999 rezultate për

fieri

E divorcuara nga Fieri rrëfen dramën: Punoj në rrugë për të paguar qiranë Një grua nga Fieri që jeton me qira në Durrës e thotë hapur se punon në rrugë si punonjëse seksi. Gruaja thotë se ësh
Ra nga skela duke punuar, humb jetën 50 vjeçari nga Fieri Një punonjës në lagjen “11 Janari” në Fier është rrëzuar nga kati i dytë i një godine. Punonjësi ka rënë nga skela n
Apolonia bëhet me stadium të ri, ja kur nisin punimet Armando Subashi kryebashkiaku i Fierit tha ditën e sotme gjatë një vizite të Kryeministrit të vendit, z. Edi Rama në qyt
Si i shpëtuan vëllezërit Çilotaj drejtësisë, "perandoria" e biznesit dhe vrasja makabre e 24-vjeçares Dy nga personat e vene ne shenjester sot nga OFL jane vellezerit Çilotaj, Vladimir dhe Shpetimi. Por, si eshte histor
Rrahën deri në vdekje 24 vjeçaren, kush janë dy vëllezërit tutorë me 100 apartamente në pronësi Ditën e sotme dy vëllezër nga Fieri janë vënë në shënjestër nga OFL. Ata janë vellezerit Çilotaj, Vladimir dhe Shpëti
Prej dekadash pa energji elektrike, banorët e Fierit protestojnë ndaj OSHEE (VIDEO) Banorë në fshatrat e Fierit po protestojnë si pasojë e mungesës së energjisë elektrike. Konkretisht, protesta po zhvi
Para se të vetëvarej me çarçaf, telefonoi bashkëshorten: Detaje nga tragjedia në burgun e Fierit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në burgun e Fierit, ku Bilbil Zekaj, 51 vjeç i dha fund jetës duke u vetë
E RËNDË/ Vetëvaret me çarçaf 51 vjeçari në burgun e Fierit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Fierit, ku një 51-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur me çarçaf.
Akuzohet se ngacmoi s*eksualisht të miturën, lihet në burg Leonidha Rapushi Gjykata e Fierit ka vendosur ''arrest me burg'' për Leonidha Rapushi, i akuzuar për ngacmim seksual të një vajze të mitu
Dhunoi gazetarin në mes të qytetit, arrestohet punonjësi i Policisë së bashku me mikun e tij SHÇBA ka arrestuar punonjësin e policisë Anxhelo Bardhi dhe 1 shtetas, pasi goditën për motive të dobëta një person në q
Pezullohet polici në Fier pasi goditi një qytetar dhe tentoi ta nxjerrë me dhunë nga makina Policia e Shtetit ka pezulluar nga detyra efektivin e policisë në Fier, i cili u përfshi në një sherr ne qendër të qytet
24 raste të reja në 24 orë, si u infektua Mallakastra që rezistoi prej ditësh Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 24 raste të reja duke e çuar numrin total
E paprecedentë! Berisha publikon pamjet skandaloze nga Fieri (VIDEO) Një "miting" i paprecendentë ndodhi ditën e djeshme në Levan të Fierit ku u bë një rrumujë e madhe pa asnjë lloj distanc
Tre janë nën 25 vjeç, zbulohen lagjet ku banojnë të prekurit në Fier Janë 4 raste të reja të konfirmuara në rrethin e Fierit të cilët 3 janë në bashkinë e Fierit dhe 1 në bashkinë e Patosit
Niset me urgjencë drejt Infektivit 55-vjeçari nga Fieri, u infektua nga vëllai Një 55-vjecar nga Fieri i cili është prekur nga koronavirusi në Fier është nisur me urgjence me ambulance drejt Spitalit
Krijohen dy dhoma karantinë në spitalin e Fierit, shpërndahen 22 mijë maska Frika nga përhapja e koronavirusit ka shtyrë autoritetet shëndetësore të marin masa shtesë në spitalin e Fierit. Ditë
10 persona të shtruar në urgjencë! Çfarë ndodhi në laboratorin e shkollës në Fier? (VIDEO) "Disa nxënës dhe mesuesë të kësaj shkolle, janë shtruar në spitale, me urgjencë, pasi kanë pasur, bllokim dhe vështirësi
Makina përplas triçiklin dhe e përmbys, shoferi përfundon në spital Një makinë ka përplasur një triçikël duke lënë të plagosur drejtuesin e mjetit. Ky i fundit mbeti i plagosur, pasi mj
Aksident në Fier, përplasen makinat e lëndohen dy shoferët Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit. Në aksin rrugor Fier-Ballsh pranë f
Me maska dhe kallashnikovë, efektivët e policisë blindojnë qytetin e Fierit Duket se forcat e Policisë nuk janë akoma të qeta dhe vazhdojnë kontrollet intensive nëpër qytetet e Shqipërisë. Edhe