999 rezultate për

fier

Tmerr në autostradën Fier-Lushnjë, makina shpërthen në ecje (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Fier-Lushnjë. Një makinë është pvrfshirë nga zjarri dhe është djegur total
Kjo është gjendja e mjerueshme e kafshëve të shpëtuara nga ‘ferri’ i Fierit (FOTO LAJM) U deësht një raportim nga Daily Mail në mënyr që të identifikohet kopshti zoologjik i "ferrit" në Fier, ku kafshët e egr
Shpëtohen me forcë kafshët e “Kopshtit zoologjik të Ferrit” në Fier (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Policia e Shtetit është mobilizuar për të shpëtuar kafshët e një kopshti zoologjik privat në Fier, pas
Luani me sy të nxirë ende në "ferr"? Çfarë po ndodh në Fier (VIDEO) Disa ditë më parë Policia e Shtetit është mobilizuar për të shpëtuar kafshët e një kopshti zoologjik privat në Fier, pas
"Drejtori i tatimeve me kallash në dorë, gjobit bizneset në jug" (FOTO LAJM) Në një mesazh të dërguar ish-kryeministrit Berisha, një qytetari shkruan se drejtori i tatimeve Bardh Tafa është bërë tm
Kapen zjarrvënësit e Fierit, flakët u dolën jashtë kontrolli Disa zjarrvënës janë arrestuar nga policia në Fier, për vatra të shfaqura gjatë 24 orëve të fundit. Tre persona u arr
Djali i vë flakën shtëpisë dhe mbyll nënën brenda në Fier Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në qytetin e Fierit gjatë natës që lamë pas, ndërsa fatmirësisht, në kohë jan
Ishin duke qëruar peshk, si e vrau 10 vjeçari vëllain me thikë në Fier Është vërtetë tragjike ajo që ndodhi para pak orësh në Fier ku një 10 vjeçar vrau me thikë vëllain e tij 13 vjeçar duke
Tregjedi në familjen fierake, 10-vjeçari plagos për vdekje vëllain Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier sot dhe një i mitur është vrarë nga vëllai i tij po i mitur. Sipas të dhënave
EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e Fierit, arrestohen 4 "skifterët" e banesave Kapen dhe arrestohen në flagrancë nga policia 4 autorët e dyshuar të cilët kryen vjedhje të banesave me mekanizmin e thy
Tronditet përsëri Fieri, motoçikleta përplas rëndë 2 vjeçaren Tjetër aksident ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Fierit. Siç raportohet,një fëmijë 2-vjeçar në Baltëz të Fi
Tronditet Fieri, makina përplas dy gra në trotuar Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një makinë, në afërsi të parkut të qytetit, ka hipur mbi trotuar
Eci disa hapa dhe ra në tokë, si u vra me thikë në zemër i 16 vjeçari në Fier Ngjarja e rëndë që ndodhi dje në Fier ka rikthyer në vëmendjen e opinionit publik krimet banale mes adoleshentëve që shp
Vrasja e 16-vjeçarit me thikë në Fier, çfarë ishin viktima dhe autori Një 16-vjeçar është vrarë me thikë në zemër pas një sherri me shokun e tij të ngushtë. Ngjarja e rëndë ku humbi jetën Di
"Tehu i thikës i preku zemrën", dëshmitarët tregojnë vrasjen e adoleshentit në Fier Një ngjarje e rëndë ka tronditur Fierin pasditene djeshme, ku pas një konflikti mes dy adoleshentëve njëri prej tyre ka
Vrau 16 vjeçarin në mes të Fierit, vetëdorëzohet autori Ngjarja e rëndë në Fier, ka ndodhur si pasojë e një sherri mes dy të rinjve. 16 vjecari Dionis Vrenozi nga Hoxhara e
Vrau me thikë 16 vjeçarin, identifikohet autori Ngjarja e rëndë në Fier, ka ndodhur si pasojë e një sherri mes dy të rinjve. 16 vjecari Dionis Vrenozi nga Hoxhara e
U gjet i vrarë me thikë në Fier, kush është i riu Një djalë vetëm 16 vjec është gjetur i vrarë ditën e sotme në qytetin e Fierit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e
Tronditet Fieri, i riu vritet me thikë Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Fierin. Mësohet se një i ri është gjetur i pajetë nga kalimtarët në zo
Aksident me disa të plagosur në Fier, dy makinat përplasen “kokë më kokë” (VIDEO) Një aksident ku janë plagosur disa persona ka ndodhur ditën e sotme në Qafën e Koshovicës, në Fier. Mësohet se dy mak