999 rezultate për

fikĂt

Misteri me certifikatën e lindjes së djalit të Megan Markle (FOTO LAJM) Edhe një herë, marrëdhëniet e këqija të Megan Markle me Pallatin Mbretëror kanë pushtuar shtypin britanik. Këtë herë, ra
Me nënshtetësi të huaj, 45 vjeçari bën sherr dhe kanos policin në Rinas për gruan Kushdo që udhëton jashtë Shqipërisë me destinacion vendet e Europës i di mirë rregullat dhe dokumentet që duhet të ketë.
Koduzi sjell certifikatën pacientit: Ndërroi jetë nga Covid, por nuk u raportua Shefi i Departamentit të Shëndetësisë pranë Partisë Demokratike, Gazmend Koduzi ka sjell certifikatën e një të vdekuri s
Ja si u krijua Shërbimi Sekret në SHBA Shtetet e Bashkuara të Amerikës më 3 qershor 1865 krijuan Shërbimin Sekret, ndërkohë që një e treta e monedhave në qarku
"Jahja Kemal" shpall konkurs për dhënien e bursave për arsimin e mesëm Për shkak të pandemisë COVID-19 (Coronavirus), provimi pranues për dhënien e bursave nuk do të organizohet dhe realizohe
Debati për maskat, Rama i nxjerr certifikatën Bashën Ndërkohë që Shqipëria po përjeton krizën e parë të koronavirusit, Rama dhe Basha janë përfshirë në një debat për maskat.
Stresi nxjerr çertifikatën e martesës: Jam burrë i martuar! Stresi ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjet së fundmi. Duke bërë deklarata të forta kundrejt femrave shqiptare, reperi ka
Vlora Çitaku: Serbia ma vodhi certifikatën e lindjes Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka reaguar pas publikimit të certifikatës së lind
Akuzave të PD-së, Pjetri i përgjigjet duke publikuar çertifikatën e pastërtisë (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës Valdrin Pjetri ka reaguar pas akuzave të PD se është dënuar për trafik droge. Pje
Falsifikuan certifikatat, arrestohet polici në Shkodër Drejtoria e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Drejtoria Rajonale e SHÇBA Shkodër, në bashkëpunim me Prokurorinë, pa
Ndodhi për herë të parë, një president maqedonas merr certifikatë në shqip (DOKUMENT) Stevo Pendarovski është Presidenti i parë i Maqedonisë së Veriut që cerfitikatën nga KSHZ e merr edhe në gjuhën shqipe.
Arrestohet personi që bënte veteranë falso Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit (DHKEK), nën dyshimin e bazuar
Ushtria e Kosovës hap dyert për ushtarë, si të aplikoni Ministria e Mbrojtjes e Republikës së Kosovës sot do të shpallë zyrtarisht konkursin publik për rekrutimin e rekrutëve (
"Kur mekanikët shiten si infermierë në Gjermani" Hapi i parë drejt çertifikatës është një bisedë telefonike. "Kam një ofertë për një punë në Gjermani, tani do të doja të
Arrestohet personi në Skenderaj që ndihmonte qytetarët të jetonin në Gjermani Policia e Kosovës sot ka arrestuar në Skenderaj një person me inicialet K.B, i cili dyshohet gjatë punës së tij në zyrën
Rama justifikon Cakajn: Pse nuk kishte Certifikatën e Sigurisë I ftuar në emisionin "Zone e Lirë" me Arian Çanin, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për ngërcin e tij me Presiden
Opozita-Kuvendit: Të ngrihet komision hetimor për rastin Cakaj LSI dhe PD janë bashkuar dhe i kanë dërguar një kërkesë Kuvendit për ngritjen e një Komisioni Hetimor për çështjen "Caka
Bashkia e Urës Vajgurore vlerësohet në Oksford me certifikatën e “Ekselencës në menaxhimin e qytetit” Bashkia e Urës Vajgurore është vlerësuar në Samitin e Liderëve 2018 në Angli me certifikatën e “Ekselencës në menaxhimin
Gucati nuk ndalet, kërkon falje për mashtruesit dhe rivlerësim të veteranëve Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVLUÇK), Hysni Gucati, ka kërkuar që p
Certifikata mirënjohjeje për mjekët dhe infermierët vullnetarë Dy vite më parë, Bashkia e Tiranës krijoi bërthamën e vullnetarëve të saj, kurse sot rrjetit i janë bashkuar qindra të r