999 rezultate për

filipo

Plagosin policin por përfundojnë në aksident vëllezërit maqedonas Pas incidentit që ka ndodhur në fshatin Marinë ku është plagosur polici 27-vjeçar, Filip Filipovski, sulmuesit e tij kan
Fyeu simbolet shqiptare, arrestohet gazetari serb (VIDEO) Gazetari serb, Dragan Filipoviç është arrestuar nga policia sebre pasi ka kërkuar heqjen e simbolit të UÇK-së i cili nd
Zyrtare: Filipo Inzaghi trajner i Bolognas Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajner i Bolognas, duke nënshkruar kontratë dy-vjeçare, duke zërë vendin e Roberto Don
Momenti epik kur Pirlo zëvendësohet nga i biri (VIDEO) Andrea Pirlo e mbylli përfundimisht dje karrierën, në një ndeshje të organizuar në “San Siro”, ku pjesë ishin shumë legj
Inzaghi nuk ndalon së shënuari, këtë herë në dashuri (FOTO LAJM) Filipo Inzaghi nuk ndal së shënuari. Edhe pse është tërhequr prej kohësh nga futbolli i luajtur dhe tashmë është trajner
Rritet numri i fëmijëve me pengesa në të folur Sipas hulumtimeve më të reja, në vitet e fundit është rritur numri i fëmijëve me pengesa në të folur. Kështu, sipas të d
Emri, Greqia kërkon çrrënjosjen e irredentizmit Athina zyrtare edhe një herë përsërit qëndrimin për emrin. Zëdhënësi i Qeverisë, Dimitris Canakopulos në një takim me ga
Diktatori i tmerrshëm ka furnizuar serbët me naftë gjatë luftës Vladimir Putin personalisht i shpëtoi serbët nga i ftohti dimëror ku ai me iniciativën e tij kishte furnizuar me gaz ser
Zyrtare, Filipo Inzagi trajneri i ri i Milanit Filipo Inzagi do të jetë trajneri i ri i Milanit. Përmes një deklarate për mediat, klubi kuqezi ka bërë të ditur se ish-
Tevez, më shumë gola se Ibra e Platini Carlos Tevez nuk ndalet më. Apashi argjentinas po mahnit popullin juventin me një mesatare të cmendur shënimi. Në edicio
Filipo Inzaghi drejtë kampionatit spanjoll Filipo Inzaghi mund të kalojë në kampionatin spanjoll. Mediat iberikase bëjnë të ditur se familja Poco që ka në pronësi
Atentati i planifikuar ndaj Milosheviqit Shqiptarët në vitet e 90-ta kishin dashur ta vrisnin Slobodana Milosheviqin, por atentatin e kishte penguar terroristi m
Inzaghi, dëshira "e çmendur" për futbollin Dëshira e tij për të luajtur, dhe mbi të gjitha për të shënuar i kanë lejuar Filipo Inzaghit të kalojë vështirësi të mëd
Filipo Gali trajner i Milanit? Mësohet se presidenti kuqezi ka zbuluar se e ka vendosur tashmë se kush do të jetë trajneri i ardhsh