fillimisht

Shpërthim i fortë në Elbasan, policia jep detajet e para Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një nga lokalet në qendër të qytetit të Elbasanit. Fillimish
Dalin detajet tronditëse nga tragjedia në Gjilan, prindërit dhe vëllain nuk i vrau policja Ditën e djeshme një tragjedi e pesëfishtë tronditi Gjilanin. Fillimisht u raportua se policja Valdete Bllaca, para se
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO) Prokuroria e ka konfirmuar se pesë persona kanë ndërruar jetë në Gjilan. Sipas prokurorisë rasti ka ndodhur në lagjen
Plane për këtë Shën Valentin, mësoni fillimisht si do të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë t
Hazardi e pranon, kur u transferua te Reali ishte mbipeshë Sulmuesi belg Eden Hazard në një intervistë ka folur rreth transferimit të tij nga Chelsea në Madrid verën e kaluar.
Lampard nuk e ka në planet e tij, Chelsea huazon mesfushorin Frank Lampardi nuk do të llogarit fare në pjesën tjetër të sezonit në mesfushorin, Dani Drinkwater. Për këtë, Chelsea
Barcelona përmbys rezultatin ndaj Espanyol (VIDEO) Pas pjesës së parë e cila përfundoi me rezultat surprizë, e dyta ka nisur ndryshe. Barcelona ka arritur të shënojë 2
U ble fillimisht sa një makinë, por kjo është vlera e Thomas Strakoshës momentalisht Superkupa e Italisë ku bardhekaltërit u imponuan 3-1 ndaj Juventus në Doha, sipas mediave është ndërtuar falë punës së j
Plane për nesër? Mësoni fillimisht parashikimin e motit Territori shqiptar në orët e para të ditës do të jetë me vranësira të shumta dhe rreshje shiu. Në zonat e thella mal
U arratis drejt Belgjikës pas audiopërgjimit, çfarë do bëhet me "Babalen" Prokuroria e Tiranës ka kërkuar dënimin me 3 vite e 6 muaj burg, për Albert Veliu i cili ka firmosur marrjen e dijenisë
Plane për të dalë? Mësoni fillimisht si do të jetë moti ditën e nesërme Paqëndrueshmëria do të vijojë edhe për ditën e nesërme. Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura shoqëru
"Zgjohu se ke shkollë..", nëna shqiptare gjen të vdekur djalin 16 vjeçar Një tragjedi i ka ndodhur një familjeje shqiptare në në Roseto degli Abruzzi, në Teramo të Italisë. Metteo, djali i
"Shpërthen" Ronaldo, realizon dopietë me Portugalinë (VIDEO) Cristiano Ronaldo i ka shuar të gjithë dyshimet në lidhje me formën e tij fizike. 34 vjeçari ka arritur të realizojë
Super gol i Barella, Interi përmbys rezultatin në 'San Siro' (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në disavantazh minimal, Inter ja ka dalë të përmbysë gjithcka në 45 e minuta e dyta. Fi
Byern vuan por fiton pa trajner (VIDEO) Bayern Munich ka vuajtur jo pak për të marrë 3 pikë të arta në Aliaz Arena përballë Olympiakos. Bavaezët që kanë mbe
Reali shënon dy gola në dy minuta përballë Leganes (VIDEO) Raali ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Leganes në 'Santiago Bernabeu'. Madrilenët nuk kanë ndërmend të l
Man United dyfishon rezultatin përballë Norwich (VIDEO) Man United ka arritur të shënojë dy herë në portën e Norëich. Fillimisht zhbllokoi rezultatin mesfushori McTominay në
Rrezikohet 'El Clasico', ky është vendimi i fundit për një nga ndeshjet më të rëndësishme të futbollit Tensionet në Kataluni, pas dënimit të nëntë politikanëve vendas pas referendumit të pavarësisë po rrezikojnë njërën ndër
Dhuratë e portierit, Shqipëria shënon golin e dytë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutën e 34'. Një i gjat nga Gjasula shkoi fi
Mungon Messi, lojtarët e Argjentinës 'kacafyten' për penalltinë (VIDEO) Një situatë jo e mirë ka ndodhur sot gjatë ndeshjes miqësore, Argjentinë – Ekuador. Pas një penalltie të dhënë në fav