999 rezultate për

fiksuar

Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM) "Doktori i Mrekullive" është kthyer në serialin më të ndjekur në TV Klan e që transmetohet çdo të shtunë e të diel në mb
Socialisti i fiksuar pas vajzës së ish-deputetes, Ada Deda: Ishte i lidhur (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot joshëse në rr
Të fiksuar pas "Golf 5", në Maqedoni tashmë behet rrugë vjedhja e kësaj makine (VIDEO) Vjedhja e makinave "Golf 5" në rajonin e komunës së Çairit po bëhet rrugë. Kështu të paktën tregojnë të dhënat e qyt
Të fiksuara me veshjet e Arminës? Blogerja ka një super lajm (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më me stil të ekranit shqiptar. Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të
Conte i fiksuar pas Kante, në garë edhe Reali Antonio Conte nuk heq dorë nga ideja për të afruar te zikaltrit mesfushorin N’Golo Kanté, tashmë pjesë e Chelsea-t pasi
Dj Snake i fiksuar pas Marinës, çfarë bëri tani publikisht për moderatoren (FOTO LAJM) Një emoji në profilin e Instagramit të Marina Vjollcës nga Dj me famë botërore Dj Snake, u bë pak ditë më parë kryetemë
Të fiksuar pas politikës! Në vetëm 4 ditë, 16 mijë shqiptarë aplikojnë për t'u bërë deputet Të enjten e kaluar, Partia Socialiste prezantoi platformën “Deputetiqeduam.al”, përmes të cilës të gjithë të interesuari
Trajneri i Veronës i "fiksuar" pas Kumbullës: Është fenomen, rrallë gjen futbollist si ai Verona barazoi pa gola ditën e djeshme ndaj Genoas, në sfidën e vlefshme për Serinë A. Pavarësisht tentativave të shu
Sa kushton veshja pas të cilës është fiksuar Lori Hoxha (FOTO LAJM) Me sa duket kjo veshje e ka fiksuar keq blogeren e njohur. Lori Hoxha ndryshe nga herët e tjera , ku maksimumi mund të
Inzaghi pret rinovimin me Lazion, presidenti i "fiksuar" pas Allegrit Mediat italiane shkruajnë se Massimiliano Allegri është trajneri pas të cilit është fiksuar presidenti i Lazios, Claudio
Pse njerëzit janë të fiksuar me nazizmin? Interesi i njerëzve ndaj Hitlerit ka lënë shumë historianë pa fjalë Fiksimi i popullit me Hitlerin dhe nazistët është
I fiksuar pas luksit, dalin pamjet nga jahti i shtrenjtë i Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un bëri bujë vetëm pak kohë më parë pasi u përfol për vdekjen e tij. Ama ai doli në publik më gjallë se kurr
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si t'i vishni edhe në ditë të ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
"Është një ëndërr", Uzuni flet pas shortit: Jam i fiksuar me Ronaldon “Po, vlla. Ëndërr vlla, ëndërr…”. Këto janë fjalët e para të Myrto Uzunit, mesfushorit të Kombëtares shqiptare që luan m
Mourinho i "fiksuar" pas sulmuesit të Serie A, Tottenham i bën ofertë zyrtare Torinos Starti në kampionat ishte zhgënjyes për Tottenhamin, që përveç humbjes 0-1 ndaj Everton, u shfaq shumë i parrezikshëm dh
Napoli i fiksuar me shqiptarët, kërkon mbrojtësin për të zëvendësuar Koulibaly Të Napoli duket se “kanë rënë në dashuri”, me futbollistët shqiptarë. Pas Hysajt dhe Rrahmanit, të kaltërit e drejtua
25 vjeçarja e fiksuar pas shpejtësisë humbi jetën në një aksident, zbulohen detajet Ditën e djeshme rrugët u përgjakën nga disa aksidente, por njëri prej tyre qëlloi tragjik për një vajzë të re vetëm 25 v
E fiksuar pas shpejtësisë, kjo është 25 vjeçarja që humbi jetën sot në Vlorë Vajza që shihni në këtë foto, është 25 vjeçarja e cila humbi jetën tragjikisht në aksidentin e pasdites së ndodhur sot n
Është fiksuar keq, futbollisti i njohur "ngacmon" publikisht Kejvinën (FOTO LAJM) Kejvina Kthella merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjen e saj. Modelja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale, ku
Flakët "përpijnë" banesën në Lezhë, asfiksohet një person Një banesë është përfshirë nga flakët në Dajç të Lezhës, pasditen e sotme, rreth orës 18:45. Mësohet se si pasojë e