999 rezultate për

filetot

Ekspertët: Kujdes nga filetot e pulës që kanë shumë vija të bardha! Filetot e pulës janë konsideruar si një ndër ushqimet më të shëndetshme. Në fakt pjesa e filetos së pulës përmban shumë
Receta për fileto pule me pana dhe kërpudha Përbërësit (për 4 persona) 5 fileto pule pana 1 kuti kërpudha të fresketa kripë dhe erëza të tjera Përgatitja:
Brusketa me fileto pule Ju nevojiten vetëm 15 minuta për të përgatitur këto brukseta me fileto pule të mrekullueshme. Njihuni me përbërësit dhe
Si të përgatisim fileto pule me pana dhe kërpudha? Përbërësit (për 4 persona) 5 fileto pule pana 1 kuti kërpudha të fresketa kripë dhe erëza të tjera Përgatitja: