999 rezultate për

fier

Shifrat e dhimbshme, COVID-19 i ka marrë jetën 7 mësuesve Ditën e djeshme viktima të Covid dje u shënuan shtatë, nga mosha 47 deri në 83- vjeçare. Ndonëse nuk përfshihet në l
Rama nga Fieri: Basha hoqi djalin e Fahriut për t'ia ngulur thikën Babales Kryeministri Edi Rama sot është ndalur në Fier me nismën “Deputeti që Duam”, nga ku u shpreh se partia që ai drejton ësh
Mësuesi në Fier humb betejën me COVID-19 Një mësues nga Fieri ka ndërruar jetë pas betejës së humbur me Covid-19. Lajmi i hidhur është bërë me dije nga minist
Gruaja e divorcuar denoncon komshiun: Më ngacmon seksualisht vajzën 15-vjeçare Sot në emisionin “Stop” u publikua këtë të martë një tjetër rast të abuzimit seksual me të mitur. Ngjarja ka ndodhur në
FNSH blindon Fierin, Rama shkon për të takuar naftëtarët Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama pritet të zhvillojë një takim me naftëtarët e Ballshit. Takimi është organizua
U infektua edukatorja, mbyllet kopështi në Fier Pasi një prej edukatoreve rezultoi me COVID-19, është mbyllur përkohësisht një kopsht në Fier. Bëhet fjalë për kopsh
Vllaznia mposht Apoloninë (VIDEO) Vllaznia e ka nisur me një fitore bindëse këtë edicion në Kategorinë Superiore, duke dhënë sinjalet e para se skuadar e
Qëllohet me armë zjarri 34 vjeçari në Fier, policia në kërkim të autorëve Një 34-vjeçar është paraqitur mbrëmjen e djeshme në spitalin e qytetit të Fierit, pasi ishte qëlluar në këmbë me armë zj
Ngacmoi 15 vjeçaren, arrestohet 51 vjeçari në Fier Një 51-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Fierit, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Vaj
12 vjet në kërkim, arrestohet 47 vjeçari Albert Kurti 47-vjeç është arrestuar nga policia pasi ishte shpallur në kërkim. Ai rezulton i dënuar me 4 vjet e 11 muaj
Koronavirusi shpërthen në Fier, vetëm sot 66 raste të reja Dita e sotme ka shënuar një rekord për vendin tonë, pasi janë konfirmuar 311 raste të reja dhe 6 viktima nga Covid-19 në
Emigrantë drejt BE-së kundrejt fitimit, arrestohen katër persona në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga katër persona të cilët akuzohen për dhënie shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm
Detajet e fundit nga krimi në Fier: E qëlloi më plumb në kokë, pastaj edhe në zemër Janë zbardhur detajet nga ngjarja e rëndë në Fier ku u vra shtetasi Ahmet Toska, 50 vjec. 50-vjeçari Ahmet Toska u pë
Autori e qëlloi me plumb në kokë, gruaja e viktimës pa gjithçka: Detaje të reja nga vrasja në Fier 50-vjeçari i identifikuar si Ahmet Toska është gjetur i vrarë nga arma e zjarrit mëngjesin e sotëm në lagjen “Sheq i Mad
Aksident i trefishtë në Fier, makina me impiant gazi krijon panik për një shpërthim Një aksident i trefishtë ka ndodhur pranë shtëpisë së të moshuarve në Fier. Tre automjete janë përplasur me njëra tje
Merr flakë autobusi plot me udhëtarë në Fier Një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur sapo zbret vendin e njohu
Rrëzohet rrapi shekullor në Fier, zë poshtë katër makina (FOTO LAJM) Mëngjesin e kësaj të diele është rrëzuar një rrap shekullor në Fier duke dëmtuar 4 automjete. Ngjarja ka ndodhur në p
Arrestohet 44-vjeçari me 4 emra, pjesë e grupit të rrezikshëm në Itali Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit me qëllim ekstradimi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Sipas polic
Rama nuk përballet për inceneratorët, pse ky krim është "bombë" për xhepin dhe shëndetin e shqiptarëve? Ditën e djeshme kryedemokrati Basha hodhi akuza ndaj kryeministrit Rama në lidhje me inceneratorët në Shqipëri, më saktë
Rrëshqitjet e dherave rrezikojnë urën në Kukës, Fierza i afrohet kuotës maksimale Intensiteti i lartë i reshjeve ka krijuar mjaft problematika në qarkun e Kukësit, kryesisht në infrastrukturën rrugore.