999 rezultate për

filipe

Filipçe: Gjendemi në fazën kritike, e pritshme rritja e numrit të infektuarve me Koronavirus Gjendemi në momentin kritik me pritje të rritjes së rasteve me Kovid-19, duke e pasur parasysh faktin se po ecim drejt p
Befason Casillas: Nuk tërhiqem nga futbolli Iker Casillas i ka befasuar të gjithë me vendimin e tij. Për spanjollin u përfol që do të tërhiqet nga futbollit pas një
Simeone gati formacionin anti-Juventus Diego Simeone i ka dietë shumë të qarta dhe e ka vendosur në mendjen e tij formacionin që do të përballet 12 marsin e ar
Real Madrid nuk heq dorë nga talenti i Benficas Real Madrid duket se po mbledh të gjithë talentët më të mirë në rruzullin tokësor. Pas blerjes së Vinicius dhe Brahi
Lojtari i Atletico Madrid këmbëngul të largohet Sipas raportimeve të "Diario AS" është bërë e ditur se Filipe Luis po vijon të kërkojë largimin nga klubi i Atletico Mad
Ylli i Atleticos kërkon të largohet, Simeone nuk e "vë ujin në zjarr” Së fundmi është raportuar se mbrojtësi i Atletico Madrid, Filipe Luis po kërkon të largohet nga klubi i tij aktual.
Ylli i Atletico Madridit kërkon të largohet Sipas raportimeve të mediave në Spanjë, mbrojtësi i krahut të majtë i Atletico Madridit, Filipe Luis, nuk është i lumtur
Mbrojtësi i Atleticos pëson një dëmtim të tmerrshëm (VIDEO) Filipe Luis është dëmtuar në ndeshjen kundër Lokomotivës së Moskës, dhe raportohet se 32 vjeçari mund ta ketë thyer këmb
“Paulinho do t’i habisë skeptikët me aftësitë e tij” Mbrojtësi brazilian i Atletico Madridit, Filipe Luis beson se transferimi i ri i Barcelonës, Paulinho do të habisë shumë
Ja sa do të dënohet Felipe Luis për ndërhyrjen ndaj Messit Sfida mes Barcelonës dhe Atletico Madrid në fundjavën e kaluar ishte shumë i ndezur, teksa pati ndërhyrje mjaft të ashpr
Partizani pranë firmës me ish lojtarin e Romës Partizani duket vërtet shumë aktiv në merkato. Pas zyrtarizimit të disa lojtarëve tashmë të kuqtë janë pranë edhe një zy
Interi nuk di të ndalet (VIDEO) Interi e ka nisur me këmbë të mbarë këtë sezon të Seria A, duke shënuar fitoren e pestë rradhazi në kampionat, duke mbaj
Filipe Luis: Messi më i miri, por "Topin e Artë" e meriton CR7 Mbrojtësi i Chelsea-t Filipe Luis ka dhënë mendimin e tij përsa i përket çmimit "Topi i Artë 2014", duke nominuar Cristi
Godtije dënimi fantastike nga Filipe Luis (VIDEO) Nuk është titullar te Chelsea por kur i jepet mundësia të luajë tregon më të mirën e tij të mundshme. Po flasim për braz
Filipe Luis "deh" Neymarin me një biçikletë spektakolare (VIDEO) I bën shpesh kundërshtarëve të tij por më në fund e provon edhe vetë, edhe mbi të gjitha nga një patriot i tij. Neymar k
Filipe Luis drejtë kalimit tek Chelsea Drejtuesit e skuadrës së Chelsea-t kanë arritur marrëveshjen me kampionët spanjollë të Atleticos së Madridit për transfe
Filipe Luis-Chelsea, vetëm një hap larg Atletico Madridit humbet një tjetër element të rëndësishëm. Kampionët e Spanjës pas Diego Costës duhet të heqin dorë nga
Filipe Luis, një hap larg Chelsea-t Fronti më i nxehtë në këtë fillim merkatoje është padyshim ai Madrid-Londër, me Chelsean që kërkon t’i shkëpusë Atletico
Chelsea ofron 100 milion euro për tre yjet e Atletico Madrid (FOTO-LAJM) Skuadra e Chelsea-t është e gatshme të ofrojë 100 milion euro për të pasur shërbimet e tre yjeve të Atletico Madridit, F