999 rezultate për

fiket

"Dikush qan, dikush ulëret, dikujt i bie të fikët", rrëfimi rrënqethës për vdekjen e dy të rinjve shqiptar në Itali Trëndafila të bardhë, luledielli, qirinj dhe mesazhe ngushëllime u vendosën në Stradale 45, përballë lokalit Village, at
Policë me maska na rrahën në mes të natës! Qytetari tregon çfarë ndodhi në Dibër (VIDEO) Dëshmia e qytetarit Korab Shehi, i cili tregon dhunën e ushtruar nga policia gjatë natës në Dibër, me maska dhe me armë.
Shkumë nga goja: Policit i bie të fikët gjatë përplasjes në Kamëz (VIDEO) Ështe tensionuar situata në Kamëz teksa një polic i ka rënë të fikët nga përplasja me protesuesit . Ai ka humbur vet
"Po më vdes djali”, nënës i bie të fikët kur i biri del nga operacioni i rëndë (FOTO LAJM) I sëmurë që 8 vjeç dhe në pamundësi për t’u çuar në këmbë prej mëse një dekade për shkak të skoliozës që sot i rrezikon
Festoi me të madhe golin e Lucas, ish-lojtarit të Tottenhamit gati sa nuk i bie të fikët (VIDEO) Goli i 3 i shënuar nga Lucas në minutën e 95 ndaj Ajax-it që dhe i dhuroi kualifikimin Tottenhamit në finalen e Madridit
Volejbollistes i bie të fikët në mes të intervistës (VIDEO) Volejbollistja Jaqueline Carvalho – e cila e kishte fituar medaljen e artë me Brazilin në Lojërat Olimpike të Beijingut
Me orë të tëra në këmbë, ushtarëve u bie të fikët në paradën për NATO-n (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme në sheshin "Nënë Tereza" është mbajtur para ushtarake e Shqipërisë në nder të 10 vjetorit të anëtar
PAMJE E FRIKSHME/Shoqëruesit të dhëndrit i bie të fikët ditën e martesës Një dasëm në Uashington ka shqetësuar jo pak pjesëmarrësit pasi shoqëruesi i dhëndrit pësoi një gjendje të fikti. Ndë
Çudira shqiptare, policëve u fiket makina në mes të rrugës (VIDEO) Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka postuar së fundmi një video në Facebook, ku një makinë policie është fikur në mes të
Grekët djegin sërish flamurin shqiptar, nxënëses shqiptare i bie të fikët (VIDEO) Vrasja e Katsifas që qëlloi kundër policisë shqiptare ka shkaktuar jo pak trazira në marrëdhënien mes dy vendeve. Kës
I pandehuri i "Vol-vo 4" humb ndjenjat, shembet në tokë në seancën gjyqësore Prej pak minutash në Gjykatën e Krimeve të Rënda po zhvillohet seanca për çështjen "Avdylaj" dhe pjesën tjetër të të arr
Djemtë dhe vajzat grushtohen në Ferizaj, njërës i bie të fikët (VIDEO) Një video e turpshme është parë në Ferizaj. Në parkingun e një pompe derivatesh, disa femra janë përfshirë në një konfli
U arrestua për trafik kokaine, shqiptarit i bie të fikët në gjykatë Një ngjarje e cuditshmë ka ndodhur në gjykatën italiane. Një shqiptar i arrestuar për trafik kokaine në Ankona ka dal
Dramë/ Teshtima i shkakton vdekjen 28-vjeçares Një 28-vjeçare ka humbur jetën në Stamboll pasi nuk i mbijetoi një krize në zemër që pësoi pas teshtimës. “CNN Turk” ra
Dëshmi nga Spaçi: I lidhur sa më binte të fikët, si vdisnin shokët nëpër galeri “Më kanë lidhur, më kanë mbajtur tetë orë lidhur tek soba, në darkë më ra të fikët. Më hodhën një kovë me ujë dhe atëher
Aligatori godet policin, atij i bie të fikët (VIDEO) Ky është momenti kur një aligator të cilin e kishin lidhur policët dhe po e largonin me veturë nga një zonë e banuar, go
Helmimi në Durrës, punonjësja e rrobaqepsisë tregon se çfarë ndodhi 20 punonjëse të një rrobaqepesie janë helmuar sot në Durrës duke risjellë në vëmendje problematikën dhe mungesën e kusht
Nuk i ra të fikët, çfarë ndodhi me protestuesin e shtrirë në tokë Në momentin e kur filluan përplasjet mes policisë dhe protetuesve, njëri prej këtyre të fundit u gjend në tokë pa ndjenj
E FUNDIT/ Dhunë pranë zyrës së Xhafajt, protestuesit i bie të fikët Një protestues ka humbur ndjenjat gjatë protestës që po zhvillohet në këto momente përballë ministrisë së Brendshme.
I bie të fikët duke ecur, humb jetën në Prishtinë Policia e Kosovës njofton se një person i ka rënë të fikët duke ecur ndërsa më pas ka ndërruar jetë duke shkuar u transp