999 rezultate për

fiksohen

Hileja më e përdorur në Instagram, modelja e njohur e tregon për të gjithë ne Një blogere palestre ka ekspozuar mashtrimin e këndit të përdorur nga yjet e Instagram-it për të nxjerrë më në pah asete
Hileja më e përdorur në Instagram, modelja e njohur e tregon për të gjithë ne Një blogere palestre ka ekspozuar mashtrimin e këndit të përdorur nga yjet e Instagram-it për të nxjerrë më në pah asete
Shqipatrët "fiksohen" me detajin në veshjen e Anwar: Ja ka marr Duas (FOTO LAJM) Dua Lipa është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare dhe më të përfolura në të gjithë botën. Së fundmi, ajo së
Digjet kati i tretë i një pallati në Fushë-Krujë, asfiksohen katër fëmijë Një banesë në Fushë Krujë është përfshirë nga flakët ditën e sotëm. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se si pas
Fansat fiksohen pas të dashurës së yllit të Interit (FOTO LAJM) Lautaro Martinez është duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyer teksa së fundmi realizoi het-trik në fitoren e përfaqësu
Shqiptarët fiksohen të shkojnë atje ku duhet vizë, si arratisen nga Danimarka në Angli (FOTO LAJM) Shqiptarët tentojnë të ikin ilegalisht drejt Britanisë, duket “thyer sigurinë” e portit Esbjerg të Danimarkës. Media
Klaudia Pepa nxjerr foton me bikini, fansat fiksohen tek një detaj tjetër (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e
Tifozët e Interit harrojnë humbjen ndaj Lazios, fiksohen pas modeles Ines Trocchia (FOTO LAJM) Interi u mposht 1-0 nga Lazio nga San Siro duke rrezikuar dhe zonën Champions. Por tifozët e kanë harruar tashmë humb
Turqit harrojnë ndeshjen dhe fiksohen me gazetaren shqiptare (FOTO LAJM) Ndërkohë që raportojnë mbi fitoren e tyre në Shqipëri, mediave turke nuk u ka shpëtuar edhe një detaj nga ndeshja e mbrë
Hileja më e përdorur në Instagram, modelja e njohur e tregon për të gjithë Një blogere palestre ka ekspozuar mashtrimin e këndit të përdorur nga yjet e Instagram-it për të nxjerrë më në pah asete
Serbët fiksohen fare me letrën e Trump, shikoni çfarë analizojnë (FOTO LAJM) Përmbajtja e letrës që Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, i ka dërguar Presidentit Aleksandar Vuçiq, në
Messi "çmend" Bernabeu-n, tifozët harrojnë ndeshjen dhe fiksohen me të (VIDEO) Lionel Messi dhe shumë yje të tjerë të futbollit evropian ndodhen në Santiago Bernabeu për të parë ndeshjen e kthimit të
Pozoi krah super modeles, fansat fiksohen me detajin në foton e Bebe Rexhës Me siguri të gjithë e keni vënë re që gjithmonë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbante një varëse me em
"E dashura e mafiozit shqiptar”, mediat e huaja fiksohen pas "gangsteres" së Elbasanit (FOTO LAJM) Fituesja e kurorës së "Miss Universe Albania 2018", Trejsi Sejdini, e cila përfaqëson Shqipërinë në eventin e bukurisë “
Pse meshkujt fiksohen pas bjondeve, por martohen me brune Kanë kaluar shumë vite që kur e përjetshmja Marilyn Monroe interpretoi në filmin “Burrat preferojnë bjondet”. Por ste
Tv Klan më i ndjekuri, shqiptarët fiksohen keq pas telenovelave turke (FOTO LAJM) Stina e verës është periudha më e keqe për shikueshmërinë apo lexueshmërinë e mediave, qofshin këto vizive, print apo ed
"Eskobari Shqiptar", mediat turke fiksohen me trafikantin që futi 1.1 ton drogë në Turqi Lajmi për kapjen e 11 personave që kishin futur 1.1 ton drogë në Turqi ka gjetur mjaft hapësirë në mediat turke gjatë di
Grekët fiksohen nga armët turke: Janë të avancuar, të heqim dorë nga utopia jonë (VIDEO) Mediat greke i kanë kushtuar një artikull të gjatë një videoja të publikuar nga ushtria turke ku duket të jetë goditur n
Ndizen për herë të parë kaldajat në shkollë, asfiksohen 16 nxënës në Bulqizë Në një shkollë në Bulqizë janë ndezur për herë të para kaldajat, por tymi ka përfshirë ambientet e shkollës duke asfiksu
Rrjedhje gazi në një shkollë në Bulqizë, asfiksohen nxënësit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Bulqizë. Nga raportimet e para mësohet se në një shkollë ka pasur n