999 rezultate për

fifi

Siç nuk e keni parë kurrë, Fifi vjen me një super look (FOTO LAJM) Fifi ka qenë gjithmonë nga ato këngëtare që i ka qëndruar besnike ‘look-ut’ dhe flokëve të saj të zinj. Por me sa du
"Çfarë e ke Flori Mumajesin", Fifi surprizon me përgjigjjen (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Fifit me Flori Mumajesin ishte për disa kohë kryefjalë e medias rozë. E ftuar mbrëmjen e sotme përball
"Je dashuruar me personin e gabuar", Fifi reagon pasi i dolën të "palarat" (FOTO LAJM) Fifi është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë pëlqen të bashkëbisedojë me fansat. Së fundmi, e vetëkarant
Ju zbulua padashur dashuria e pamundur, Fifi ndan publikisht vendimin që ka marrë (FOTO LAJM) Që prej ditës së djeshme, në media ka qarkulluar lajmi i marrëdhënies së këngëtares Fifi me personin misterioz me inicia
Tha që fillonte më "Xh", zbulohet identiteti i dashurisë së pamundur të Fifit? (FOTO LAJM) Fifi ka folur aq shumë për personin e saj të zemrës që është bërë shkas për hitet dhe baladat e saj të bukura ndër vite,
"Jam kokë e këmbë e dashuruar", Fifi mes lotësh rrëfen planet për dasmën (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi gjatë intervistës më të fundit me Ardit Gjebrean rrëfeu shumë detaje të pat
Për këtë ditëlindje, Fifi i dhuroi vetes bashkëpunimin e shumëpritur me Remzien (VIDEO) Fifi sot feston datëlindjen dhe dhuratën më speciale e realizoi ajo vetë. Kënga e re, një bashkëpunim me Remzie Osmanin
E pagrimuar nga dhoma e saj, Fifi tregon gjendjen përmes këtyre rreshtave (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi duket se në ditët e karantinimit ka vendosur të bëjë "rap" sërish pas një sërë balad
"Sa kilogram je?" Fifi i kthen ndjekësit përgjigjen që nuk prisnit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Fifi, ka vendosur që të ju përgjigjet ndjekësve nëpërmjet Instagramit. Duke qenë se tani ka koh
E zbërtheni dot? Fifi zbulon tatuazhin më të fundit (VIDEO) Fifi ka zbuluar tatuazhin më të ri që ka bërë në trup. Këngëtarja e njohur ka publikuar pamjet e fundit të tatuazhit
"M'dhe mundësin me frymu", Fifi uron me fjalë zemre të ëmën për ditëlindje (FOTO LAJM) Dita e sotme është një ditë mjaft e veçantë për këngëtaren Fifi, pasi mamaja e saj feston ditëlindjen. Fifi ishte e p
Fifi sqaron njëherë e mirë a flet me Eneda Tarifën U komentua gjatë momenti final i Kënga Magjike në nëntorin që lamë pas sidomos për faktin që kur Eneda Tarifa ngriti tro
Me rastin e ditëlindjes së tij, Fifi prezanton për herë të parë të vëllain dhe ngjajnë kaq shumë (FOTO LAJM) Ndoshta deri më tani as nuk e dinit që këngëtarja Fifi ka një vëlla pasi ajo ka zgjedhur ta mbaj diskrete jetën e saj pe
Si rrallëherë Fifi flet për eksperiencat në jetën private: Nuk më pëlqeu fare, isha 17 vjeç Fifi është përpjekur që jetën e saj private ta mbaj larg mediave. Është përfolur që këngëtarja ka qenë në një lidhje
Fifit nuk i del inati me Këngën Magjike: Katastrofë (VIDEO) Fifi konkurroi vitin e kaluar në "Këngën Magjike" me një këngë që u pëlqye shumë nga publiku. Kënga "Marova" ishte prete
Romeo Veshaj në krahët e Fifit? Flet këngëtarja (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi, ka deklaruar shpesh herë që pas këngëve të saj fshihet dikush që i ka marr
U përfol për një lidhje me Florin, Fifi e zbulon njëherë e mirë Fifi dhe kompozitori i njohur Flori Mumajesi janë përfolur shumë se janë në një lidhje dashurie. Deri më tani dyshja
"Është pa brekë", Fifi lë pa fjalë Luanën dhe Rezartin mes emisionit (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u transmetua puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Në lojën "Ndaje ose zhvishu", morë
I dha fund miqësisë me Fifin? Eneda Tarifa tregon për herë të parë të vërtetën (FOTO LAJM) Fifi dhe Eneda Tarifa ishin dy nga pretendetet për të fituar “Këngën Magjike”. Por vendimi për të shpallur fituese Enedë
Dora e Flori Mumajesit? Çfarë i bën të njëjta Fifin dhe Elvanën (FOTO LAJM) Bashkëpunimi muzikor disajeçarë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit është shumë popullor për publikun shqiptar. Të