999 rezultate për

figurĂn

Këngëtari i njohur tall keq Luana Vjollcën: Do ta marr si figurante Kanë kaluar disa vite që kur Luana i është futur seriozisht tregut muzikor dhe ku së fundmi ka sjellë edhe këngën e re “
Dy vite burg 23 vjeçarit, mashtroi tre vajza për klipe dhe reklama Një i ri që mashtronte vajzat e reja për të qënë pjesë e klipeve dhe reklamave të ndryshme kundrejt një shume të caktuar