999 rezultate për

fikse

Njihuni me gjeniun e verbër nga Tirana: Për një minutë them 40 prefikse telefonike Romeo Deda, nga Tirana thotë se ka memorie mbinjërëzore kalendarike. Prej 20 vitesh, Romeo e ka humbur shikimin, pavarës
Kreu i shoqatës së transportit urban: Nuk kemi ende një datë fikse për rihapjen Kreu i shoqatës së transportit urban Rixhin Qosja, tha se nuk ka ende një datë fikse për rifillimin e transportit urban,
Sinemati: Nuk duhet të japim datë fikse për kampionatin, Dukës i dalin keq analizat po i mungoi ekrani Analisti i futbollit Gëzim Sinemati deklaroi se nuk duhet të fillojë sa më shpejt kampionati në Shqipëri. Sinemati N
Rihanna po rikthehet, këngëtarja gati të bëjë namin pas 3 vitesh (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Rihanna është shkëputur nga muzika për t’u marrë me bizneset e saj por asnjëherë nuk ka harruar pasion
Të "uritur" për internet, shqiptarët rrisin me 46.6% përdorimin nga celulari Çdo shqiptar ka përdorur mesatarisht 2.66 gigabajt internet nga celulari në 3 mujorin e parë 2018 duke regjistruar rritj
Beteja e zjarrfiksëve me flakët gjigande që tronditën Tiranën (VIDEO) Pas 9 orësh luftë me flakët është shuar vatra e zjarrit në fabrikën e riciklimit të mbetjeve në Kashar që u dogj plotësi
Digjet ndërtesa e Fakultetit Filologjik të UP (FOTO LAJM) Një zjarr ka shpërthyer fillimisht në kontejnerët afër kampusit universitar në Prishtinë e më pas i njëjti ka përfshirë
Zyrtare / Kosova bëhet me kodin telefonik +383 Ministrja për Dialog në Qeverinë e Kosovës, Edita Tahiri, ka konfirmuar se nga sot, Kosova është bërë me kod telefonik n
Tahiri: Ja si do të hartohen listat e zgjedhjeve të 18 qershorit dhe datat fikse kur do të publikohen Është publikuar udhëzimi i ministrit të Brendshëm, Saimir Tahir, për proçedurat e hartimit të listave të zgjedhësve për
Gjykata Europiane: Duhet të paguheni kur udhëtoni për në punë Gjykata Evropiane ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm që favorizon të gjithë punonjësit të cilët nuk kanë një zyrë
Dervishaj-Cutillos: Të zbatohet heqja e taksës “fikse” Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Sokol Dervishaj, zhvilloi një takim me Ambasadorin e Italisë, Alberto Cutillo
16 të vdekur e disa të lënduar nga zjarri në një fabrikë të Kinës Kanë vdekur sot të paktën 16 punëtorë në një fabrikë këpucësh në krahinën jugore kineze Zheijiang. Fabrika e këpucëve ës
Mbi 2,2 mln qytetarë me telefona celularë në Maqedoni Në Maqedoni janë aktivë mbi 2.2 milionë telefona celularë, që i përdorin qytetarët e saj. Sipas një raporti të Agjencisë
Bendtner, sulmuesi i ri i Juventus Nicklas Bendtner është në udhëtim drejt Torinos dhe shumë shpejt do të jetë sulmuesi më i ri i kampionëve të Italisë, Ju
Mjaft më me punë fikse, punoni si i lirë Matt Barrie është një njeri i cili beson te revolucionet, edhe pse po përjeton një të tillë personalisht: është revoluci
Në 2012 pritet të zgjerohet rrjeti i telefonisë fikse Gjatë vitit 2012 pritet që të marre zhvillim edhe projekti mbi komunikimin nëpërmjet fibrave optike. Në një prononcim pë
Shkrumbohet teatri Skampa në Elbasan Teatri “Skampa”, në Elbasan është përfshirë nga flakët e zjarrit, të cilat kanë shkaktuar dëme materiale. Fillimisht zja
Shkodër, përpihet nga flakët godina dykatëshe Mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës një godinë dykatëshe është shkrumbuar nga zjarri, fatmirësisht nuk ka dëmtime në
Komisioni kërkesë kompanive për tabulatet e zyrtarëve Komisioni Hetimor Parlamentar i ngritur për ngjarjen e 21 janarit në Tiranë, ka kërkuar sot nga kompanitë e telefonisë f