999 rezultate për

fierit

Erdogan premtoi spitalin e Fierit, Rama zbulon detajet: Shefat e pavioneve do jenë turq! Kryeministri Edi Rama ka sqaruar si do të ndahen rolet me turqve dhe shqiptarëve në spitalin rajonal të Fierit, i cili p
Shehaj sulmon Ramën për spitalin e premtuar nga Erdogan: Do sjellësh mjekë nga Turqia? Pak ditë më parë kryeministri Rama gjendej në Turqi aty ku mori premtimin e Erdogan për ndërtimin e spitalit të Fierit.
Përplasi dy gra, njërën për vdekje: Kapet drejtuesi i mjetit Blutë e Fierit arrestuan një 34-vjeçar i identifikuar si Sokol Prifti, i cili dy ditë më parë ka shkaktuar një aksident
Nuk është Tirana! Zbulohet ku do të kandidojë Monika Kryemadhi Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar se qarqet ku do të kandidojë për zgjedhjet e 25 Prillit janë Fieri dhe E
Breshëri të shtënash në mbrëmje mes Vlorës dhe Fierit Breshëri plumbash janë dëgjuar mbremjen e sotme mes zonës së Vlorës dhe Fierit. Të shtënat janë raportuar në dalje të
Aktori i njohur i Fierit humb betejën me COVID-19 Aktori i madh i teatrit dhe estradës së Fierit, Fatmir Xhelili ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19. M
"S’ka prova që e vrava unë", lihet në burg autori i dyshuar i vrasjes së 50 vjeçarit në Fier Fatmir Hoxhaj i dyshuar si autor i vrasjes së Ahmet Toskës në qytetin e Fierit në muajin tetor është lënë në burg. Gj
"Në morg na thanë ky trup ka ardhur dje", vajza e pacientit që u hodh nga Infektivi bën deklaratën e fortë 69-vjeçari Reshat Grembi nga qyteti i Fierit, i cili humbi jetën pasi u hodh nga spitali Infektiv, sipas të bijës ka ndë
FNSH blindon Fierin, Rama shkon për të takuar naftëtarët Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama pritet të zhvillojë një takim me naftëtarët e Ballshit. Takimi është organizua
Rrëzohet rrapi shekullor në Fier, zë poshtë katër makina (FOTO LAJM) Mëngjesin e kësaj të diele është rrëzuar një rrap shekullor në Fier duke dëmtuar 4 automjete. Ngjarja ka ndodhur në p
OFL shenjëstron dy "të fortët" e Fierit, për çfarë akuzohen Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: E. P.,
Kishin mbjellë kanabis në fshat, arrestohen dy persona në Krujë Pas 2 shtetasve të arrestuar në Krujë për kultivim të bimëve narkotike. Edhe Policia e Fierit ka zbuluar edhe 2 raste
"Kishte favorizuar persona nën hetim", shkarkohet prokurorit i Fierit Kolegji i Apelimit ka larguar përfundimisht nga sistemi prokurorin e Fierit, Fatmir Lushi. Pas shkarkimit nga Komisioni
Një nga vatrat më të nxehta, zbulohet burimi i infeksioneve të larta në Fier Teksa rastet e reja të koronavirusit në vendin tonë shtohen çdo ditë, qyteti i Fierit është i katërti më i godituri.
COVID-19 depërton në burgun e Fierit, infektohet i dënuari COVID-19 ka hyrë edhe në burgun e Fierit. Burimet bëjnë me dije se janë infektuar me koronavirus një i dënuar, dy in
Fierakët nuk binden! 11 të infektuar të rinj në plazhe e dasma Covid-19 po përhapet në masë në qarkun e Fierit, ku së fundmi 11 persona janë infektuar në plazhe dhe dasma. Edhe pse
Shqiptarët nuk heqin dorë nga dasmat, gjobiten me nga 1 mln lekë 4 pronarë restorantesh Policia e Fierit ka gjobitur administratorët e katër restoranteve në kuadër të moszbatimit të masave të vendosura në kua
Aksident me pasojë vdekjen në Bypassin e Fierit: Ndërron jetë 45-vjeçari Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në orët e vona të mbrëmjes së të dielës në Bypassin e Fierit. Nga të dhë
Zjarret po i merrnin frymën Fierit, shiu bën mrekulli Pas rreth një jave në luftë me flakët, më në fund Fieri ka gjetur qetësi. Reshjet e dendura të shiut që kanë nisur që
Safet Bajri kallëzon kreun e Burgjeve, Agim Ismaili Safet Bajri, anëtar i bandës së Bajrajve në Shkodër ka kallëzuar penalisht në SPAK drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve,