999 rezultate për

fillimet

Reperi shqiptar hap zemrën dhe tregon fillimet e tij në karrierë: Isha i varfër (FOTO LAJM) Gashi është një ndër shembujt më të mirë se suksesi mund të arrihet me shumë punë. Reperi shqiptar i ka ngjitur një nga
Sot yll e bukur, por Dhurata Dorën në fillimet e saj nuk do e njihni (FOTO LAJM) Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Përpos këngëve, të cilat kthehen menjëherë n
Sot yll e bukur, por Dhurata Dorën në fillimet e saj nuk do e njihni (FOTO LAJM) Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Përpos këngëve, të cilat kthehen menjëherë n
"Kokainë, hashash dhe femra", fillimet e Michael Jordan në NBA Aventura e Michael Jordan në NBA nuk nisi në mënyrën më të mirë të mundshme. Të paktën kjo është ajo që u tregua në epis
Ledri publikon pak nga kënga e re, do t'ju kujtojë reperin në fillimet e tij (VIDEO) Kënga e re e shumëpritur e Ledri Vulës rezultoi të jetë një rikthim në origjinë i reperit shqiptar. Klipi pritet të d
Maya rrëfen fillimet e mëmësisë: Nuk doja të ma preknin djalin! (VIDEO) Maya ishte e ftuar sot në “E Diell” ku foli për rolin e saj si nënë, pas lindjes së djalit. Këngëtarja e muzikës popu
"Kanë kaluar 25 vite", Bleona Qereti kujton me nostalgji fillimet e karrierës (VIDEO) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti që prej shumë vitesh vazhdon të mbetet një ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.
"Martohu se je në fillimet e pleqërisë", Anxhela Peristeri i mbyll gojën ndjekësit (FOTO LAJM) Jeta private e Anxhela Peristeri vazhdon të jetë shumë e komentuar, edhe për faktin që këngëtarja preferon ta ruajë sekr
Që në fillimet e karrierës, Belinda merr oferta tunduese nga ndërkombëtarët (FOTO LAJM) Belinda Dragotin e kemi njohur si modele dhe velinë në "Xing me Ermalin", por së shpejti bukuroshen do e shohim edhe në
"Më tallnin", gazetarja e suksesshme shqiptare tregon vështirësitë në fillimet e karrierës (FOTO LAJM) Sot, Juli Xhokaxhi, gazetare në ABC Neës, njihet për emisionet e saj me natyrë politike, por s’ka qenë gjithmonë ashtu.
Bes Kallaku: Nuk kam patur lek, pas pune flija edhe tek Piramida I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
"Më dilte gjumi në mes të natës", Albana tregon fillimet me fondacionin e bamirësisë Moderatorja shumë e dashur për publikun dhe nismëtarja e “Ti je një luledielli”, Albana Osmani ka rrëfyer në “Xing me Er
Fillimet e mafias, si limonat sollën lindjen e Cosa Nostra-s në Siçili Nga Ola Olsson Mafia siçiliane është ndoshta sot organizata më e famshme kriminale në botë. Ajo njihet se ekziston të
Albëria tregon fillimet e vështira në SHBA Ajo është padyshim njëra ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Në një intervistë në emisionin “Top Show”, ajo rrëfeu
Mos e besoni po deshët por kjo këngëtare shqiptare ka punuar pastruese dikur Kur e shohim në ekranet e sotme, nuk të shkon mendja kurr që këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj është një ndër
Këngëtarja shqiptare rrëfen fillimet: Punoja kasiere në supermarket Edhe pse shumë prej tyre e gjejnë rrugën të shtruar nga familja, ka artistë dhe VIP-a shqitarë që e kanë nisur nga hici
Balerina tha se Albi Nako e shante në fillimet e saj, koreografi ia kthen keq Koreografi Albi Nako ka publikuar në rrjete sociale një video ku një prezantuese moti pëson një incident dhe rrëzohet.
Vinicius Jr edhe më mirë se Neymar në fillimet e karrierës Në shumë gjëra është i ngjashëm me Neymar Jr. Madje talenti 17-vjeçar e ka pranuar dhe vetë se është një fans i madh i b
Arbana rrëfen fillimet në media: Sot miku im, por dikur më mbylli derën në fytyrë Sot, 20 vjet pas asaj mbylljeje dere, Bojken Lako, kantautori i njohur shqiptar, duhet të ndihet pak keq. Një prej emrav
Arbana Osmani rrëfen fillimet e karrierës: Prisja të më hidhnin ndonjë kockë Sot është një nga personat më të rëndësishëm në televizionin. Arbana Osmani ishte e ftuar dje në emisionin ''Top Show Ma