999 rezultate për

fiket

Zhdukja e 19-vjeçares shqiptare, qytetarët: Ishte në gjendje shoku, i ra të fikët! 19-vjeçarja shqiptare, Artemis Vasili, e cila jetonte me familjen në Koropi të Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, dit
Plagosi dy të rinj, zbulohet kërkesa qesharake e 71-vjeçarit: Pse i fikët dritat, po shihja lajmet! Vazhdojnë negociatat mes RENEA dhe të moshuarit Lefter Zhidru në Elbasan, pas sulmit të tij ndaj patrullës së policisë k
Duhet apo jo mbajtur maska? Inxhinieri e tregon me një video Bill Nye (the Science Guy), inxhinieri amerikan, i famshëm për punën e tij në televzion e media, kryesisht në projektet
Shembja e Teatrit, Meta nxjerr këngën e huaj: Duhet të zgjohemi (VIDEO) Presidenti Ilir Meta e nis këtë të hënë me një mesazh për prishjen e Teatrit Kombëtar, duke thënë se shembja e tij bruta
"Po më bie të fikët", Dorina Mema në ankth pasi komshiu i saj dyshohet për Covid-19 Modelja e fitnessit, Dorina Mema ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruar se është në ankth për shkak se
PD nxjerr videon ku njërit prej emigrantëve të bllokuar në kufi i bie të fikët (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar një video të dhimbshme ku një prej shqiptar
Nuk doli "live" siç premtoi, Rama: I ra të fikët, e s'po përmendet! Kryeministri Edi Rama kishte njoftuar një dalje për mediat sot në orën 15:30. Por kur kaloi një orë nga orari i paral
"Koronavirusi nuk është shaka", rrëfimi rrëqethës i futbollistit në Spanjë: Më ra të fikët Rrëfim rrëqethës i Jonathas Cristian de Jesus, i njohur shkurt me emrin Jonathas, sulmuesit të Elches në Spanjë, i cili
Rama publikon grafikët: Sa persona shkelën vetëkarantinimin? (FOTO LAJM) Rama ka publikuar dy grafikë me informacion mbi situatën me vetëkarantinimin. Përmes një postimi në Facebook, Rama sh
Panik për lojtarin e Lyon, i bie të fikët në fushë (VIDEO) Tifozët e futbollit u shokuan sot kur futbollistit të Lionit, Martin Terrier, i ra të fikët në fushë në mënyrë krejt të
Momenti kur mësuesi turk kapet në Laprakë, shokët i thonë bëj sikur të bie të fikët Turku Harun Çelik me profesion mësues është dëbuar nga Shqipëria. Kjo ngjarje është pasqyruar gjerësisht në disa medi
9 shtetas në burg pas tërmetit, familjarëve iu bie të fikët në sallën e gjyqit (VIDEO) Gjykata e Durrësit ka komunikuar masën e sigurisë për personat e arrestuar në lidhje me hetimet pas tërmetit të datës 26
Gjithë ditën në rradhë, gruas i bie të fikët teksa pret në radhë për kartë identiteti Një gruaje i ka rënë të fikët teksa priste në radhe për kartën e identitetit në zyrat e Ballshit. Në sfond dëgjohen
Tërmeti 4.5 ballë, zonjës i bie të fikët live në studio (FOTO LAJM) Tërmeti i rënë pak minuta më parë ka shkaktuar panik të madh tek qytetarët. Tërmeti 4.5 ballë i shkallës rihter me e
Parukieri i preu 30 cm nga flokët e gjatë, vajzës i bie të fikët (VIDEO) Një vajze i ka rënë të fikët gjatë një emisioni në Turqi, pasi parukieri i preu flokët mes shumë se sa ajo kishte dëshir
Nesër fiket sinjali analog, reagon ashpër ish-deputetja Ditën e nesërme pritet të fiket sinjali analog për qarkun e Tiranës dhe Durrësit, gjë e cila do lë në terr qytetarët të
Hidhet me parashutë, ushtarit i bie disa herë të fikët (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur një ushtari amerikan i bie disa herë të fikët pasi hidhet me parashutë. Në pamjet film
"Dikush qan, dikush ulëret, dikujt i bie të fikët", rrëfimi rrënqethës për vdekjen e dy të rinjve shqiptar në Itali Trëndafila të bardhë, luledielli, qirinj dhe mesazhe ngushëllime u vendosën në Stradale 45, përballë lokalit Village, at
Policë me maska na rrahën në mes të natës! Qytetari tregon çfarë ndodhi në Dibër (VIDEO) Dëshmia e qytetarit Korab Shehi, i cili tregon dhunën e ushtruar nga policia gjatë natës në Dibër, me maska dhe me armë.
Shkumë nga goja: Policit i bie të fikët gjatë përplasjes në Kamëz (VIDEO) Ështe tensionuar situata në Kamëz teksa një polic i ka rënë të fikët nga përplasja me protesuesit . Ai ka humbur vet