E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
999 rezultate për

fiks

INTERVISTA/ Rike Roçi tregon shanset e kombëtares dhe "fiksimin" e saj tek Milani (FOTO LAJM) Rike Roci njihet si një nga bukuroshet shqipatre e cila u bë e famshme nëpërmjet shtëpisë më të madhe në Shqipëri, "Big
Kënga që ka fiksuar shqiptarët ditët e fundit nuk është e Taynës dhe Dafinës as e Ledrit (VIDEO) Muzika e mirë s’do kallauz! Gjatë verës që lamë pas artistët shqiptarë publikuan shumë këngë që i kemi dëgjuar pothu
As Arbana dhe as Luana! Dy moderatoret mungojnë në spotin e sezonit të ri të Top Channel (VIDEO) Televizioni Top Channel ka përgatitur spotin e sezonit të ri televiziv që nisi këtë shtator. Vetë TCH njofton se ky s
Zjarr në pusin e naftës në Delvinë, asfiksohet një person Një zjarr ka rënë në pusin e naftës në Delvinë. Burime për Faxëeb bëjnë të ditur se si pasojë e zjarrit masiv një person
Krijon objekte të parëndësishme dhe fiton me miljona ndjekës, "arti" fiksues (FOTO LAJM) Matt Benedetto, është një nga personat e paktë i cili ka qenë pjesë e laboratorëve të krijimit të objekteve të panevojsh
4 mijë euro për të mbylur dosjen, zbulohen emrat e prokurorëve Një ditë pas publikimit të investigimit nga “Fiks Fare”, ku dy avokatë morën 4 mijë euro në emër të prokurorëve, ka reag
Zjarr i përmasave të mëdha në Tropojë, zjarrëfiksja nuk ndërhyn dot Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë një pjesë të pyllit mes Qaf-Prushit dhe Qaf -Morinës në Tropojë. Forca të
Dramatikë apo të fiksuar me njëri-tjetrin, ç'lloj çifti jeni ju? Si do ta përkufizonit veten tuaj në çift? Kur sheh veten dhe partnerin, çfarë emri i vendos dyshes tuaj? Nëse nuk e dini
Morena Taraku e fiksuar pas luksit, ble "bishën" e re (FOTO LAJM) Morena Taraku ka vendosur “ta çmendë” Instagramin jo veç me fotot seksi, por edhe me jetën luksoze që ajo shfaq. Një
Keni fiksim veshjet e Lori Hoxhës? Ky është truku që përdor fashionista (FOTO LAJM) Si fillim le të themi që do të donim ta dinim më herët këtë truk! Tani që pushimet tona përfunduam, na erdhi keq që n
Si i çonte vrasësi, lule nga burgu: Roza flet për një të fiksuar pas saj (FOTO LAJM) Moderatorja Roza Lati ka treguar së fundmi se pas saj ka qenë marrosur një person që ishte dënuar për vrasje. Teksa n
Njihuni me dy velinat e reja të "Fiks Fare", njëra brune tjetra bjonde (FOTO LAJM) "Fiks Fare" ka dy bukuroshe të reja si velina në sezonin e ri. Pas audicioneve të zhvilluara, fituese janë shpallur Daja
Bihter dhe Behlul sërish bashkë! Seriali i ri do t'ju fiksojë keq Ata ishin çifti i preferuar dhe u kthyen në një nga dyshet më të pëlqyera në rolin e Bihter dhe Behlul. Dy aktorët e
Aksesorët Channel që fiksuan vajzat e famshme shqiptare (FOTO LAJM) Pjesë e koleksionit Pranverë 2019, varësja me shkronja C-H-A-N-E-L ishte një ndër aksesorët më tërheqës të sezonit pranv
Ylli botëror "fiksohet" me Dhuarata Dorën, ja gjesti i tij (FOTO LAJM) Dhurata Dora është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e pëlqyer nga publiku. Këtë e tregojnë
Ju kujtohet Aleku i filmit "Bidai", aktori sot është fiksimi i vajzave dhe do çuditeni (FOTO LAJM) Mendoj se shumica prej jush e keni ndjekur telenovelën më të suksesshme turke “Bidai” dhe mendoj se kurioz të shihni Ale
5 trendet e çantave të vjeshtës që i kanë fiksuar fashionistat që tani (FOTO LAJM) Dikush e pret vjeshtën për shiun melankolik, dikush për frutat e shijshme, dikush për sezonin e ri të shkollës a punës e
7 "fiksimet" që e bëjnë Mbretëreshën Elizabeth II më të çuditshmen Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm
Rihanna po rikthehet, këngëtarja gati të bëjë namin pas 3 vitesh (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Rihanna është shkëputur nga muzika për t’u marrë me bizneset e saj por asnjëherë nuk ka harruar pasion
Zjarr në plazhin e Semanit, mbërrin menjëherë zjarrëfiksja Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sot