999 rezultate për

fillimisht

Rrezikohet 'El Clasico', ky është vendimi i fundit për një nga ndeshjet më të rëndësishme të futbollit Tensionet në Kataluni, pas dënimit të nëntë politikanëve vendas pas referendumit të pavarësisë po rrezikojnë njërën ndër
Dhuratë e portierit, Shqipëria shënon golin e dytë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutën e 34'. Një i gjat nga Gjasula shkoi fi
Mungon Messi, lojtarët e Argjentinës 'kacafyten' për penalltinë (VIDEO) Një situatë jo e mirë ka ndodhur sot gjatë ndeshjes miqësore, Argjentinë – Ekuador. Pas një penalltie të dhënë në fav
Sherri nisi nga lidhja e dashurisë, kush është viktima në Kavajë (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga Kavaja në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin. Nga kjo n
PSG fiton bindshëm, Neymar e Icardi gjejnë rrugën rrjetës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka arritur të shënojë fitore të lehtë ndaj Angersit duke e mposhtur me rezultat bindës 4:0. Ishte
Barcelona dyfishon rezultatin përballë Villarrealit (VIDEO) Barcelona është duke dominuar totalisht ndeshjen përballë Villarreal të cilën e udhëheq me avantazhin e dy golave. Fi
KA GOL/ Anglia përmbys Kosovën në pak minuta (VIDEO) Anglia ka kthyer rezultatin në pak minuta në favor të saj në ndeshjen me Kosovën. Golit të Berishës i është përgjigj
Magjike, Kosova kalon në avantazh ndaj Çekisë (VIDEO) Kosova ka kaluar në avantazh me rezultatin 2-1 përmes Mërgim Vojvodës. Pjesa e parë përfundoi në rezultatin 1-1, ku f
Fillimisht shpërtheu depozita e karburantit pastaj 1 automjet me gaz, detaje të reja nga zjarri në Lezhë Mësohen detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë mbrëmjen e djeshme, 24 gusht 2019. Siç edhe bëhet me dij
"Ndryshoi emrin", VOA për kryebashkiakun e Vorës: Edhe Valdrin Pjetri fillimisht i mohoi akuzat Në Shqipëri, Partia Demokratike, ju drejtua sot zyrtarisht Prokurorisë duke kërkuar që të nisë verifikimet lidhur me kry
Ju që keni ndërmend të niseni drejt Merdares fillimisht lexoni këtë lajm Emigrantwt si çdo vit tjetër po përballen me kolona e pritje nëpër pikat kufitare. Më së shumti po e pësojnë ata që p
Trezeguet i dehur në timon, francezi e pëson keq Ish-futbollisti francez, David Trezeguet, u gjobit nga policia e Torinos, pasi në timon iu gjet sasi alkoli më e lartë s
Merkel: mbështesim Ballkanin por fillimisht të përmbushen kriteret Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi nga Zagrebi i Kroacisë se Gjermania mbështet perspektivën evropiane të Ballka
Çfarë janë bombat molotov dhe kur u përdorën fillimisht Nga Artan Hoxha Meqe sot pasdite jemi para nje proteste kombetare te njoftuar nga opozita, dhe ne protesten e
Haradinaj nuk njeh Lumen e Thaçit, befason me fjalët që i thotë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj gjatë ditës së sotme ka vizituar Studimen për të kërkuar drejtësi për masakrat
Siguria e këtyre super "bishave" testohet duke i përplasur vetë (VIDEO) Makina e shpejtësisë janë tepër të shtrenjta dhe vitet e fundit ndërthurja e kompjuterit me pjesët mekanike i ka bërë at
Makabre, vrasja e trefishtë në Prishtinë u krye në sy të vajzes dy vjeçe Vrasja e tre personave në lagjen "Dardania" në Prishtinë u krye në prani të një vajze vetëm dy vjeçe. Këto janë detaj
Qeros me mjekërr, kush e përdori për herë të parë sekretin e maskës së Admir Muratajt (FOTO LAJM) Grabitja e djeshme në Rinas është një skenar i denjë për një film të Hollywood-it, ndërsa intrigën ia shtoi edhe "qerosi
5 orë seks dhe kokainë, vdes tragjikisht e reja Një vajzë kolumbiane humbi jetën pasi 5 orë rresht i kishte kaluar duke bërë seks dhe konsumuar drogë. Sipas “The Su
Të pandalshëm “shqipet” shënojnë 3 gola për 3 pikët e para në grup (VIDEO) Më fund erdhi rezultati pozitiv për kombëtaren tonë. Pas 4 humbjeve rradhazi skuadrës tonë I kishte humbur busulla që so