999 rezultate për

fiket

Helmimi në Durrës, punonjësja e rrobaqepsisë tregon se çfarë ndodhi 20 punonjëse të një rrobaqepesie janë helmuar sot në Durrës duke risjellë në vëmendje problematikën dhe mungesën e kusht
Nuk i ra të fikët, çfarë ndodhi me protestuesin e shtrirë në tokë Në momentin e kur filluan përplasjet mes policisë dhe protetuesve, njëri prej këtyre të fundit u gjend në tokë pa ndjenj
E FUNDIT/ Dhunë pranë zyrës së Xhafajt, protestuesit i bie të fikët Një protestues ka humbur ndjenjat gjatë protestës që po zhvillohet në këto momente përballë ministrisë së Brendshme.
I bie të fikët duke ecur, humb jetën në Prishtinë Policia e Kosovës njofton se një person i ka rënë të fikët duke ecur ndërsa më pas ka ndërruar jetë duke shkuar u transp
Rrëfehet ish-lojtari i Real Madridit: Pija deri sa më binte të fikët Ish-lojtari i Romës Cicinho ka rrëfyer problemet e tij me alkoolin gjatë periudhës kur aktivizohej me fanelën e Real Mad
Policeve u bie të fikët gjatë fjalimit të Kryeministrit (VIDEO) Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau, ishte duke e prezantuar shefen e re të policisë kanadeze, kur dy policëve që po
Të burgosurit i bie të fikët në gjyq, mori lajmin e hidhur Fatmir Musliji, i akuzuari për krim të organizuar dhe narkotikë është alivanosur, pasi ka kuptuar sa është dënuar I a
Ledri i bën dhuratë, fanses sa nuk i bie të fikët (VIDEO) Çdo këngë që ai publikon suksesin e ka të garantuar dhe vazhdon të jetë emër shumë i kërkuar. Në dallim prej shumë ar
Studimi i ri: Tumori mund të fiket njësoj si një kompjuter Tumori mund ”të fiket” ose ”ndizet” njësoj si një kompjuter, kjo falë bllokuesve të rinj molekularë që, duke vepruar mbi
Florenci mbërrin në shtëpi, familjarëve u bie të fikët (FOTO LAJM) Ka mbërritur në shtëpinë e tij në Shkodër trupi i pajetë i Florenc Beqirajt, 23-vjeçarit që vdiq në rrethana ende të paq
Nënës së Florencit i bie të fikët, shkoi për një jetë të mirë por e vranë (VIDEO) Mes dhimbjes dhe varfërisë, familja Beqiri ka hapur dyert e mortit në lagjen "Liria" të qytetit verior. Kamera e Ora
INUK po u shemb shtëpinë, gruas i bie të fikët pasi i marrin djalin (VIDEO) Kanë mbërritur pranë banesës së familjes Hoxha në Tiranë policia bashkiake dhe INUK për të përfunduar shembin e banesës.
62-vjeçares nga Maliqi i bie të fikët gjatë arrestimit, e dërgojnë në maternitet 62-vjeçarja, Barizhe Mance rrëfen se në 13 shtator 2016 kishte gjetur jashtë portës, një shashkë, (mbetje luftarake) dhe
Aguerro tremb Argjentinën, i bie të fikët në dhomën e zhveshjes Momente frike për Sergio Aguron gjatë miqësores me Nigerinë, të cilën Argjentina e humbi 2-4 me përmbysje. Gjatë pushimi
Deri më 2026 vështirë se do të fiket Kosova A Qeveria e Kosovës është përcaktuar që ta mbajë gjallë edhe për disa vite njërin prej ndotësve më të mëdhenj në vend, ter
Momenti kur prezantueses në Kinë i bie të fikët dhe rrëzohet në skenë (VIDEO) Një prezantuese ka tronditur spektatorët në sallë, teksa ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në mes të saj. Ngjarja
Gazetarja e njohur e sportit refuzon të tregojë rrogën, ka frikë se do ju bjerë të fikët Gazetarja e njohur sportive Enkeleida Zako e ftuar në emisionin Thumb ka folur për jetën e saj në përgjithësi, sherrin
Bashës i bie të fiket vetëm në fushatë, por ja ç’bën Jozefina Topalli (FOTO LAJM) Ish kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli në rrjetin social Facebook ka publikuar një foto ku shfaqet së
Lulzim Bashës i bie të fikët në Vlorë Kreu i opozitës Lulzim Basha ka patur një moment të sikletshëm gjatë takimeve të tij në Vlorë. CityNeës shkruan se g
Bashës i bie të fikët në Vlorë, ashtu si Berisha në mitingun e parë pas '97 (FOTO LAJM) Kreu të demokratëve Lulzim Basha i ka rënë të fikët sot pas mitingut në Vlorë, ndërkohë që mësohet se momentalisht gjënd