ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

fije

Tom Cruise shpëton për një fije, rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit më të ri (FOTO LAJM) Tom Cruise është zhvendosur në Romë për të xhiruar skenat e reja të filmit “Mission Impossible”. Mirëpo gjatë ditës së s
Krenari dhe dhimbje nga lufta, Vasfije Krasniqi sjell videon e ushtares së orëve të para të UÇK-së nga Drenica Hamide Xhemajli-Ferizi, nga Drenica, kishte qenë vetëm 19-vjeçare kur i ishte bashkuar Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, m
Falcao në "fije të perit", sulmuesi drejt Inter Miami E ardhmja e Radamel Falcaos te Galatasaray është "në fije të perit". Sulmuesi kolumbian ka treguar një formë fantastike
Rama ironizon Bashën: Mirë u çmendën po pse të gjithë njëherësh Kryeministri Edi Rama ka replikuar sërish në distancë me kreun e opozitës, Lulzim Basha për situatën e përhapjes së COVI
Gjukanoviç në "fije të perit", Rama u drejtohet malazezëve serbisht Lideri historik malazez, Milo Gjukanoviç rrezikon të humbasë zgjedhjet e 30 gushtit dhe në pushtet mund të vijnë partitë
A mund të jetë kjo fije shprese për Maqedoninë e Veriut, si ndryshuan gjifrat sot Gjatë 24 orëve të fundit, Maqedonia e Veriut ka shënuar 3 viktima, një shifër e ulët në krahasim me ditët e fundit. Dy p
Premier League në "fije të perit", 5 lojtarë të një skuadre refuzojnë të rikthehen në fushë Derisa Premierliga po vazhdon të ndjek planin për rifillimin e sezonit, kundërshtimet janë të shumta. Disa skuadra ja
Zylfije Haklaj nuk e mohon eliminimin e Rasim Lumneshit: Do ia them Berishës kur të përballemi Në Tropojë, qarkullonin fjalë për një zotim që vajza e dytë e familjes, Zylfija, kishte bërë mbi trupin e pajetë të vëll
Rrëfimi: Miku i Fatmir Haklajt, si u ekzekutua majori i UÇK-së Ilir Konushevci Djali i dytë i familjes, Halili ka qenë anëtar i Partisë së Punës dhe ishte infiltruar para vitit 1990 nga Sigurimi i Sh
Takimi me Azem Hajdarit, Zylfia: I tha babës se Shkëlqimin e vrau Sali Berisha Lufta që kishte nisur mes dy fiseve të njohura në Tropojë kishte ekspozuar në konflikt edhe deputetin demokrat Azem Hajd
Si nisi saga e vrasjeve në Tropojë, Zylfije Haklaj rrëfen hasmërinë me Berishën Zylfije Haklaj në një rrëfim për emisionin Top Story nga Suedia, ku banon me statusin e azilantit politik, ka treguar hi
Lerda në fije të perit, ja situata aktuale te Partizani Për shumë arsye disfata është përjetuar keq në kampin e kuq, ku pas ndeshjes asnjë nga protagonistët e fushës nuk prefer
Pallati i zhytur një kat ditën e tërmetit, kolonat ishin bërë me 4 fije hekuri Te Shkëmbi i Kavajës, një pallat 6-katësh është zhytur një kat ditën e tërmetit. Fatmirësisht aty nuk pati të lënduar
Ancelotti në "fije të perit", trajneri i Shqipërisë objektivi kryesor i Napolit Napoli nuk është duke kaluar në një formë të mirë dhe lojtarët shpesh po refuzojnë të luajnë. Presidenti, Aurelio De
U ushqye me gjethe dhe fije bari, Alvin Berisha nuk u ankua kurrë 11 vjeçari Alvin Berisha, gjatë qëndrimit në kampin sirin ka kaluar një periudhë jashtëzakonisht të vështirë. Gazetar
Vajza e vogël rrezikon jetën, shpëtohet për një fije Një vajzë e vogël vetëm 8 vjeç desh ka gjetur vdekjen pasi shkoi në spital e mbushur me pulla të kuqe dhe temperaturë sh
Wales tani "në fije të perit", vetëm barazon me Kroacinë Ashtu siç mbeti jashtë Kupës së Botës, Uellsi rrezikon të mbetet jashtë edhe Evropianit. Të besuarit e Ryan Giggs nuk
Gianpaolo në fije të perit, kush mund ta zëvendësojë Tri humbje në pesë ndeshjet e para të këtij sezoni në Serie A, dy nga të fundit radhazi, janë padyshim shumë edhe për nj
I ra tavani, gazetarja shpëton për një fije gjatë raportimit (VIDEO) Nuk mjaftoi vetëm dëmtimi nga tërmeti, Fakulteti i Gjeologji-Minierave në Tiranë është përmbytur nga rreshjet e dendura
Humbisni 80 fije çdo ditë, 10 fakte të padëgjuara më parë për flokët Nuk thonë kot: flokët janë gjysma e bukurisë! Sidomos tek vajzat! Të gjithë mund të jeni bërë të paktën një herë kurioz