999 rezultate për

fier

"Kishte favorizuar persona nën hetim", shkarkohet prokurorit i Fierit Kolegji i Apelimit ka larguar përfundimisht nga sistemi prokurorin e Fierit, Fatmir Lushi. Pas shkarkimit nga Komisioni
Tmerroi të moshuarit me sëpatë në dorë për t'i vjedhur, arrestohet fieraku Një grabitje e dhunshme ka tmerruar një çift të moshuarish mbrëmjen e kaluar në fshatin Pishë të Fierit. 47-vjeçari i id
Përfshihet nga zjarri godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier Godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Burime nga policia thonë se zjarri k
LG ka gati surprizën: një maskë elektrike me bateri sfidon koronavirusin (FOTO LAJM) Pandemia e COVID-19 ka detyruar njerëzit pothuajse në shumicën e vendeve të botës që të mbajnë maska dhe të ruajnë dista
Infektohen me koronavirus mjeku në Fier, tregon kur i përkeqësohet gjendja shëndetësore Mjeku i Spitalit të Fierit Gjergji Kaci ka njoftuar në Facebook se është i infektuar me COVID 19. Ai përshkruan dhe
Ndiqte këmba-këmbës të renë, arrestohet 46 vjeçari Policia e Fierit ka arrestuar një 46 vjeçar i shpallur në kërkim për veprën penale “Përndjekja”. Specialistët për Het
63 vjeçari shkon i plagosur në spital, policia arreston të birin Policia e Fierit ka arrestuar një 37 vjeçar pasi ka dhunuar fizikisht të atin, i cili është dërguar në spital. Sipas
Vrasje e prostitucion, OFL vë në shenjestër 3 fierakët Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularët për deklarimin e burimit të pasurive tre ish-të dënuarve për shfrytëzi
Një nga vatrat më të nxehta, zbulohet burimi i infeksioneve të larta në Fier Teksa rastet e reja të koronavirusit në vendin tonë shtohen çdo ditë, qyteti i Fierit është i katërti më i godituri.
Degjeneron sherri, niset me urgjencë në spital 38 vjeçari Një sherr në Fier ka degjeneruar në përdorimin e sendeve të forta, teksa jë prej personave të përfshirë është plagosur.
Këngëtarja fierake humb betejën me koronavirusin Këngëtarja e njohur e muzikës myzeqare, Rainita Pupi, ka ndërruar jetë ditën e sotme nga koronavirusi. Prej rreth 4 j
Tentojnë ta rrëmbejnë, 5 të rinj përleshen me 31-vjeçarin Zbardhet plagosja e 31-vjeçarit tre ditë më parë në afërsi të stadiumit në Patos. Arrestohet një prej autorëve dhe shpal
U kishte borxh dhe donte t'i eliminonte, si u parandalua krimi i trefishtë me kallashnikov në Fier Një ngjarje e rëndë është parandaluar të shtunën në Fier, ku policia ka arrestuar një 36 vjeçar pasi qarkullonte me auto
EMRI/ Përplasja me armë në Fier, shoqërohen në polici dy shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos, Fier. Një 31-vjeçar i identifikuar si Klajdi Sulo, është plagosur me armë zjar
Zjarr masiv në Fier, shkrumbohet kodra me ullinj Një zjarr masiv ka rënë në Portëz, Fier. Raportohet se zjarri masiv ka përfshirë një kodër me ullinj dhe shkurre.
Aksident i rëndë në aksin Fier - Vlorë, furgoni kthehet përmbys dhe bllokon qarkullimin Një aksident është shënuar mëngjesin e së hënës në autostradën Fier-Vlorë, pranë rrethrrotullimit të Panajasë. Një fu
3 viktima dhe 120 të infektuar brenda 24 orëve në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon rreth situatës së COVID19 në Shqipëri në 24 orët e fundit.
COVID-19 depërton në burgun e Fierit, infektohet i dënuari COVID-19 ka hyrë edhe në burgun e Fierit. Burimet bëjnë me dije se janë infektuar me koronavirus një i dënuar, dy in
Shmanget tragjedia, arrestohet 36 vjeçari që planifikonte vrasje të trefishtë (VIDEO) Shërbimet e Drejtorisë Vendore të Polciisë Fier, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë dhe me mbështetjen e FNSH-Fie
Plas keq sherri mes grave në Fier, njëra përfundon me plagë në spital Një grua në Fier ka shkuar në spital me plagë të shumta. Policia bën me dije se ajo është goditur me gurë nga një tje