999 rezultate për

fillimit

"Blindohet Kryeministria" (FOTO LAJM) Teksa na ndan edhe një orë para fillimit të protestës së opozitës, policia ka nisur marrjen e masave të sigurisë. Ma
Gruevski, Stavrevski dhe Jankullovska, dëshmitarët e parë të përgjimeve Kryeministri Nikolla Gruevski, ministri i Financave, Zoran Stavrevski dhe ish Ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana J
PD uron besimtarët me rastin e fillimit të muajit Ramazan Partia e Drejtësisë uron të gjithë besimtarët myslimanë të Kosovës dhe më gjerë, me rastin e fillimit të muajit të shenj
Prokuroria kërkon burg për Zoran Zaev Prokuroria Publike i ka kërkuar Gjykatës Themelore të Shkupit dënim për kryetarin e LSDM-së Zaev për akuzën e mitmarrjes
Çfarë po bënte Ibra gjatë ndeshjes Barça-Bayern? (FOTO) Ylli i PSG-së, Zlatan Ibrahimoviç, është bërë sërish protagonist në media falë veprimeve të tij interesante. Shtypi f
Tifozi i Elches vdes para ndeshjes me Real Madridin Një tifoz i Elches ka vdekur para fillimit të ndeshjes së mbrëmshme me Real Madrid, takim që u fitua 0-2 nga "Los Blanco
F1, Vettel në bokset e Ferrarit (FOTO LAJM) Sebastian Vettel viziton bokset e skuderisë Ferrari. Piloti gjerman, kampion në sezonin e shkuar me Red Bull, do të jetë
Adriano te Roma që në janar Nga Spanja vijnë lajme se në merkaton e janarit braziliani i Barcelonës Adriano do ti bashkohet italianëve të Romës.
Kosova do të hyjë në krizë ekonomike? Ekonomisti Lumir Abdixhiku ka reaguar, duke thënë se nuk janë të vërteta deklaratat se kriza politike që ka kapluar vend
Ami dhe Ermali duan një tjetër fëmijë (FOTO LAJM) Çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi të cilët janë prindër tashmë, kanë rrëfyer se dëshi
Rruga Tepelenë -Levan përfundon para fillimit të sezonit turistik Ministri i Transportit Edmond Haxhinasto u shpreh sot se punimet e rruges Tepelene –Levan do te perfundojne brenda dy mu
Shënohet 13 vjetori i luftës së UÇK-së në Maqedoni Në Maqedoni është kujtuar sot dita e fillimit të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, që nisi me datën 16 shkurt 200
Gjermania kushtëzon Serbinë me veriun e Kosovës Pasiguria për dhënien e datës së fillimit të negociatave Serbi– BE do të vazhdojë deri më 17 dhjetor, ditën kur do të ta
Kryeministri Thaçi uron Ramën për mandatin e ri Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi uroi kryeministrin e Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, me rastin e
Ja pse shëndosheni kur nuk konsumoni më duhan Shumica e personave që kanë qenë duhanpirës të rregullt dhe në një moment të caktuar të jetës kane vendosur që të mos e
Rekord! I kuq pas 10 sekondash (VIDEO) Në futboll ka rekorde që vështirë se mund të thyen. I tillë është edhe ai i Edwards, portieri i Ebbsfleet United, i cili
Jahjaga uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga i ka uruar sot të gjithë besimtarët myslimanë, me rastin e fillimit
Gjermania e vetme stopon datën për Serbinë Gjermania ka qenë ndër vendet që fuqishëm ka kërkuar miratimin e fillimit të negociatave me Kosovën për Marrëveshjen e S
Gattuso me look të ri, s'ka më mjekërr (FOTO LAJM) E ardhmja e tij është ende e paqartë pas shkarkimit si trajner i Sion, por kjo nuk e pengon Gennaro Gattuson të ndërrojë
Juventus, futbollisti i vitit është... (VIDEO) Tifozët e abonuar të Juventus ka përzgjedhur Arturo Vidal si futbollistin më të mirë të vitit. Nga faqja zyrtare e klubi