarin nuk ka se çfarë ta ndalë për të qenë anëtare e Gjykatës Kushtetuese. Asaj i takon të betohet pa
Si e harxhon kohën kot secila prej shenjave të horoskopit Jemi të gjithë fajtorë në shtyrjen e punëve që kemi për të bërë (ndoshta përveç teje Bricjap), por si zgjedh secila prej
PD me strategji të re, Basha fillon takimet në Elbasan Kreu i opozitësLulzim Basha, do të mbledhë sot kryesinë e Partisë Demokratike në Elbasan. Arsyeja e këtij takimi mëso
Nuk fillon sot numërimi i votave me postë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të mbajë mbledhje gjatë ditës së sotme pas vendimit të djeshëm të Gjykatës Supreme
Nesër fillon numërimi i votave me kusht dhe të personave me aftësi të kufizuara Në Qendrën e Numërimi dhe Rezultateve është duke vazhduar numërimi i votave të ardhura nga Serbia. Pas përfundimit të
Thirrje raciste, United fillon hetimet kundër Liverpool Manchester Unitedi i ka filluar hetimet pasi një tifoz në tribunat e stadiumit "Old Trafford" u raportua se bëri thirrje
Dinakëria e Ramës: Fillon arrestimet kur të gjithë po shohin ndeshjen Policia e Tiranës pak minuta më parë ka arrestuar 5 shtetas, të cilët ishin pjesë e protestës tek Unaza e Re, protestë t
I dha lumtumirën futbollit të luajtur, Cech fillon një sport të ri (FOTO LAJM) Petr Cech ka filluar një sport të ri. Ish portieri i Chelsea dhe Arsenal, i cili i dha fund karrierës së tij të shkël
Lëvizja Vetëvendosje fillon festën në Prishtinë Tanimë janë numëruar diku 80% e votave totale nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Ndonëse ende ka kohë për një kthesë
Fillon qarkullimi i kartmonedhave të reja: Çfarë ndodh me të vjetrat (FOTO LAJM) Prej datës 30 shtator gjenden në qarkullim kartmonedhat e reja të prerjes 200 dhe 5 000 lekë. Sipas Bankës së Shqipë
Fillimviti i ri shkollor fillon me probleme të shumta “Edhe ky vit shkollor ka filluar me problemet e vjetra. Pati vonesa të teksteve shkollore në shumë shkolla në tërë Kosov
Tetori fillon me surpriza, si pritet të jetë moti sot Për ditën e sotme moti pritet të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejti
"Fillim i mbarë gjysma e punës", por Luana Vjollca ben gafën akoma pa nisur emisionin (VIDEO) Luana Vjollca sonte në mbrëmje fillon emisionin e saj ‘Shiko kush luan’ ku është dhe autore . Gjithashtu moderatorja
Haradinaj fillon furishëm fushatën pas kthimit nga Amerika: Thaçin dhe Veselin do t'i lë në lloç Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka mbajtur konferencë për media pasi u kthye nga Shtetet e Bashkuara të Amerik
Fillon ndërtimi i shtatores së Kolonel Ahmet Krasniqit në Vushtrri Është vënë gurëthemeli i shtatores së Kolonelit Ahmet Krasniqi, në qendër të qytetit të Vushtrrisë. Në ceremoni morën
6 modele streçesh që do t'ju bëjnë të filloni urgjent palestrën! (FOTO LAJM) Jemi të sigurtë që sapo ka ardhur shtatori u zotuat në premtimin e vitit: "T'i rikthehemi palestrës, për të mos e lënë m
Pas çerek shekulli, Liverpooli bëhet kampioni i parë që e fillon me humbje Liverpooli u largua kokë ulur nga “Sao Paolo” pasi që u mposht nga Napoli me rezultat 2-0 në ndeshjen e parë të sezonit
Fillon seanca për shkarkimin e Janevas Kuvendi i Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë seancën për shkarkimin e kryeprokurores speciale Katica Janeva, e dyshuar
Gafë e rëndë, francezët ngatërrojnë himnin tonë dhe Shqipëria nuk fillon ndeshjen (VIDEO) Një gafë e rëndë ka ndodhur në nisje të sfidës mes Francës dhe Shqipërisë, dhe “Stade de France”, kur po këndoheshin të
Arsenali fillon spastrimet, largohen dy futbollistë Merkatoja në hyrje në Angli është mbyllur që më 8 gusht, por ajo në dalje do të jetë e hapur deri më 2 shtator, kur të m