E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
999 rezultate për

fierit

Identifikohet viktima e gjetur në Fier Është identifikuar trupi i pajetë i gjendur paraditen e kësaj të diele në rrugën e spitalit të Fierit. Sipas policis
Salianji akuzon drejtorin e ri të Policisë së Fierit: Duhet të ishte në burg Deputeti i PD-së Ervin Salianji në një dalje për media nuk ka kursyer akuzat ndaj Drejtorit të ri të Policisë së Fierit,
Plasin armët në Fier, a ka lidhje me makinën e djegur? Të shtëna me armë zjarri në qytetin e Fierit. Ky është raportimi më i fundit i Policisë së Fierit. Ndërkohë që men
Biseda +18/ Salianji nxjerr përgjimin mes Fredi Alizotit dhe kryepolicit të Fierit (VIDEO) Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, ka publikuar sot një pjesë nga biseda e përgjuar mes drejtorit të policisë së Fier
EMRI/ Tjetër rrjedhje nga LSI, kandidati i Fierit kërkon mandatin Djegia në bllok e mandateve të deputetit ka sjellë edhe konfuzion në KQZ se kush kandidat që vijon në listë duhet thirru
Shoqërohen 10 persona pjesmarrës në protestën e Fierit Policia e Fierit ka shoqëruar 10 persona pas protestës së djeshme të organizuar nga opozita kundër kryeministrit, Edi Ra
Largohet drejtori i policisë së Fierit, kush është emri i ri Mësohet se drejtori aktual në Drejtorinë e Policisë së Fierit, Albert Nushi, është larguar nga posti. Në vend të tij
"O Gaziii...", Rama harbohet me gratë e Fierit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në qytetin e Fierit me rastin e festës së 8 Marsit. Por teksa mbështetës së op
Rama drejt Fierit? Protestuesit djegin goma në mes të rrugës (VIDEO) Simpatizantët e PD-së dhe të LSI-së nga Fieri kanë dalë ditën e sotme në protestë duke bllokuar rrugën hyrëse në Roskove
"Drejtori i burgut të Fierit liroi të dënuarin për vrasje" Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka bërë një denoncim, sipas të cilit drejtori i burgut të Fierit ka liruar nga bu
"Nuk marrim dot frymë", në këtë qytet mbeturinat po sëmurin qytetarët (FOTO LAJM) Kjo hapësirë prej 5 hektarësh që ka arritur gati 10 metra lartësi është vendepozitimi i vetëm i mbetjeve urbane të bashk
Vrau shokun për pazare droge, lihet në burg 40 vjeçari 32-vjeçari Sokol Rama i gjetur i ekzektuar në malët e Këlcyrës u vra nga shoku i tij, Roland Milo. Vetëm pak ditë më
Plas tregtia në burgun e Fierit, kjo është taktika si shiten telefonat (FOTO LAJM) Efektivët e burgut të Fierit gjatë një kontrolli kapën 20 telefona celularë të markave të fundit, të cilat u tentuan të
Zbardhet ngjarja si në filma, si u shpëtoi gjashtë plumbave biznesmeni fierak Iu bë atentat me gjashtë plumba në qendër të Patosit, dyshohet hakmarrja. Policia ka hakmarrjen si pistë kryesore për
Ishin kthyer në "makthin" e Fierit, 1 në pranga dhe 2 në kërkim Policia e Fierit ka arrestuar një 40-vjecar me inicialet A.M si dhe ka shpallur në kërkim A.H dhe E.V, të tre nga Vlora.
Makina përplas keq të moshuarën në Fier Një aksident i rëndë ka ndohdur pak minuta më parë në qytetin e Fierit ku raportohet se një automjet tip tip “Opel Astra
Donte të mbytej në lum, Elvis Naçi dhe Sidrit Bejleri i premtojnë shtëpi "Shqiptarët për shqiptarët" e organizuar nga Ilir Hoxholli dhe prezantuar prej Elvis Naçit dhe Sidrit Bejlerit është kth
Kërkoi para dhe s*ks qytetares, gjyqtari i Fierit bën veprimin e papritur nga burgu Edhe pse i plasi skandali "sheshit", gjyqtari, Roland Hysi mësohet se ka kërkuar lirinë nga qelia. Në një video të p
Arrestohet gjyqtari qejfli i Fierit dhe psikologia seksere Policia e Tiranës në bashkëpunim me drejtorinë e Fierit kanë arrestuar gjyqtarin e gjykatës së shkallës së parë në Fier,
Procedim penal për gjyqtarin e Fierit që kërkonte favore seksuale (VIDEO) Pas transmetimit të video regjistrimit ku gjyqtari i Fierit, Roland Hysi kërkonte rryfshet e marrëdhënie seksuale nga nj