999 rezultate për

fiks

Ju kujtohet Aleku i filmit "Bidai", aktori sot është fiksimi i vajzave dhe do çuditeni (FOTO LAJM) Mendoj se shumica prej jush e keni ndjekur telenovelën më të suksesshme turke “Bidai” dhe mendoj se kurioz të shihni Ale
5 trendet e çantave të vjeshtës që i kanë fiksuar fashionistat që tani (FOTO LAJM) Dikush e pret vjeshtën për shiun melankolik, dikush për frutat e shijshme, dikush për sezonin e ri të shkollës a punës e
7 "fiksimet" që e bëjnë Mbretëreshën Elizabeth II më të çuditshmen Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm
Rihanna po rikthehet, këngëtarja gati të bëjë namin pas 3 vitesh (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Rihanna është shkëputur nga muzika për t’u marrë me bizneset e saj por asnjëherë nuk ka harruar pasion
Zjarr në plazhin e Semanit, mbërrin menjëherë zjarrëfiksja Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sot
Sfida fiksuese, gjeni ku është patëllxhani mes këtyre shapkave (FOTO LAJM) Një nga këto shapka nuk është si të tjerat. GalaBingo ju sfidon të gjeni patëllxhanin në këtë kolazh shapkash me gish
Nën shembullin e Gjiknurit dhe Ahmetajt, fiksimi i ministrave të Ramës për jetën luksoze (VIDEO) Gent Cakaj, ministri në detyrë për punët e jashtme është kapur mat teksa konsumon një drekë në restorantin luksoz në Sta
Oriola Marashi "ngre temperaturat", ndjekësi fiksohet pas kësaj pjese të trupit dhe tallet keq (FOTO LAJM) Oriola Marashi si gjithmonë vjen me poza të nxehta, por kësaj radhe përveç formave të saj të bëshme, komentuesit janë ka
Të fiksuar pas këtij ushqimi, hiqni dorë menjëherë: Rreziku për shëndetin është i madh Ky është ushqimi më kancerogjen që ne të gjithë e konsumojmë shpesh… Sipas hulumtimit të bërë mbi produktet ushqimore
Flakët shkrumbojnë kodrat në Gjirokastër, zjarrëfiksja nuk ndërhyn Vijojnë ende flakët të shkrumbojnë kodrat e fshatiti Derviçan në Gjirokastër. Mësohet se flakët kanë rënë ditën e sot
Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia, bashkë në emisionin që do të na fiksojë para ekranit Shumë shpejt, në ekranet shqiptare do të nisë transmetimin emisioni “Stend-Ap”, si rezultat i 24 emisioneve që janë real
Guardiola i fiksuar pas Cancelos, ofron para dhe Danilon Këto ditë janë vendimtre për merkaton e Juventusit, jo vetëm në aspektin e blerjeve. Shoqëria bardhezi është vënë në
Këto 10 modele byzylykësh për në këmbë do ju fiksojnë keq (FOTO LAJM) Kur është fjala për bizhuteritë e preferuara të verës, me siguri jeni duke menduar për unazat, vathët apo varëset! Po
I publikoi foton topless dhe tha që e ka fiksim, reperi flet për Ronela Hajatin (FOTO LAJM) Muaj më parë bëri bujë një fotografi e Ronela Hajatit, të cilën reperi S4MM e publikoi në Instagramin e tij dhe u shpreh
Fiksimet më të çuditshme të shenjave të horoskopit që do t'ju habisin Dashi: Të varur ndaj nxitimit Një Dash do që gjithçka të bëhet në sekondë. Kjo shenjë e sunduar nga Marsi luftëtar nu
E fiksuar pas pastërtisë, shikoni ç’bën modelja e famshme në avion para nisjes (VIDEO) Naomi Campbell-it i pëlqen shumë të udhëtojë nëpër botë. Por ju nuk e dini që supermodelja e njohur është një adhuruese
Romancë në zyrë: Si të sillesh në vendin e punës me kolegun/kolegen që ke fiksim? Flirtimi mes dy punonjësve në një vend pune nuk është diçka e pazakontë. Por ka disa gjëra që duhet të dini nëse ndodhen
Fansi i fiksuar keq, Rike Roçi publikon bisedën (FOTO LAJM) Rike Roçi është cilësuar si një ndër femrat më të bukura shqiptare, e cila në “Euro 2016” pushtoi rrjetet sociale me pre
Fiksojeni njëherë e mirë. Djathi duhet ngrënë vetëm në këtë orë! Të hash një tost me djathë, para se të flesh me siguri të shijon shumë, po ky është absolutisht një veprim që duhet ta s
Gjilan, lopa bie në një grope të thellë, ndërhyn zjarrëfiksja për ta shpëtuar (VIDEO) Një lopë e cila kishte rënë në një gropë të thellë ka bërë që të intervenojnë zjarrfikësit për ta shpëtuar. Ekipi i z