999 rezultate për

figo

Figo komenton situatën e Messit: Kur do të largohesh, asgjë nuk të ndal “Kur vendos për t’u larguar patjetër nga një skuadër nuk ka asgjë në botë që të të bëjë për të ndryshuar mendim”. Janë k
Rrëfimet më tronditëse të Ronaldos: Nëse do të kisha një grua si të Figos do të qëndroja në shtëpi, lojtarët duan të takojnë vajza Ronaldo Nazario është një nga figurat më të famshme në futboll. Pavarësisht nga cilësia e tij si lojtar, problemet e
Cilësohet si "Luis Figo" i ardhshëm, Man.United hap thesin për yllin e Sportingut Manchester United shpenzoi në merkaton e fundit rreth 40 milionë euro për dy talente si uruguaiani Pellistri e Amad Trao
Largimi i Messit nga Barcelona, reagon Figo: Një tjetër moment historik Luis Figo i është bashkuar debatit të madh në botën e futbollit, që lidhet me largimin e mundshëm të Lionel Messit nga B
Figo zbulon arsyen pse "tradhëtoi" Barcelonën për Realin Luis Figo është një nga lojtarët më të mirë të historisë së Portugalisë. Ish-futbollisti ka zbuluar disa detaje inte
Rrëfimi i ish- trajnerit që zbuloi Ronaldon: E krahasova me Figon, në Portugali u çmendën 1000 ndeshje të luajtura, 726 gola, pesë “Topa të Artë”, katër “Këpuca të Artë”, pesë Champions, gjashtë tituj kampion (
Rrëfimet më tronditëse të Ronaldos: Nëse do të kisha një grua si të Figos do të qëndroja në shtëpi, lojtarët duan të takojnë vajza Ronaldo Nazario është një nga figurat më të famshme në futboll. Pavarësisht nga cilësia e tij si lojtar, problemet e tij
Pulisic nuk e fsheh dëshirën për të luajtur me Messin te Chelsea Ylli amerikan i Chelseat, Christian Pulisic pranon se ai do të mirëpriste argjentinasin e Barcelonës, Lionel Messi, në k
Koha kur Figo e fali Ronaldon për deklaratat kontroverse për gruan e tij (FOTO LAJM) Legjenda e Real Madridit, Luis Figo e kishte faluar ish-bashkëlojtarin e tij te klubi madrilen, Ronaldo për një koment q
"Fenomeni", Beckham, Carlos dhe Figo bisedojnë live, zbulohen detaje interesante (VIDEO) Të mërkurën mbrëma, Luis Nazario Da Lima Ronaldo zhvilloi bisedë LIVE përmes videos me ish yjet e futbollit. Në bised
Tërmeti shkatërrues, Luis Figo i bashkohet thirrjeve për ta ndihmuar Shqipërinë (FOTO LAJM) UEFA bën një thirrje të hapur për të mbështetur Shqipërinë në këtë moment të vështirë që po kalon vendi ynë pas tërmetit
"U prit si tradhtar në "Camp Nou": Figo kujton pikantet e klasikes më të egër Klasikja e 23 nëntorit 2002 (Barcelona-Real Madrid) hyri në histori si një nga më të zjarrtat ndonjëherë. E gjitha kjo,
Rrëfehet Figo: U largova nga Barcelona për të kapur majat te Reali Legjenda portugeze Luis Figo i cili konsiderohet tradhëtare nga tifozët e Barcelonës për shkak se firmosi me Realin ne v
Luis Figo: Ramos meriton të fitoë Topin e Artë Ish-ylli i Realit të Madriit Luis Figo është i bindur se Sergio Ramos e meriton Topin e Artë. "Është e qartë se Serg
Luis Figo dhe e dashura e tij nuk njohin moshë (FOTO LAJM) Ish lojtari i Barcelonës dhe i Realit të Madridit, Luis Figo është duke kaluar disa pushime në Bahamas me të dashurën e
Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM) Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo. Të dy ata shfaqen në su
Vajza e Luis Figos, nis karrierën si modele ndjek hapat e së ëmës Daniela Figo vajza e futbollistit të madh të Portugalisë, ka filluar karierën në fushën e Modelingut, edhe pse është 18
Figo tradhton Cristiano Ronaldo-n Legjenda e futbollit portugez, Luis Figo ka tradhëtuar bashkëkombasin e tij Cristiano Ronaldo. I pyetur se cili është lo
"Modric meriton të jetë lojtari më i mirë në botë" Luis Figo beson që mesfushori i Kroacisë dhe Real Madridit, Luka Modric do të ishte mirë të fitonte këtë vit Goal 50.
Figo tregon dallimin mes Cristianos dhe “Fenomenit” Ish-ylli i Real Madrid dhe kombëtares së Portugalisë, Luis Figo bëri një krahasim mes Critiano Ronaldos ku ai ka luajtur