999 rezultate për

fier-patos

Ngricat nëpër rrugë, makina përfundon në kanal në Fier Moti i keq dhe ngricat që kanë pushtuar vendin ka pasur pasojat e veta. Ditën e sotme një makinë ka humbur kontrollin
Një ngjarje e papritur në rrugë bllokon për disa orë aksin Fier-Patos Qafa e Lalarit, në aksin Fier-Patos ka mbetur e bllokuar për disa orë mbrëmjen e djeshme. Djatra autobotë dhe makin
Shkrumbohet "Benzi" në aksin rrugor Fier-Patos (VIDEO) Një makinë është shkrumbuar nga flakët ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier -Patos. Mësohet se mak
Mjeti përplas për vdekje këmbësorin në aksin Fier-Patos Një 65 vjeçar ka gjetur vdekjen pasi e ka përplasur një mjet në aksin Fier-Patos. Sipas policisë së Fierit, bëhet e
Aksident në aksin Fier-Patos, vdes fëmija Një aksident me pasojë vdekjen e një fëmijë ndodhi pasditen e sotme në aksin rrugor Fier-Patos. Aksidenti rrugor ka ndod