E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

filloi

Gjermania nis vaksinimin, injektimi i parë bëhet te një grua 101 vjeçare Vaksinimi kundër coronavirusit filloi sot në Gjermani, disa orë pas dorëzimit të dozave të para dhe kjo lëvizje është në
Viti 2020 për Kosovën, mbaroi aty ku filloi Prof. Lisen BASHKURTI Një rrotullim i plotë për Kosovën ndodhi në vitin 2020. Viti mbaroi aty ku filloi. Në fillim të
Pamje virale: Pësoi gol në minutën e 94, trajneri humbi durimin (VIDEO) Shikoni si reagon Marius Croitoru, trajneri i FC Botosani (në Rumani), shkruan Albeu.com. Ekipi i tij pësoi një gol n
Ky është çmimi përfundimtar i PlayStation 5 Më në fund është zbuluar çmimi përfundimtar i konzoles më të re të PlayStation. Një tjetër çmim i mundshëm për PlaySt
Kurrë më parë te Man.United, Solskjaer hyn në histori Dje, Manchester United festoi ndaj PSG me rezultat 2:1 dhe filloi sezonin e ri në Ligën e Kampionëve në mënyrën më të mi
Shqiptari maniak ul pantallonat dhe masturbohet para nënës dhe fëmijës në Greqi Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar pasi po mastrubohej para një nënë 46-vjeçare dhe fëmijës së saj të mitur në Greqi
16.500 nënshkrime, mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut fare pranë përfundimit Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu po përballet me një mocion mosbesimi dhe mund të largohet përpara fundit të
Mendoi se dashuria do t'a ndryshonte, vrasësi i merr jetën nuses ditën e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Një vrasje makabre ka ndodhur në Rusi. Një dhëndër i dënuar më parë për vrasje, ka vrarë barbarisht nusen në ditën e tyr
​Në vend të maskës mban një gjarpër të gjallë (FOTO LAJM) Një burrë në Angli vendosi të mos mbante një maskë klasike në fytyrën e tij, por diçka shumë më interesante. Ai u fot
"Eglantina e kuptoi dhe filloi të dridhej", dëshmitari tregon momentin e vrasjes “Ajo e kuptoi dhe filloi të dridhej”, kështu është shprehur dëshmitari për momentin e fundit në jetë të Eglantina Bucit,
"Filloi punë si kamarier, por u dogj rëndë": Babai denoncon pronarin e të birit Të shumtë janë shqiptarët që detyrohen të pranojnë dhe të punojnë në të zezë, vetëm e vetëm për të fituar bukën e gojës
E mbijetuara e shpërthimit në Bejrut: Tmerr, toka filloi të tundej nën këmbët e mia! “Po takohesha me miqtë e mi për kafe në një kafene në lagjen Hamra, kur papritur toka po tundej poshtë këmbëve tona. Dik
E rëndë në Greqi, burri godet me sopatë gruan Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Greqi, në zonën e Kalitheas. Një 67-vjeçar ka goditur me sëpatë bashkëshorten
E moshuara luan piano mes rrënojave dhe kaosit të shkaktuar në Beirut, pamjet bëhen virale (VIDEO) Kaosi do të ishtë fjala e duhur për të përshkruar skenën në shtëpinë e Abboud Melki në Beirut të mërkurën në mbrëmje. Mo
SHKUP/ Filloi ndërtimi i spitalit të ri për përballimin e koronavirusit Në sfond ndodhet lokacioni ku është hedhur pllaka për ndërtimin e dytë të spitalit mobil në hapësirat e Spitalit Shtetër
Gruaja bën rrëfimin e trishtë: Më vuri thikën në grykë! Programi "Historia ime", në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë dhe tepër të dhimbshme të nënës së tre fëmi
Shqiptari i shkon në shtëpi të njohurës dhe e sulmon sek*ualisht Një burrë me origjinë shqiptare është arrestuar nga karabinierët nën akuzën e dhunës seksuale, lëndime personale dhe kër
Rifilloi jeta? Cilat janë 55 aktivitetet që do të jenë ende të mbyllura (FOTO LAJM) Ministria e Shëndëtësisë ka lejuar një pjesë të madhe të aktiviteteve ekonomike që të qëndrojnë të hapura, duke filluar
CIA filloi programin e kontrollit të mendjes para 67 vjetësh Drejtori i CIA-s, Allen Dulles, më 13 prill 1953, nis programin e kontrollit të mendjes MKULTRA. Qëllimi i projektit
Ia doli mbanë luftës me koronavirusin, rrëfehet i riu shqiptar: Gjithçka filloi në 6 mars (VIDEO) Erind Cara është një i ri nga Shqipëria që sapo është shëruar nga coronavirusi. Ai për RTV Dukagjini ka rrëfyer se si