999 rezultate për

fije

Haradinaj: Ndryshimi i kufijëve është ide e Putinit Në konferencën për media të mbajtur sot, Kryeministri Ramush Haradinaj është përgjigjur në disa pyetje rreth qëndrimeve
Fulham nuk di të fitojë, Ranieri në fije të perit Fulhami rrezikon seriozisht rënjen në Championship vetëm një vit pas ngjitjes në Premier League. Humbja 3-1 ditën e d
Kjo grua ka nevojë për ndihmën tuaj Refije Kukaj nga Korisha e Prizrenit, ka nevojë për ndhihmën tuaj. Ajo vuan nga sëmundja e zemrës. Për vendosjen e a
Gattuso në fije të perit, shansi fundit është ndaj Spalit Genaro Gattuso është një hap larg shkarkimit nga Milani. Kuqezinjtë do të luajnë nesër në San Siro ndaj Spalit dhe në ra
Burri i shpëton vdekjes për një fije, copa gjigante e akullit i shkatërron shtëpinë (FOTO LAJM) Një burrë i ka shpëtuar vetëm për rastësi vdekjes. Kjo pasi një copë gjigande akulli i theu catinë e shtëpisë një bur
Po priste i qetë në stacion, djali i shpëton vdekjes për një fije (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është filmuar në Zelandën e re. Një i ri i ka shpëtuar vdekjes për centimetra, ndërkohë që po pri
E FUNDIT/ Wenger takohet me drejtuesit e Milanit, Gatusso në fije të perit Skuadra e Milanit nuk po bind as këtë sezon e si të mos mjaftonte humbja në derbi, kuqezinjtë u mposhtën edhe mbrëmë në
Lopetegui në fije të perit, kjo është arsyeja pse Perezi po heziton ta shkarkojë Julen Lopetegui erdhi me shumë buje të madhe te Real Madridi, pasi ai ishte në krye të kombëtares spanjolle, që priste t
Valverde në fije të perit te Barça, pesë duelet vendimtare Duhet të riktheheshim vite pas për të parë një situatë të ngjashme me aktualen te skuadra e Barcelonës. Katalanasit nuk
Në fije të perit, ndeshjet përcaktuese për fatet e teknikut të Barças Skuadra e Barcelonës është në një mini krizë rezultatesh. Në dt sfidat e fundit, katalanasit kanë shpërdoruar 5 pikë. Ka
Avokati i njohur shqiptar i shpëton për një fije tragjedisë në Xhenoa (FOTO LAJM) Mes personave që kanë përdorur sot urën Morandi në Genova, Itali ka qenë edhe avokati i njohur shqiptar, Saimir Vishaj.
Detaj që nuk u vu re, Portugalia i shpëton humbjes për një "fije" (FOTO LAJM) Portugali arritti të marrë një barazim kundër skuadrës së Spanjës vëtëm falë aftësive të mrekullueshme të Cristiano Rona
Ka shpresë për Lazion, Immobile mund të luajë kundër Interit Ciro Immobile la fushën pas vetëm 10 minutash lojë në sfidën e fundjavës së kaluar me Torinos. Pas ndeshjes u raportu
Strugë, koalicioni midis LSDM-së dhe BDI-së në fije të perit LSDM-ja dhe Aleanca për Shqiptarët thonë se nuk do të mbështesin projekte që do të çonin në një kaos ndërtimor në bregun
Kënga "Dua" e Encës duket se po korr sukses edhe jashtë kufijëve (FOTO LAJM) Vet Enca kishte treguar muaj më parë se ky do të ishte klipi më ndryshe që ka realizuar ndonjëherë. Sa i përket këng
Dopietë nga stoli, Cikalleshi: Trajneri ishte në fije të perit I përulur, asnjëherë entuziast dhe gjithmonë lojtar që nuk bën polemika. Sokol Cikalleshi është i kursyer me fjalët për
Këngëtarja shqiptare i shpëton për fije vdekjes, taksisti tenton ta shtypë në aeroport Tri femrat shqiptare që tashmë janë yje ndërkombëtare padyshim që ishin në qendër të vëmendjes në Grammy Aëards. Veç
Dëshpërim në familjen e Arielës: Na premtuan se nuk do t’i preknin asnjë fije floku Ngjarja tre ditëve më parë ku mbeti e vdekur Ariela Murati ka tronditur opinionin publik. Ajo u qëllua me armë zjarr
Ndryshojnë kufijë mes dy shtetve të Europës Holanda dhe Belgjika kanë rregulluar në mënyrë paqësore kufijtë e tyre duke shkëmbyer territore. Bëhet fjalë për një ter
Tmerr në rrugët e Italisë, 3 shqiptarët shpëtojnë për një fije nga vdekja Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali. 3 shqiptarë kanë shpëtuar mrekullisht pasi makina e drejtuar prej tyre ësh