999 rezultate për

fierit

Makinat përplasen kokë më kokë në Fier, dy të plagosur Një aksidenty ka ndoshur në afërsi të zonës së njohur si fermë, në periferi të qytetit të Fierit. Koke me koke me nj
Mbytet 29-vjeçari në plazhin e Zvërnecit Një 29-vjeçar është mbytur ditën e sotme në plazhin e Vlorës. Informacion paraprak Rreth orës 16:56, në plazhin e
15 të pickuar: Gjarpri dhe merimanga e zezë bëjnë kërdinë në Fier Teksa jemi në kulmin e sezonit veror problemet insektet dhe mungesa e kontrollit të zonës së infektuar po shqetëson shum
Si nisi gjakmarrja e Lul Cakës me të "fortët" e Fierit për larjen e makinës Përveç vrasjes së Pëllumb Eminit, që i kushtoi më pas masakrimin e së ëmës nga hasmi, gazeta “Si” mëson se krimi tjetër
Kushëri i Loshit të Karbunarës, hakmarrja e frikshme e Lul Cakës për vrasjen e nënës Lulzim Caka, ose i njohur shkurt si Lul Caka, tashmë po shijon lirinë pasi kreu dënimin për akuzat e vërtetuara nga prok
E PABESUESHME/ "Na sjellin ujë të pijshëm të përzjerë me ujra të zeza" “Vendi ne prag epidemie!”, kështu është shprehur ish-kryeministri Sali Berisha referuar denoncimit të një qytetari për p
Plagosi me thikë 46-vjeçarin pas një sherri, arrestohet fieraku Një 64-vjeçar i identifikuar si Agron Muçaj ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi ka qëlluar me thikë një tjetër
"Drejtori i Policisë së Fierit i dehur në timon, përplas për vdekje një qytetar" Sipas ish- kryeministrit Sali Berisha drejtori i policisë së Fierit ka aksidentuar për vdekje një qytetar. Ai shkruan
"Babalja”, zbardhet dëshmia e ish-kreut të Policisë së Fierit shtë rikthyer sërish sot vëmendja te çështja e bujshme e audio-përgjimit të publikuar nga Partia Demokratike, e njohur e
Mjeti bujqësor përplaset me "Audin" që vinte nga autostrada, plagoset drejtuesi në Fier (VIDEO) Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Ngjarja është shënuar rreth orës 20:00, në vendin ku kryqëzohe
"O zot shyqyr", Rama inaguron rrugën e re të Fierit Gjatë vizitës së sotme në Fier, kryeministri Edi Rama ka inauguruar edhe rrugën e re Fier-Vlorë, e cila shkurton distanc
Problem i papritur te "Arena Kombëtare", në rrezik inagurimi i stadiumit "Arena Kombëtare" është drejt përfundimit dhe është 90% gati. Një gjë të tillë e zbulon thotë Arben Dervishaj, shef i Se
I penduari nxjerr shokët: Ju tregoj "kokat" e mafias në Vlorë Gazmend Merkaj,vlonjati që u vetëparaqit në policinë e Fierit me një pistoletë “Glock” në çantë dhe që më pas tregoi dis
2.7 milion euro/ km! Kostoja e "By Pass-it" të Fierit që nuk mbaroi kurrë Ndërtimi i by pasit të Fierit është një histori e komplikuar si shumica e investimeve publike në Shqipëri, por punimet n
Punimet në Bypass-in e Fierit, pritet të hapet një tjetër korsi Në bypassin e Fierit po punohet që njëra korsi të hapet për trafikun e mjeteve në fund të qershorit, aktualisht shtresat
Parodistët e Vlorës dhimbjen e luftojnë me humor Në këtë 1 Qershor, Burgu i Fierit me iniciativën e drejtorit të IPV-së Arjan Hasanaj hapi dyert duke mirëpritur fëmijët
Protesta e opozitës, demokratët: Policia po na ushtron presion Kryeqyteti po bëhët gati për protestën e opozitës, e cila pritet të vazhdojë deri në mesnatë, por ende nuk është bërë pu
28 mjeshtra evropian të akuarelit hapin ekspozitë në Galerinë e Qytetit të Fierit (FOTO LAJM) Në kuadër të “Javës së Europës”, 28 artistë ndërkombëtarë mblodhën punimet e tyre për t’i shfaqur për publikun shqiptar
EMRI/ Ndërron jetë një i burgosur 40-vjeçar në Fier Një 40 vjeçar që vuante dënimin në burgun e Fierit ka ndërruar jetë ditën e sotme. Raportohet se viktima është Drita
Ish-gardiania denoncon me emër, ja dallaveret që bëhen në burgun e Fierit Një ish-punonjëse e Policisë së Burgjeve ka denoncuar faktin që në Burgun e Fierit punësimet bëhen me lista të Partisë S